0
clear
  • Bandiction Компатибилен со Apple Види Бендови 38mm 40mm, Меки Силиконски Спорт Бендови Жени Мажи Замена Wristband за iWatch Серија 6, Серија 5, Серија 4, Серија 3, Серија 2, Серија 1, S, Црна
  • -20%
  • -20%
Bandiction Компатибилен со Apple Види Бендови 38mm 40mm, Меки Силиконски Спорт Бендови Жени Мажи Замена Wristband за iWatch Серија 6, Серија 5, Серија 4, Серија 3, Серија 2, Серија 1, S, Црна

Bandiction Компатибилен со Apple Види Бендови 38mm 40mm, Меки Силиконски Спорт Бендови Жени Мажи Замена Wristband

DEN 167.76

Износ
Това е достапна

КОМПАТИБИЛНИ МОДЕЛИ - Bandiction спорт бендови се компатибилни за Apple Види 38mm 40mm, Серија 6 40mm, Apple се Види SE 40mm, Серија 5 40mm, Серија 4 40mm, Серија 3 38mm, Серија 2 38mm, Серија 1 38mm.На силиконски спорт бенд само за apple види 38mm 40mm, а не за 42mm 44mm се види.Бендот се вклопува 5.6"-7.1" (140-180mm) зглоб.ВИСОК КВАЛИТЕТ со СИЛИКОНСКА МАТЕРИЈАЛ - Bandiction спорт бендови се направени од силикон, тоа го прави на бендови имаат мазни и меки, лесни, водоотпорен и трајни карактеристики, Bandiction замена бендови за apple види осигурува дека ќе го добиете најдоброто носи искуство.Bandiction спорт види рака е убав избор за apple види љубовници.Неверојатен подарок за жените и мажите за Денот на Благодарноста, Божиќ Ден, Нова Година Ден, Роденден, Жените Ден, Денот на Таткото, на Мајката Ден, Денот на Вљубените за семејството, љубовници, пријатели.ЕДИНСТВЕН ОРИГИНАЛЕН ДИЗАЈН - Bandiction силикони спорт бендот со многу дупки е повеќе дише, 2 бои мешан дизајн додава екстра специјално допир да вашиот apple се види.Сите ремени за apple види ги красат нерѓосувачки челик тока за издржливост и безбедност.Едноставен за ИНСТАЛАЦИЈА и ОТСТРАНУВАЊЕ - Bandiction спорт бендови доаѓа со watch гкл на двете страни, исто како и оригиналниот apple sport бенд, кој го заклучите вашиот види прецизно и сигурно.Лесен за инсталација и едно копче отстранување.КУПИ со ДОВЕРБА - Висок квалитет со силиконска спорт бендови со не-расправаме по продажбата на услугата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се реши без одлагање, нашите професионални и пријателски услуги на клиентите се 24 часа на on-line.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Дизајнирани за овој вид на рака специјални анти алергиски полиран,hign квалитетни нерѓосувачки челик pin т

1 PC големи види бенд / Врвка за Samsung Опрема S2 Smartwatch бенд.Замена додатоци со метални clasps види Рака / wristband си�

Пакет Листа : 1*Види Хривнија Бенд.Вешто се тркалаат сите овие домот елементи во една.Спецификација : Мат�

Прекрасен стил, особено за жените и девојките.Кожа е кожатапријателски, комфорни и издржливи.Објектот К

Компатибилни Модели : Smart watch замена бенд со сребро метал тока за Apple Види 45mm 44mm 42mm ( Серија 7 / 6 / 5 / 4 / 3 / 2 / 1 SE

Овие замена ремени се само компатибилни со : Samsung Galaxy Watch 4 Класичен 46mm / 42mm, Samsung Галакси Watch 4 44mm / 40mm, Samsung Га

Лесно и директно инсталирање и едно копче отстранување.Моделот Печатени го персонализирате вашиот Вид�

✔【НЕМА ЕКРАН ЗАШТИТНИК】 : рамка опфаќа само,БЕЗ екран заштитник изграден за да се види рамки дизајн (Но

38 / 40mm бендот работи со 38mm Серија 1, 2 злато, розово злато, сребрена и црна боја.Направени од вегетаријанск�

Најновите спорт ткаени види бенд компатибилен со Apple Види 38mm 40mm 42mm 44mm, Модели : компатибилен со за да се В�

ПРИМЕНА : Специјално дизајнирани за Samsung Галакси Watch 4 Класичен 46mm.(НЕ ЗА ГАЛАКСИ WATCH 4 КЛАСИЧЕН 42 MM & НЕ ЗА 20

Да Мир пакетот вклучува 2 групи на контакти за да се приспособат на двете 38 / 40 / 41 мм и 42 / 44 / 45 mm случај гол�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 【КОМПАТИБИЛНИ МОДЕЛИ】Виножито Спор�

[Повеќе Избори]: Повеќе модерни бои за да го изберете.Црн петок се Занимава 2021Голема Промоција На Најдо�

【Ги собере сите Apple Види】Спорт Најлон Плетенка види бенд е компатибилен со Apple види 38mm 40mm 42mm 44mm Серија 6,

висок квалитет, smart замена бенд за XIAOMI MI Бенд 3 / XIAOMi бенд 4.(Нема Tracker).Направени од висококвалитет ,еколошк

Забрзана Испорака обично трае 310 дена и исполнети од страна на курирската служба DHL [Повеќе Избори]: Пов�

Maxjoy ГАЛАКСИ WATCH 3 45 MM БЕНДОВИ да го Персонализирате вашиот smartwatch со овој Галакси Watch 3 45mm бенд / Галакси Ви

ПРЕМИУМ ВИСТИНСКА КОЖА Нашите i Watch Бендови направени од 100% природни противалергиски кожа печатени со е

4 во ( 173mm188mm); 42mm / 44mm S е погодна за врвка за околу големини 5.9 во (187mm202mm); Ако вашиот зглоб одговара на двете

Оваа рака апсолутно атрактивни супериорен дизајн и изработка, високотехнолошки површина се намали и на

100% Сосема нов и висок квалитет за Apple Види i Watch Серија 7 6 5 4 3 2 1 SE.Екопријателски меки силиконски core + надво

Please wait...