0
clear
  • Asus Vivobook S15 S530FA Тенки & Светлина Лаптоп, 15.6 FHD NanoEdge Рамки, Intel Core I5-8265U (До 3.9 GHz), 8GB DDR4, SSD 256GB, Icicle Злато Метал Заврши, Windows 10 Дома, S530FA-DB51-ИГ
  • -20%
  • -20%
Asus Vivobook S15 S530FA Тенки & Светлина Лаптоп, 15.6 FHD NanoEdge Рамки, Intel Core I5-8265U (До 3.9 GHz), 8GB DDR4, SSD 256GB, Icicle Злато Метал Заврши, Windows 10 Дома, S530FA-DB51-ИГ

Asus Vivobook S15 S530FA Тенки & Светлина Лаптоп, 15.6 FHD NanoEdge Рамки, Intel Core I5-8265U (До 3.9 GHz),

DEN 16799.76

Износ
Това е достапна

Храбар и експресивен icicle злато метал заврши.Intel Core i5-8265u Процесор (6 M Кеш, до 3. 9 GHz). 15. 6" FHD широк приказ на екранот со Nano Edge рамки. 8 GB DDR4 RAM меморија & 256 GB М. 2 SSD.Ексклузивно Ergo Lift зглоб автоматски tilts тастатурата до 3. 5° за повеќе удобно внесување позиција.Ергономски позадинско осветлување тастатура со вграден сензор за отпечатоци.Новиот Vivo Book S15 додава цртичка на личноста на вашиот мобилен начин на живот, Кој храбар нов лесен дизајн со уникатни комбинации на бои, прекрасен три-двострано Asus Nano Edge екранот, и Ergo Lift зглоб.Опремен со најновата 8 генерација на Intel Core процесори и ултра-брзо SSD складирање, Vivo Book S15 нуди комбинација на перформанси, стил, и удобност да ви помогне да одам на работа, каде и да сте.Вистинските брзината на трансфер на USB 3. 0, 3. 1 (Генералот 1 и 2), и/или Тип-C ќе варира во зависност од многу фактори, вклучувајќи го и брзина на обработка на домаќинот уред, на датотеката атрибути и други фактори кои се поврзани со системската конфигурација и оперативниот средина.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Да може ефективно да се игра функција на автомобил rearview бебе огледало.Едноставен и великодушни произво�

❤♛。◕‿◕。 Здраво пријатели,Добредојдовте на BBZUI.Услуги на клиентите е врвен приоритет во BBZUI.Задоволс�

Кога ќе заврши вашата коса со тоа, скалпот и косата нема да се чувствувам целосен.Тоа е голем дар за семе�

Објектот Пакет Висина : 0.25 Инчи.Објектот Пакет Должина : 4.0 Инчи.Објектот Пакет Ширина : 6.5 Инчи.Тип На Про�

Висок квалитет на славина за реверзна осмоза (RO) вода филтер системи, алкална системи, јаглерод филтри, д

Вертикална челик вртливата главата на завртката : одлична за род виси на pitched zpurlin 18Мерач на 16Мерач.XПРИТ�

Материјал : дождот ги покрие е направен од висококвалитет на Оксфорд ткаенина со СТП слој.На ткаенина се

Топлина Притиснете Мат за Лесно Притиснете, исто така, совршен за притискање на шиење проекти.Оваа подл�

Рачен вентил е направено од алуминиум кој е отпорен на притисок и експлозија.Со долг животен век и обезб

Направен во сад.Пакетот Должина на Производот е 5.5 инчи.Целта на Марката е да ве снабди со се што ви треба

Надворешниот Caliper Се Користи За Мерење На Надворешниот Пречник На Цилиндерот Или Должината На Објектот.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.А.А.Опис на производот : ◎ облека оди с

Совршен Камериер Божиќ Украс за вашиот дрво.Керамички украс со 1 еднострани дизајн.Гланц за живописни с�

само кажи ми на овој производ,име, јас ќе ви се допадне : ) да ги реши сите дилеми >>Mc Call е за Шиење Шема #M4762 �

Сопствени дизајниран за вашиот уред.Лесна инсталација ткаенина за Чистење вклучени.Штити од прашина, sm

✅ ВИСОКА ПОЛОВИНАТА & СТОМАК КОНТРОЛА Тренингот Legging ЈогаПанталони Жените е Дебела Руно Наредени Leggings �

Номинална струја : 30 A; Боја : Црна / Црвена.Направени од добар квалитет Бакар позлатен пролет може да го и�

Секој Flex Shield екран заштитник не е само внимателно дизајнирани, но, исто така, ласерски сече за прецизно и

Please wait...