0
clear
  • Висок Притисок Фиксен Туш Глава 6 инчен-Луксузни Бања Showerhead со Хром Позлатен Заврши Врнежи од дожд Туш Главата Алатка Бесплатна Инсталација Вклучува Тефлон Лента
  • -20%
  • -20%
Висок Притисок Фиксен Туш Глава 6 инчен-Луксузни Бања Showerhead со Хром Позлатен Заврши Врнежи од дожд Туш Главата Алатка Бесплатна Инсталација Вклучува Тефлон Лента

Висок Притисок Фиксен Туш Глава 6 инчен-Луксузни Бања Showerhead со Хром Позлатен Заврши Врнежи од дожд Туш

DEN 791.76

Износ
Това е достапна

Висок притисок - Нашите луксузни врнежи showerhead е совршена замена дека ќе авион од висок притисок на ветер : јз на водата.На 6-инчен showerhead на врнежи го прави вашиот целото тело никаде да се сокрие.Алатката-бесплатно инсталација - Овој универзален фиксен showerhead може лесно да се поврзете со било кој стандарден туш рака во рок од 5 mins.By пат : Ние обезбедуваме Бесплатно Тефлон Лента, база, и туш рака за да им помогне со монтирање на моментот кога тој ќе пристигне.Авто-Чистење млазници - Ова rustproof туш главата со филтри изработен од ABS пластика и луксузни хром.На лесно чистење гумени авиони отстрани тврда вода депозити како limescale, за да се намали можете да го замени туш главата за годините што доаѓаат.Инсталација Чекори - Заврши на Тефлон лента околу туш рака/цевка 2-3 пати.Тогаш целта на showerhead во туш рака.Бидете внимателни, не може да биде малку острината околу основата.Последниот, можете да ги ротирате туш главата во туш рака.Вода заштеди - Секој дожд туш главата има максимална одлив на 1.8 GPM така можете да ги зачувате вашите вода кога ќе се тушираат.Фиксна showerhead, високо-енергетски перформанси со поголема вода ефикасноста!.Ова state-of-the-art туш испорачува неверојатни вода притисок без да се жртвува конзервација.На прилагодливи топката врска заеднички додава повеќе стигне и мобилност за вашата вкупно туш погодност.Моќни, ефикасни, компактни, и супер-хармоничен, својата крајна рака туш за сите вашите посебни потреби.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

'Рѓа Отпор Карактеристики интерфејс на ПРЕДВОДЕНА од дожд туш глава е направен од цврст месинг дека е в

Нерѓосувачки челик панел, силни и издржливи,групадупка дизајн neeilleshapedl вода outet вода е во ред и моќни。.Ле

100% Сосема нов и hight квалитет.Издржливи и убави.Се користи за бањи, кујни се убави и згодни.Исто така се ко

ВИСОК ПРИТИСОК ТУШ ГЛАВАТА Големи showerhead доволно за да се покријат целото тело.Работи одлично дури и под

Произведено во Кина.Забранета во CA,CO,ЗДРАВО,NV,NY,VT,WA.Полно тело, спреј за туш со екстра широк надворешниот

АДА во СОГЛАСНОСТ : да биде во Согласност со Американците со Хендикеп Акт (АДА) спецификации.И со значајн

Опремени со прилагодлива температура граница запре и интегрален запира.Вклучува showerhead, рака и прирабни

СПЕЦИФИКАЦИЈА : На Trialo Врнежи од дожд Туш Сет од Fontana Showers е една од најпознатите индивидуализира модели

Патентирана 18инчен флексибилни туш главата, вратот и да го постават туш главата, секаде каде што сакате

★ Услуги на клиентите : Ние стоиме зад нашите тушеви со нашите извонредни услуги на клиентите, ако неког

Витамин Ц Туш Витамин C еквивалентно на 600 портокали секој пат кога ќе туш.Се чувствуваат moisturerinzing и негу

Површина е мазна, корозијаотпорни, не е лесно да ' рѓа, убава и модерен.Лесно да се инсталира, погоден за н

★ Крцкањето на гума брадавиците да се отстрани вар или слоевита.Многу лесно да се unclog ★ 12 инчен Туш Глав

Дожд Туш Глава : 580*380 Плоштад Во Големи Не ' Рѓосувачки Челик Врнежи Showerhead.туш дизајн таа мора да биде уба

Вентил сржта на овој туш има положено оловослободни и кадмиумслободен за сертификација и висока вода п

АвтоЧистење на Меки Силиконски Млазницатаавточистење дизајн на силиконски млазници чува здравјето и з

туш главата е усвоен високо квалитетна ABS со хром Материјали, што го прави цврсти и трајни, не се токсичн

Showerhead само (рака и прирабница и не се вклучени) 8инчен дијаметар квадратен дожд showerhead.Лесно да се чисти с

Бојата на шарени туш sprayer може да се промени бојата на секои 3 до 5 секунди според времето, формирање на ша

8 Инчен Дијаметар Спреј Врнежи од дожд Туш Главата Овозможува Супериорен Покриеност за Крајна Туширање

СОВРШЕНО се НАДОПОЛНУВААТ : Оваа фонтана во моментов Сиера Хром Финиш Врнежи Бања Туш Поставите дава лу

Производ материјал месинг.Површината процес мулти степен полирање, PVD вакуум multilayer позлата.Водечките г

Please wait...