0
clear
  • Metronic Меур Перница Заврши Пошта Анти-Статички Меур Кеси 7.5x7.5 Инчи,2 Ролни 50 Пакети Меур Амортизирање Заврши Торба Торбичка Ролни за Пакување ( Зелена, 7.5x7.5)
  • -20%
  • -20%
Metronic Меур Перница Заврши Пошта Анти-Статички Меур Кеси 7.5x7.5 Инчи,2 Ролни 50 Пакети Меур Амортизирање Заврши Торба Торбичка Ролни за Пакување ( Зелена, 7.5x7.5)

Metronic Меур Перница Заврши Пошта Анти-Статички Меур Кеси 7.5x7.5 Инчи,2 Ролни 50 Пакети Меур Амортизирање

DEN 383.76

Износ
Това е достапна

Добиете Повеќе Производ За Помалку Доаѓа со 2 ролни превозот меур перница заврши (секоја тек е 25 пакет меур торба).Нови Upgarde Перфорирани Дизајн на Пакување, Материјали - Metronic Меур се Тркалаат перфорирани Секој 7.5" торбичка.Ова пакување меур амортизирање заврши доаѓа со претходно лесно крст-намалување на солза каде што овозможи удобен и флексибилност, да ја заврши својата работа побрзо.Добро за да се намали губењето на.Вие не треба да се грижите за тоа како да се откине меур се тркалаат.Обезбедуваат Одлична Заштита - Metronic Меур Амортизирање Заврши Тек е совршен за превозот, се движат, чување и заштита на сите електростатско чувствителни уреди и кревка/ деликатна објекти како што се телефони, таблети и компјутери, јадења, колекционерски предмети, стакло.Ова пакување се заврши може да се користи за завиткување спречи гребнатини за време на движење/ превозот.Безбедна за заштита на електроника и мали апарати, како и.Обновливи Пакување Амортизирање Заврши : Карактеристики 3/16" Воздух тесни меур пакување заврши " Се совршена големина за сите видови на производи, како што се плочи, Јадења Кина и купови.Овој меур амортизирање заврши тркалаат делува како додаде заштита и тапацир од cradling вашите производи и апсорбирање на било шок, вибрации, гребнатини и dings.Совршен За Чување - Metronic Меур Воздух Заврши одлична за движење и превозот : заштита за вашиот кревка/ деликатна објекти како што јадења, колекционерски предмети, стакло.Ова пакување се заврши може да се користи за завиткување на мебел рабови (аглите и нозете) за да се спречи гребнатини за време на движење/ превозот.Безбедна за заштита на електроника и мали апарати, како и.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

♥【Премиум Материјалот】 материјал е направен од висококвалитетна хранаодделение силика гел и притисн

Овие меур наредени плика не го додадете вашиот трошоците за превозот.Поместена коверти заштита на испр

· На кораnпечат затворање создава климатесни, непроодни се заврши за да се спречи скапоцености од лизга

Пакување од 2 Тркалаат, Вкупно 700 метри.Ширина 12 Инчен x Должина од 350 Метри По Ролна 1 / 2" Голем Воздушен Ба

Една Ролна на надувување воздух амортизирање филм заменува 6 3 / 4 торби на 14 кубни нога лабава се пополни.

Брановидни Влошки, Ѕид Тип На Еден Ѕид, Ширина 40 Во Должина Од 60 Во Дебелина Во 1 / 8, Одборот Тест 32 Ект, Сви

Нема повеќе завиткување!Едноставно внесете производ, кора лента и печат!.АвтоПечат Меур Пошта имаат 1 1 /

Предмет : Меур Ролни,Кохезивно,12" x 300 ft.,Clr,PK4 3 / 16" x 12" x 300' (4) Сплотена Воздух Балон Ролни.Нема касета е потре

Карактеристики Боја : Црна.Намалување на вашиот бизнис транспортни трошоци и заштита на вашите произво

Нема повеќе завиткување!Едноставно внесете производ, кора лента и печат!.АвтоПечат Меур Пошта имаат 1 1 /

Одличен антистатички меур заштита во еден лесен за користење самопечат торбичка.АвтоПечат Меур Пошта и

9" x 12" Постер на Висок Квалитет на Мет Заврши Хартија.Ликовна Уметност, Работа Отпечатоци.Бродови во Здра

peng мал меур амортизирање заврши 700' x 12" широк меур се тркалаат.Мала големина на меурчиња 3 / 16" перфорирани

АнтиСтатички Меур Кеси функција два слоеви на антистатички dissipative меур тапацир за максимална заштита о

Идеален за кршливи предмети.Заштитен балон поставата заштитни мерки производи.Отпорен на punctures, влага и

Please wait...