0
clear
  • Златко Тиква Светла, 14.7 ft 30 Малку Предводена од Тиква Светла, ноќта на Вештерките Тиква String Светла, Водоотпорен на Батеријата Управувана Тиква Светла за Внатрешна О
  • -20%
  • -20%
Златко Тиква Светла, 14.7 ft 30 Малку Предводена од Тиква Светла, ноќта на Вештерките Тиква String Светла, Водоотпорен на Батеријата Управувана Тиква Светла за Внатрешна О

Златко Тиква Светла, 14.7 ft 30 Малку Предводена од Тиква Светла, ноќта на Вештерките Тиква String Светла,

DEN 239.76

Износ
Това е достапна

Користење 4. [Романтична Дизајн] Оваа низа на топла портокалова ноќта на вештерките украси во облик на шармантна малку тикви со 3 D дизајни навистина ќе се облекуваат вашиот тремот, пред прошетка, или двор. 30 LED светла заличи на среќа атмосфера внатре или надвор, широко распространета осветлување извор.5 w ниска моќност led диоди и топлински изолирани бакарни жица за да се задржи на светлина во студена температура.Бакарна Жица Технологија.Вие можете безбедно да се допре дури и по долги часови за континуирана употреба. [По Продажба на Гаранција] 90 дена квалитет guarante, 100% висок квалитет и пријателска услуга, Ако имате било какви проблеми околу тоа, ве молиме слободно контактирајте со нас.Напредни Осветлување Извор.Оваа низа на топла светла портокалова, со секоја светлина во форма на слатки и насмеани тиква, навистина ќе добие вашиот дом во забава "духот" на ноќта на вештерките.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Снегулка string светла : убава декорација за Божиќ и други тематските партија, на снегулка string светлина, мо

Соларни string светла со 32 пеперутка Led диоди, создавање на различни и интересни градина / двор.Батерија АА

Широко се користи за вашите патио, дек, пред тремот, соба, кујна, градина и така натаму 33 FT соларни самови

☂ Тајмер ако зелено светло е исклучено, што значи тајмерот е неактивна.Се изгради во Мемориски чип зачу

【 Креативни Огномет Светлина】DIY огномет соларни светилки отворено со флексибилни бакарна жица, наведн

Ла batterie батерија est remplaçable, veuillez ла промени si vone pouvez па utiliser ла batterie де stockage pour une искористување prolongée.Apparenc

Идеални за украсување на вашиот вечера место или Божиќ Партија,додадете повеќе забавни расположение.Со

Совршена декорација : LED светилки се многу погодни за ноќта на Вештерките партии, градини, courtyards, внатреш

[Милиони Бои] –led бои string светла обезбедува 12 предсет сцена, 16 милиони различни комбинации на бои и ладно

100 јасно мини светлата на 2' x 8' флексибилни браун жица нето, идеален за завиткување мала до средна големи

Ве молиме не го повлече низа светла тешко да се избегне тоа да се прекине.Тоа исто така може да се корист

4 во 1 Топло Бела & Multicolor Боја се Менува Нашите LED божиќ светла доаѓа со 4 СТАБИЛНА режими на боја : Топло бе

LED осветлување користи големи LED зрнца, кои се многу посветла од обична низа монистра.5 ft транспарентен о

Заврши овие самовила светла наоколу дрвја и грмушки, целата атмосфера отворено дневна простори, или бил

Полнење за 8 часа на сончеви денови и осветлување за повеќе од 10 часа во текот на ноќта.Соларна LED String Све

✨【Долг Живот LED Светилка т пресврт, висат во едно кратко време кога ќе примите светлата.Широко Апликаци

Издржливи И Стилски:низа светлина пол е направен од премиум челик, силен ветер отпорни и ' рѓаотпорни.С

48нога патио string на светла со 15 јасно блескаво S14 светилки; SJTW оценет за сестрана употреба на отворено.Кра

Без разлика дали тоа е вашиот пријатели и роднини, или минувачите кои не знаете, тие ќе бидат полн со поф

УЛ Заверена : Овој Божиќ светлина има 120 V стандард НАС приклучокот, Погоден за сите НАС стандард штекер 29

ЗАТВОРЕН & ОТВОРЕНО Безбедно за Внатрешна и на Отворено за Употреба!Совршен за да ги красат вашите Ново

2022 надгради Божиќ Декорација Мраз Светла✔Овие највисоко оценет Мраз String Светла се 66ft долго со 120 капки,

Четири Осветлување Режими; G40 Отворено string светла доаѓаат со 25 светилки со 1 резервни еден; отворено сола

Низок Напон и IP44 водоотпорен, можете да го изберете вашиот корист осветлување режим за внатрешна ако зе

Начини : Блиц (2 режими).Режим на блиц : Долги светла+еден блиц.Светлината ќе работат на себе кога животнат

【БатеријатаУправувана и Повеќе пригоден】Напојува со 3*АА батерии (1.5 V)(Не се Вклучени), целосно 4.5 V, не

⭐ВисокоКвалитетни 300 LED Божиќ Светла : Ова отворено Божиќ светлина има 300 Led диоди со вкупна должина од 76

55 инчи долго и доаѓа со 10 LED multicolor Светла.Multicolor LED Божиќ светла напојува со стандарден USB порт,Преносни и

ВКЛУЧУВА 20 Бела Команда Отворено Светло Клипови и 24 Мали Команда водоотпорен Ленти.ШТЕТАСЛОБОДЕН ДЕКО

1 x Прирачник за Корисникот.Лесен за Употреба.Батерија Управувана ноќта на Вештерките Светла : Овие посе

Please wait...