0
clear
  • Денот на вљубените Помине Мека Керамички Sequins Срце облик на Ноктите Sequins Накит Љубов Ноктите Нанесете лак Лепак Флеш Прав Помине Уметност Помине Додатоци
  • -20%
  • -20%
Денот на вљубените Помине Мека Керамички Sequins Срце облик на Ноктите Sequins Накит Љубов Ноктите Нанесете лак Лепак Флеш Прав Помине Уметност Помине Додатоци

Денот на вљубените Помине Мека Керамички Sequins Срце облик на Ноктите Sequins Накит Љубов Ноктите Нанесете

DEN 77.52

Износ
Това е достапна

❀ Нокти меки нокти флорални, ноктите полирање, лак, ноктите полирање, лак, со висок сјај, и holographic сјајна, светла и светлина, трајни, долго време користење и без прекин.Тоа е супер креативноста на DIY и љубители може безбедно да се примени на кожата. ❀ Можете исто така да користите коса гел или Флеш буквар за да се направи вашиот Флеш повеќе трајни и лесни да се отстранува со вода.Обезбедување на квалитет на нашите производи може да се рециклираат, многу Еколошки-Пријателски, загадување-слободни и harmles. ❀ Супер флеш буре има 12 неверојатни бои, една кеса на 10 G, со доволно количина за да можете да ја користите.Мини љубов ноктите нанесете лак лепак флеш прав е многу погодна за телото, лицето и косата, шминка и нокти декорација.Мешање на бои и големини на трепка заедно го прави можностите за убавина бескрајни и те прави око-фаќање на лице. ❀ Совршен за споделување, на фестивали и многу убавина експерименти!За време на фестивалот, користете сјајна солзи или пад сјајна светлина на вашиот јаготки да се подготви рефлексивни моменти за клубот ноќ.Нашата коса сјаат направи cutest Сјаат плетенки изгледа.На телото, се однесуваат на некои од collarbone и рамената за да се добие супер сјаен ефект, која е многу погодна за свадба и вечер носат.Нашите нокти се лесно да се примени за да се природни или вештачки нокти.Исто така, погодна за декорација на вашиот. ❀ Подарок : Ова е производ сакан од жените.Можете да ја даде на вашите најблиски луѓе, пријатели и сестри.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Луксузна Гел Лак Формула Супер Мазна Апликација.Боја 053 Цврсти Светла Портокалова (Без Сјај).Професион

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 6 Сјајот УВ Гел Ноктите Бои од 0.25 fl.оз Секој.Премиум професионални ув led помине светилк

Нова ексклузивна линија од боја на клубот.Богата длабоко боја која создава мулти обоена калеидоскоп еф

Уживајте во беспрекорна маникир кој трае до 2 недели без chipping или пилинг.Заслепуваат Сува работи без да

Нашите Чип Дрзок и антиисчезнат технологија им помага на боја остане жив подолго за исчезнат отпорни на

Без завршување на вашите нокти првично прво, гелови нема да се држи добро, и да биде лесно лупено off.Нашит

Состојба : Нова кутија со : Еден сосема нов, не се користи, и unworn објект (вклучувајќи рачно изработени пре

Cuticle Масажа Крем : хидрира, ја храни и ја обновува разбиена, разделување на кутикулите.Се користи толку ч

0.5 oz / 15ml.За Професионална Употреба Само.TriОбврзници е киселинаслободен буквар за обезбедување исклучит

Растворувач Отпорни Мат Неонски Бои, Сјај Мешани Круг, Прав Форми за Помине Уметност полски Украси.Боја

ЕсенЗима Боја Гел:Овие бои се покаже местото каде што семејствата седат околу една гуши оган во топли џ

Мега сјај.Долготрајни боја.Soaks исклучување лесно.Најновата иновација од EZ Проток има салони сите со тре

По отстранување на Gelux впиеоф гел лак, препорачуваме примена на cuticle масло да придавам влогови на кожата.

[ Високо Пигментирани ] Крем солидна гел лак е различна од традиционалната во дека тоа е свиленкаста и кр

❤Помине Гел лак за Полнење : Со 10 гел бои и база палто врвот грб, Makartt 2020 пастел, гел лак поставено е во опс

Лесна апликација и отстранување.Високо сјаен финиш, чип отпорни, и 21ден престојуваат моќ 3060 вториот лек

Портокал ноктите боја со тешки злато трепет.Од Кина Глазура Сусам Улица Ќе се Направи Боја Колекција.Бе

Долга облека, заштитен лак со траен сјај дизајниран да се направи живописни бои ги заслепуваат.Тоа е дол

Clou Beaute поли помине гел содржи сите природни состојки, без додавање на груби хемикалии.Ова е побезбеден н

Мика е име на група на природно се случуваат минерали.Чиста Мика има природна база која е основа за мног

4 ВО 1 ГРАДИТЕЛ БАЗА ГЕЛ Чиста розова гел лак може да се користи одделно како градител гел за нокти, база

Боја шоуто holographic ефект : мода е нова димензија за нокти.Бојаmorphing метален бисери создава холивуддостоен

Совршен натпревар 3in1 прав е комбинација на трајност на гел лак, силата на доградба на Акрилни нокти, и ле

Силна формула обврзници да помине и создава акрилик.Висок сјај заврши супер сјајни.Мирис слободни подо

Само израмнување со мазен изглед и сува леплива, лентакако, на површина, се применува и над било која дру

Мека бела.Боја водич : Цврсти.Кој ексклузивни Solar Cure Технологија, може да се излечи ЕДИНСТВО во UV / LED свет

Добивање на мазна и секси изглед.Овој лак на ноктите создава сјајна, смел, и безгрешното помине со лесно

БЕЗБЕДЕН ВАШИОТ ЛАК ДРЖАЧОТ.Со еден штанд ќе може да го обезбеди вашиот Tweexy лак носителот или катира вин

Please wait...