0
clear
  • Убава Делфин Пон 9.7 Инчен Таблет Ракав Случај Заштитна Торба Торбичка за iPad Air1 / iPad Воздух 2 9.7 во, iPad 9.7 2018 iPad 6 Генералот/iPad 2017 5 Генералот
  • -20%
  • -20%
Убава Делфин Пон 9.7 Инчен Таблет Ракав Случај Заштитна Торба Торбичка за iPad Air1 / iPad Воздух 2 9.7 во, iPad 9.7 2018 iPad 6 Генералот/iPad 2017 5 Генералот

Убава Делфин Пон 9.7 Инчен Таблет Ракав Случај Заштитна Торба Торбичка за iPad Air1 / iPad Воздух 2 9.7 во,

DEN 1740.00

Износ
Това е достапна

Димензии : 9.7 во - 24 x 16.9 x 0.61 cm; компатибилен со Повеќето 9.7" таблети.Ве молиме проверете ја големината на вашиот таблет внимателно пред купување. 9.7 инчен таблет ракавот е тенок и лесен, лесно може да се стави во вашиот briefcase, ранец, итн.Овој таблет торба е направен од висока густина Оксфорд ткаенина, а внатре е исполнет со полиестер пена пополнување слој, може да го заштитите вашиот уред од гребнатини, удари и шокови. 9.7 инчен таблет ракавот е компатибилен со i Pad Воздух/Air 2 9.7 инчен, i Pad 9.7" 2018 i Pad 6 Генерација / 2017 i Pad 5 Генерација 9.7 инч.Погоден за бизнис патувања, училиште, канцеларија и секојдневна употреба.Таблета ракав торба е компатибилен со повеќето 9.7 инчен tablet Tablet ракав случај е да се носат-отпорни, прашина-доказ и шок-отпорни.Заштита на вашиот уред од гребнатини ефикасно.Мазна и издржливи патент затворање за лесен пристап на уредот.Answer : ___________________________ Note : 9.7 инчен i Pad ракав случај не содржат страна џеб.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Etui Conque Hülle Funda Carcasa Custodia Telefono Téléphone.Уникатен дизајн и лесно да пристапите до сите копчиња, контроли и при

Компатибилен со сите 14 инчни лаптопи и преносни компјутери.Ергономски флипout застане.Dual zips + Визиткарта

ZOKKO Случај за i Phone 7 со MoldБенд Големина i Phone 7 Флексибилен и Транспарентен Црно Мастило.Zokko print направени

Големина : 10.2 cm x 19.5 cm (4 инчен x 8 инчен).Класификација : Виси Чанта, Мобилни Торбичка, Џеб.Функција : Трајни

Големина : 10.2 cm x 19.5 cm (4 инчен x 8 инчен).Класификација : Виси Чанта, Мобилни Торбичка, Џеб.Функција : Трајни

Изградена во картичката слотови специјално дизајнирани за LG Stylo 3 Плус.Направен од висок квалитет на СТП

КОМПАТИБИЛЕН УРЕД лаптоп ракав торба е компатибилен со Mac Book Air М1 13.3 инчен 2020, Mac Book Air 13.3 инчен 2018 / 2019, Mac Bo

Големина : 10.2 cm x 19.5 cm (4 инчен x 8 инчен).Класификација : Виси Чанта, Мобилни Торбичка, Џеб.Функција : Трајни

Etui Conque Уметност غطاء هاتف Carcasa Custodia Téléphone чехол для телефона.Hülle Уникатен дизајн и лесно да пристапите д

Лесен и издржливи, патент дизајн, лесен за употреба 6.5 Inch : 18cm13cm1.5 cm,7 Inch : 21cm13cm1.5 cm,8.3 Inch : 22cm15.5 cm1.5 cm,9.8 Inch : 26cm20

Handsewn за совршено се вклопуваат за Sony Xperia V LT25i.Оваа торба само ќе одговара Sony Xperia V LT25i без никакви дополни

Големина : 10.2 cm x 19.5 cm (4 инчен x 8 инчен).Класификација : Виси Чанта, Мобилни Торбичка, Џеб.Функција : Трајни

Практичен и стилски.Овозможува пристап до сите копчиња и пристаништа.Се изгради од високо квалитетен м

Материјал : Површината Е Направен Од ВисокоГустина Оксфорд Ткаенина, Исполнет Со Полиестер Пена Пополн

Одговара за Samsung Galaxy Tab S7 FE, S7 Плус, S7, A8, A7, S6 Лајт, S6 Внатрешни Димензии : 12 Инчи со 9.75 Инчи.Neoprene материјал, з

Please wait...