0
clear
  • esLife 36ft 100Led Батеријата Напојува String Светла Водоотпорен Декоративни Самовила Светла 8 Режими на Бакар Трепкане Светлина со Тајмер за Спалната соба, Градина, Велигден
  • -20%
  • -20%
esLife 36ft 100Led Батеријата Напојува String Светла Водоотпорен Декоративни Самовила Светла 8 Режими на Бакар Трепкане Светлина со Тајмер за Спалната соба, Градина, Велигден

esLife 36ft 100Led Батеријата Напојува String Светла Водоотпорен Декоративни Самовила Светла 8 Режими на Бакар

DEN 167.76

Износ
Това е достапна

Не се мешаат батерии од различни брендови; не користете свежи и стари батерии заедно.Совршена понуда за вашата декорација бараат.es Life се фокусира на декоративни LED осветлување и производи.Монтиран во Бакарен кабел, овие LED светлата обезбедуваат домот на ѕвонење и суптилни топлина за вашата декорација.Проверете ги вашите батерии пред да ја инсталирате, престанете да го користите ако најдете каква било штета или протекување знаци на батерии.ТОПЛО ДЕКОРАЦИЈА : На es Life топло бела бајка светла со екстра флексибилен доведе жица, Тоа може да биде раната околу прозорци, завеса, кревет, рамки, пред патот, градина или двор, доведе вашиот дом роман пријатна атмосфера.МЕРЕЊЕТО ПРОГРАМА : 6 часови, 18 часа исклучување, циклус на ден.Притиснете и држете го (Mode/Енергија) за 3 секунди за да го исклучување.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Повеќе Контрола : Smart Bluetooth СТАН "Happy Lighting" контрола и копче за контрола за контрола на власт ПРЕДВОДЕНА stri

ЗАТВОРЕН & ОТВОРЕНО Безбедно за Внатрешна и на Отворено за Употреба!Совршен за да ги красат вашите Ново�

Заврши овие самовила светла наоколу дрвја и грмушки, целата атмосфера отворено дневна простори, или бил

2 во 1 ДВОЈНА БОЈА се МЕНУВА Овие отворено Божиќ светла имаат 2 бои во 1 string светла.Тоа може да се смирите н

Ве молиме не го повлече низа светла тешко да се избегне тоа да се прекине.Тоа исто така може да се корист�

【Внатрешна / Надворешна Совршен Декор】Батеријата напојува лед string светла со 30 симпатична honeybees, создав

【 Креативни Огномет Светлина】DIY огномет соларни светилки отворено со флексибилни бакарна жица, наведн

100 Гаранција Свет String Светла : посветуваме да ги споделите со нашите клиенти уживајте во најдобрите прои

може да овие затворен string светлата се користи на dimmer?G40 string светлина се dimmer компатибилен, тоа може да се к

Без разлика дали тоа е вашиот пријатели и роднини, или минувачите кои не знаете, тие ќе бидат полн со поф�

Полнење за 8 часа на сончеви денови и осветлување за повеќе од 10 часа во текот на ноќта.Соларна LED String Све�

【АВТО Музика Трепка Функција】 FMIX Отворено string светла има АВТО Музика Трепка Функција која ќе флеш осно

Снегулка string светла : убава декорација за Божиќ и други тематските партија, на снегулка string светлина, мо�

ВКЛУЧУВА 20 Бела Команда Отворено Светло Клипови и 24 Мали Команда водоотпорен Ленти.ШТЕТАСЛОБОДЕН ДЕКО�

✨【Долг Живот LED Светилка т пресврт, висат во едно кратко време кога ќе примите светлата.Широко Апликаци

Соларни string светла со 32 пеперутка Led диоди, создавање на различни и интересни градина / двор.Батерија АА

【БатеријатаУправувана и Повеќе пригоден】Напојува со 3*АА батерии (1.5 V)(Не се Вклучени), целосно 4.5 V, не

【БОЖИЌ СВЕТЛА ОТВОРЕНО】Вкупна Должина : 175ft / 53m, LED светло Должина : 50m(164ft), продолжување, Должина на кабе�

Please wait...