0
clear
  • LoveinDIY Плетење Напрсток Предиво Водич Nickle Позлатен Плетење Занает Водич Алатка 15mm
  • -20%
  • -20%
LoveinDIY Плетење Напрсток Предиво Водич Nickle Позлатен Плетење Занает Водич Алатка 15mm

LoveinDIY Плетење Напрсток Предиво Водич Nickle Позлатен Плетење Занает Водич Алатка 15mm

DEN 2268.00

Износ
Това е достапна

Се носи на прст на оваа флексибилни жица серпентина напрсток има две предиво водичи за контрола на влакна.Дијаметар : Прибл. 15mm / 0.59 инч.Оваа coilded прстен се носи на врвот на вашиот прст, да им помогне одржи предиво и чувајте се спречи тензии.Тоа може да ви помогне да направите вашиот плетење занаети добро.Работи добро, удобно и остана во место.Опис : - Ова coilded прстен се носи на врвот на вашиот прст, да им помогне одржи предиво и чувајте се спречи тензии. - Носење на прст на оваа флексибилни жица серпентина напрсток има две предиво водичи за контрола на влакна. - Се работи добро, удобно и остана во место. - Тоа може да ви помогне да направите вашиот плетење занаети добро. - Дијаметар : Прибл. 15mm / 0.59 инчен - Материјал : Metal Package Вклучува : 1 Парче Предиво Влакно Водич.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

MAXRECOR ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА Ние веруваме во обезбедување на нашите клиенти со супериорен квалитет за при

[BPAБесплатен Материјал] 100% BPAfree и phthalateбесплатно, направени од нетоксични TRITAN материјал, па вие и вашите д

Земја на потекло : Кина.Пакет Тежина : 0.050 фунти.Abpa partslink број : VW2551101 Оем еквивалент дел број : 1 HM 945 072 В) опи

3.3 ft Бела Кабелот за Напојување Полнење Кабел.Забелешка : ве молиме потврдете го вашиот уред модел пред д

СПЕЦИЈАЛНО ДИЗАЈНИРАН ЗА ВАШИОТ УРЕД Одржување на вашиот препродажба вредност & заштита од нечистотиј

1 : Бања косата со крпа и завиткајте е направен од корални сомот, мека ткаенина, силната апсорпција на вод

0 Кабелот(САМО за тастатурата, НЕ за i Pad) 1* Прирачник за Корисникот.(Apple Молив НЕ е вклучена) заштитна маск

Изработени од нерѓосувачки челик.Капацитет : 21oz 2 пресврт на капи 1 лесен проток пиење spout и 1 стандард ка

Бела Микро USB Кабелот за Полнење Кабел.Ве молиме да го потврдите спецификации и plug големина пред купувањ

Обичај печатени висок сјај слика sublimated директно да бела сјајни надворешноста површината.Одговара на по

??Најдобриот Подарок и Фотографија Облека : Ова бебе playsuits се совршени за секојдневно носење,игра носат,р

* Висок Квалитет : 100% сосема нов резервни агол светилка пак на абажур, висок квалитет Висок Квалитет : 100%

МЕРЕЊА Доаѓа како плоштадот : 22 x 22 инчи.Големина кога се преклопени во триаголник : 31" x 13" x 13".НАПРАВЕН ОД

денот на благодарноста грб затворање.Забелешка : Големината работи мали,ве Молиме проверете ја големин

За цевки со женски теми, мерење на горниот дијаметар на нишката.КАДЕ ДА АПЛИЦИРАТЕ?Нашите Tee Цевка Адапт

Сет Вклучува : 5 / 16", 3 / 8", 7 / 16", 1 / 2", 9 / 16", 5 / 8", 11 / 16", 3 / 4", 13 / 16", и 7 / 8" Длабоко штекерите (подножјата).Помага да

Широк Компатибилност : Ова нуркање светлина топката главата е погоден за голем број на нуркање светлина

→Големина на Прашањето : ←П:Што материјал е оваа маица / фустан направени од?На:Поголемиот дел од наша

страница и изберете chat (Чет Услуги на Клиентите.Заштита : примарна и секундарна windings се тесно врзан, со д

Светилка одбор за контрола на е опремен со два прекинувачи, што се човечки тело индукција и постојана св

Please wait...