0
clear
  • Aexit 10 Компјутери DIP Прекинувачи MAX232CSE СОП-16 Повеќеканални RS-232 Возачи Примачите SP3T DIP Прекинувачи IC Чип
  • -20%
  • -20%
Aexit 10 Компјутери DIP Прекинувачи MAX232CSE СОП-16 Повеќеканални RS-232 Возачи Примачите SP3T DIP Прекинувачи IC Чип

Aexit 10 Компјутери DIP Прекинувачи MAX232CSE СОП-16 Повеќеканални RS-232 Возачи Примачите SP3T DIP Прекинувачи

DEN 1876.80

Износ
Това е достапна

Име на производ : РС-232 Возачи Примачите IC Чип;Модел : MAX232 CSE.Пакет Тип : СОП-16;Напон : .-0.3 V до +6 V.Temprature Опсег : 0°Cto +70°C;Боја : Црна.Тежина : 2g.Пакет Содржина : 10 x RS-232 Возачи Примачите IC Чип.Преносни Computers Low-Моќ Modems Interface Translation Battery-Напојува преку RS-232 Systems Multidrop RS-232 Мрежи.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Име на производ : Opto Interrupter;Модел : ITR9606;Пакет Тип : НАТОПИ4 Слот Ширина : 5mm;Моќ Дисипација : 75m W.Моќ Дисипаци

Име на производ : Моќ Реле;Модел : HH52 PL;Приклучок Модел : PYF08 A;Серпентина Напон : DC 12 V.Контакт Капацитет : Ко

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Пластика, Електрични Parts.Net Тежина : 3g; Пакет Содржина : 1 x DIP Преки

Име на производ : Моќ Реле;Модел : TRD24 VDCFBCL;Серпентина Напон : DC 24 V.Капацитет : 6 A 250 VAC12 A 28 VDC;Акција Тип : SPDT,1 N

Име на производ : Двонасочно Shift Регистрирате IC;Модел : 74 LS194;Монтажа Тип : НАТОПИ PCB Површината Планината.�

САД и Канада Проценува Време на Испорака : 618 дена(trackable), Ние нудиме Забрзан Превозот услуга : 38 дена.Мере�

[Size] Вкупната Големина : 82x35x27mm / 3.23x1.38x1.06 Инч [SPST] Singleпол singleфрли (SPST) switch за правење и кршење на една елек�

Име на производ : оперативна засилувач IC; модел : njm4558d; Напон : ±18 V.Оперативен температура : 20°c +755°c; Терен

Multilayer Керамички Чип (MLCC) Capacitor Surface Mount (SMD).Фиксна SMD Керамички Multilayer Capacitor (100 Парче Многу).Нови, никогаш не

Please wait...