0
clear
  • Aexit 8мм х Синџир & Јаже Фитинзи 25мм 304 од не ' Рѓосувачки Челик Машинерија за Кревање Замав Око Челичното Јаже Клипови Гром 4PCS
  • -20%
  • -20%
Aexit 8мм х Синџир & Јаже Фитинзи 25мм 304 од не ' Рѓосувачки Челик Машинерија за Кревање Замав Око Челичното Јаже Клипови Гром 4PCS

Aexit 8мм х Синџир & Јаже Фитинзи 25мм 304 од не ' Рѓосувачки Челик Машинерија за Кревање Замав Око Челичното

DEN 1360.80

Износ
Това е достапна

Главен Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки Челик; Пакет Содржина : 4 x Око Завртки.Име на производ : Око Гром; Тежина : 46g.Главната Боја : Сребро Тон; Око на Дното на Далечина : 25мм / 1.0".Тема Големина : 8мм х 19mm / 0.3" x 0.75"(D*L); Вкупната Должина на : 32.5 mm / 1.28".Око Големина : 13mm x 6mm x 7mm / 0.5" x 0.24" x 0.28"(OD*Внатрешна Кол*T).

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Главен Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки Челик; Пакет Содржина : 4 x Око Гром.Име на производ : Око Гром; Тежи

304 од не ' Рѓосувачки Челик за максимална отпорност на корозија и издржливост,може да се користи внатреш

Широко се користи во оградата,burglarproof вратата и прозорецот,крошна,климатизација фиксација,дома декорац

Главен Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки Челик; Пакет Содржина : 5 x Око Завртки.Име на производ : Око Гром; Т

Материјал : завртка комплет се направени од 304 висок квалитет, од нерѓосувачки челик материјал, кој кара

Кревање Око Завртки е направен од highquality 304 од не ' рѓосувачки челик, мазна, во површина, без брус.Со длабо

【Димензии】 M14 60mm x; Око Центар До Дното Должина : 60mm / 2.36 "; Око Внатре Кол : 12mm / 0.47 " 【Материјал】 Фалсифи

Направен од висок квалитет на 304 нерѓосувачки челик, здрав и цврст.Корозија и ' рѓа resistanct, може да се кори

Машки Конец Големина : М8 14mm x(Dx L).Око Дијаметар : 19.7 mm / 0.78"; Вкупната Големина : 49x34mm / 1.93x1.34"(Hx W).Направени на

Се стопи и произведени во сад.Фалсификувани за ултра сила.Топлина третираат и тестирани во согласност с

МАТЕРИЈАЛ.2"Пакет Содржина : 2 парчиња x Око Bolt Description во German M6 x 50 mm Maschinerie Schulterschaukel Hebeöse 304 Edelstahl Metrisches Gewinde 2

304 од не ' рѓосувачки челик изградба.Се користи за многу морски и индустриски апликации.Долг навој око , DI

Име на производ : Замав Гром;квалитет Големина : М16 x 75;Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки Челик.Боја : Сребро

Тешки и висока јачина мини морски брод М8 HX долго око завртка завртки.Повеќе апликации, како што се морск

304 од не ' рѓосувачки челик изградба.Се користи за многу морски и индустриски апликации.Долг навој око , DI

Главен Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки Челик; Пакет Содржина : 4pcs x Око Гром.Име на производ : Око Гром; Теж

Направени од високо‑квалитет цинк легура материјал, тоа е светла изглед, што е многу сјај од обичните г

Име на производ : Сидро Око Гром; Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки Челик; Тежина : 216g.Пакет Содржина : 1 x Вод

Машки Конец Големина : M6 x 11mm(Dx L); Боја : Сребро на Ѕвонење.Прстен Внатрешниот Дијаметар : 16mm / 0.63 инчен; вк

Големина : 3 / 8 инчи16 X 4 инчи.Вклучува две хексадецимален завртки.Карактеристики затворена јамка или "око

Материјал : Направен од 304 од не ' рѓосувачки челик,трајни,отпорни на Корозија и antirust.Тоа е на добар носив

Делумно навој око гром со лешник.Рамо тип : со рамо; инсталирате eyebolt флеш да монтажа на површината.Безбе

Прецизност замав око завртки се driveless сврзувачки елементи со дупка во главата.Прецизно изработени unthreade

Димензија : M6x 40mm; Око Центар До Дното Должина : 40mm / 1.57"; Око Внатре Кол : 5.2 mm / 0.2".ОКО ГРОМ.Исто така позна

Око завртки вклучува појавување на ореви.Идеален за бесење предмети или обезбедување на кабли.Содржина

1 / 213 Нишка 11 / 2" Нишка Должина 21 / 8" Надворешен Дијаметар 13 / 16" Внатре Во Дијаметар.Номинална носивост 2400lbs

Направени од highquality 304 од не ' рѓосувачки челик, овие кревање око завртки се мазни во површина без брус.Ди

Земја на Производство : КИНА; Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки Steel.Net Тежина : 205g; Пакет Содржина : 2 парчиња x

Се стопи и произведени во сад.Фалсификувани за ултра сила.Топлина третираат и тестирани во согласност с

Please wait...