0
clear
  • Силна Резервни Легиран Челик Цевка Цевка Машина Ножеви, Воланот Резен алат, со термички Третман за Машина Главата Цевка Цевка Велосипед
  • -20%
  • -20%
Силна Резервни Легиран Челик Цевка Цевка Машина Ножеви, Воланот Резен алат, со термички Третман за Машина Главата Цевка Цевка Велосипед

Силна Резервни Легиран Челик Цевка Цевка Машина Ножеви, Воланот Резен алат, со термички Третман за Машина Главата

DEN 186.96

Износ
Това е достапна

Со термички третман за висока цврстина и силна сечење способност.Сечилото е со фалсификувани легиран челик, силни и издржливи.Сечилото е црно и не е лесно да ' рѓа. 4pcs/set.Специјално дизајнирани за возење велосипед цевка машина. 4pcs/set.Специјално дизајнирани за возење велосипед цевка машина.Сечилото е со фалсификувани легиран челик, силни и издржливи.Со термички третман за висока цврстина и силна сечење способност.Сечилото е црно и не е лесно да ' рѓа.

Повеќе информации

Material:
alloy steel
Quantity:
4pcs/set
Dimensions:
outer diameter
Package list:
4 * Blades :
1. Please allow slight error due to manual measurement. :
2. Different monitor colors may be different. Thanks for your kind understanding. :

Најдобрите понуди во категоријата

Прави чисти сече на тенки ѕидови бакар, месинг, алуминиум и канал.Голем knob за точни притисок и побрзо нам

Дизајниран за сечење цевки во ограничени простори.Пролетнатоварени прилагодување завртка се однесува

Разноврсна, Точни и Солиден.CRL Стискаш и Поп Стакло Машина е добра алатка за сечење стаклени цевки како м

ROTHENBERGER нуди повеќе од 6,000 производи за да изберете од.Целосно прилагодливи прецизност цевка сечење во о�

Тоа е основна алатка за сечење за дома корисна човек и plumbers 【Ергономски Дизајн】 професионални PEX цевка

ПРЕЦИЗНИ НАМАЛУВАЊА : Нашата цевка машина обезбедува непречено намалувања дури и на неправилни цевка.З�

Острицата обезбедува брзо сечење и уредни инцизија.Тешки и многу тешко, лесно и безбедно да се користи.Р

Широк ролки со одблесокот cutoff жлебот за погодност.Земјата површина за лесна и подвижна.Тркала retracts во м�

Please wait...