0
clear
  • Kanga Грижа за Обновливи Абсорбента и Водоотпорен Менување на Подлога 24 x 15 - tokiCorno
  • -20%
  • -20%
Kanga Грижа за Обновливи Абсорбента и Водоотпорен Менување на Подлога 24 x 15 - tokiCorno

Kanga Грижа за Обновливи Абсорбента и Водоотпорен Менување на Подлога 24 x 15 - tokiCorno

DEN 384.00

Износ
Това е достапна

Средниот слој : Скриени слој на абсорбента микрофибер (исто како 6r soakers).Совршена големина : 24 во x 15 во s кревет од плунката-up прозорци и пелена leaks Lap protector Emergency столче protector Emergency водоотпорен burp blanket Sleep ако доењето за да впие до leaks Protector од влажна трева.Со дарежлива 24 инчен должина и 15 инчен ширина на Kanga Грижа Менување на Подлога прави пелена се менува лесно.Заштитник од влажна трева.Круг заштитник.Долен слој : Потпис Kanga Грижа печатите во боја или водоотпорен TPU.Итни водоотпорен burp ќебе.На водоотпорен надворешниот слој го штити вашето бебе и сите површини кои ќе се промени од страна на обезбедување на влага бариера.Заштита на babys кревет од плунката-up прозорци и пелена протекување.ПРЕНОСНИ - во движење?Без грижи, како Kanga Грижа Менување на Подлога погодно огради надолу без набори!Лесно спакувани во вашиот омилен пелена торба, чанта, ранец или каде било погодно додека сте во движење.Тие се одлични за користење во секое време ви треба заштитна водоотпорен бариера помеѓу две површини; burp крпа, апсорбира протекување додека бебето спие, влажна коса на вашата перница, кутре медиокритет обука подлога, сува седиште, се користи се бескрајни!.Фрли над рамото за да ја заштитите вашата облека додека burping вашето бебе.Менување на подлога.Итни столче заштитник.100% Полиестер со TPU Филм.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

МЕРЕЊА Доаѓа како плоштадот : 22 x 22 инчи.Големина кога се преклопени во триаголник : 31" x 13" x 13".НАПРАВЕН ОД

денот на благодарноста грб затворање.Забелешка : Големината работи мали,ве Молиме проверете ја големин

Обичај печатени висок сјај слика sublimated директно да бела сјајни надворешноста површината.Одговара на по

Изработени од нерѓосувачки челик.Капацитет : 21oz 2 пресврт на капи 1 лесен проток пиење spout и 1 стандард ка

Широк Компатибилност : Ова нуркање светлина топката главата е погоден за голем број на нуркање светлина

5 D Експлозијадоказ Калено Стакло Екран Филм Лесен за употреба Користење на exces.26 mm 9 H Површинска Цврстин

0 Кабелот(САМО за тастатурата, НЕ за i Pad) 1* Прирачник за Корисникот.(Apple Молив НЕ е вклучена) заштитна маск

100% Сосема Нов и Висок Квалитет 1 Тип : CJMCU3001 Одбор 2 Големина : 18mm x 18mm 3 Влез Тип : светло 4 Излезен Интерфејс

Бесплатен Превозот.БЕСПЛАТНИ НЕОГРАНИЧЕН километражата гаранција за покривање на DAT АВТО ДЕЛОВИ предм

Се носи на прст на оваа флексибилни жица серпентина напрсток има две предиво водичи за контрола на влак

ИЗБЕГА BALM ПРОМОВИРА МИР & СПОКОЈСТВО : Идеален Медитација Помош за оние кои сметаат дека е тешко да се тр

Бела Микро USB Кабелот за Полнење Кабел.Ве молиме да го потврдите спецификации и plug големина пред купувањ

2 2020 година (8 Генерација), а не за каква било друга таблета Вклучување на i Pad Bluetooth.Полнење помалку од 2 час

Ако виси играчки или дрвени прстени скршени, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас слободно!Ни

ДИМЕНЗИИ : 11 х 11 во.Пакет : 6 pack јадење крпи.МАТЕРИЈАЛ : перење крпа е направен од двојноlayer кадифен ткаенин

STK5474 SANYO ОРИГИНАЛНИ Интегрирано Коло IC.ВКЛУЧЕНИ : Топлина Мијалник Соединение Паста.Phlx.Квалитетот На Еле

[BPAБесплатен Материјал] 100% BPAfree и phthalateбесплатно, направени од нетоксични TRITAN материјал, па вие и вашите д

Екстремни Удобност Намалување на физички замор со мека пена перница да рамномерно се редистрибуираат

СПЕЦИЈАЛНО ДИЗАЈНИРАН ЗА ВАШИОТ УРЕД Одржување на вашиот препродажба вредност & заштита од нечистотиј

1 Buc фендер страна маркер светилка.За Хонда Граѓански 20162018 тоа е за Резервни.Тоа е Нов производ.Има 1year га

View mode : Стави на тастатурата настрана и да се префрлат на handsfree погледен мод.Премиум поликарбонат школка

3.3 ft Бела Кабелот за Напојување Полнење Кабел.Забелешка : ве молиме потврдете го вашиот уред модел пред д

2 ПАРЧИЊА Motor To Go Мотор LED Задни Пак Сигнали Собранието Blinkers Индикатори за 2000 година, ХОНДА CBR900 RR 1 пар се п

Производителот гаранција може да не се применува.Предниот Браник Место Светилка Рамки Сива Десната Рак

Состојба : Нова.Поставување на Возило : Право.Директна Замена за Дел Броеви : TO2521155, 8161004050 Fitment Тип : Возило

Please wait...