0
clear
  • N/A Летаат Риболов во Монтана Резервни Гуми Покрие Гуми Опфаќа Кампување Водоотпорен Тркала Заштитници за Camper Патување Приколка,Rv, ЏИП, Камион Џип Додатоци
  • -20%
  • -20%
N/A Летаат Риболов во Монтана Резервни Гуми Покрие Гуми Опфаќа Кампување Водоотпорен Тркала Заштитници за Camper Патување Приколка,Rv, ЏИП, Камион Џип Додатоци

N/A Летаат Риболов во Монтана Резервни Гуми Покрие Гуми Опфаќа Кампување Водоотпорен Тркала Заштитници за Camper

DEN 551.76

Износ
Това е достапна

【Премиум Материјалот】 Нашите Резервни Гуми Поклопецот Се Направени Од Високо Квалитетна Полиестер Влакна.Со Не-Нула Мека Подлога.Моќен Водоотпорен Материјал, Dustproof, И Водоотпорен, Сончање И Анти-Корозија,Одржува Обликот Во Кој Било Температура. 【Лесно Да Се Инсталира】 Нашите Гуми Опфаќа Се Опремени Со Најлон Јажиња И Токи, Големината Е Прилагодлив, Лесен За Инсталација И Отстранување, Без Алатки.Тоа Е Апсолутно Загарантирани Со Кои Можете Лесно Да Го Инсталирате Гуми Капак На Автомобил. 【Од Суштинско Значење За Патување】 Нашите Гуми Опфаќа Не Само Прашина-Доказ, Но, Исто Така, Направи Вашиот Автомобил Да Изгледа Поубаво.Тоа Е Мора Да Се Има Ставка За Кампување, Авто-Возење Турнеи, И Дневни Патувања, Додавајќи Убава На Допир На Вашиот Пат. 【Универзална Гуми Покрие】 Постојат Четири Големина(14 15 16 17 Во),Големина S (R14) Одговара За : Дијаметар 60~69cm, Големина M (R15) Одговара За : Дијаметар 70~75см, Големина L (R16) Одговара За : Дијаметар 76~79cm, Големина Xl (R17) Одговара За : Дијаметар од 80~83cm,Одговара За Џип,Приколка, Rv, Suv И Многу Возило. 【Апликација 】 Особено Погодни За Хонда Cr-V, Jeep Wrangler, Campers, Тојота Crv Rav4, Suzuki, Ford, Камиони, Автомобили, Rv, Camper,Џипови, Приколки, Rvs, Спортски Автомобили, Камиони И Многу Возила.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

100% Кожа.Увезени.Кожа обвивка.Магнетни затворање.Официјално лиценцирани МАК производ.Geniune кожа тенок па�

★ ВИСОКО КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ Нашите Резервни Гуми Поклопецот Се Направени Од Високо Квалитетна Поли

НЕ САМО ПРИЛИЧНО опфаќа : Масна Дизајн Е Поддржана од Страна На Најдобар Квалитет.Дебела Автомобилство /

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Оксфорд ткаенина.Направени во САД или

Пакет : 1 Pcs Резервни Гуми Капак.Мулти Функција : Нашите Резервни Гуми Поклопецот се силни водоотпорен ма�

ПОВОД : Универзална Модели За Џипови, Приколки, RVs, спортски автомобили, Камиони И Многу Vehicles Fittings Изград�

Материјал Опис : Се Направени Од Полиестер, Еден Двострано Печатење Дизајн.Производ Изградба : Со Најлон

Оксфорд ткаенина.Направени во САД или Увезуваат.Тока затворање.Се препорачува да се избрише и се чисти �

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Оксфорд ткаенина.Направени во САД или

【Состојба】100% Сосема Нов 【Материјал】високо квалитетна ABS Пластика 【Инсталација】Одлична Fitment и Лесна

Материјал : 100% Полиестер Влакна Висок Квалитет На Материјалите, Таписерии Изработка,Меки И Цврсти, Долг�

Elasticized задниот панел обезбедува сопственикако се вклопуваат.ве покануваме да поднесе едноставно барањ�

ПОВОД : Универзална Модели За Џипови, Приколки, RVs, спортски автомобили, Камиони И Многу Vehicles Fittings Изград�

Во врнежлив ден, отпорност на гуми rim од киселите дождови ќе влијае на појавата на возило и да предизвика

★ Големина : 14 Инчи(дијаметар 6069cm) / 15 Инчи(дијаметар 7075см) / 16 Инчен(дијаметар 7679cm) / 17 Инчи(со дијаметар �

Нашите Резервни Гуми Поклопецот Е Направен Од Висок Квалитет На Полиестер Ткаенини.Издржливи, Водоотпо

✅Ефикасно да го заштити вашиот резервни гуми во дожд, снег, ветар, прав, сонцето и било лошо време кога в�

Црна Тексас Полиестер 2729 Инчни гуми дијаметар.Бои натпревар други Солиден Риџ Мека Додатоци.Ограничен 5

Полиестер.Оваа Гума Покрива Употребата На Високо Квалитетен Водоотпорен Материјал, Не Само Dustproof, Водоо

Уредни и тесни stiching се зајакне својата издржливост.Со Ненула Мека Подлога.Пакет : 1 Pcs Резервни Гуми Капа�

На Маска Ви Помага Да Се Заштитат Од Сонце, Дожд, Кал, И Други Елементи, Мензи Може Да Биде Суспендиран Ил�

Please wait...