0
clear
  • 5MP 500X USB Интерфејс за Висока Presision Дигитални Стандарден Инструмент Микроскоп со Кревање Заградата Поддршка за Лабораториски
  • -20%
  • -20%
5MP 500X USB Интерфејс за Висока Presision Дигитални Стандарден Инструмент Микроскоп со Кревање Заградата Поддршка за Лабораториски

5MP 500X USB Интерфејс за Висока Presision Дигитални Стандарден Инструмент Микроскоп со Кревање Заградата Поддршка

DEN 741.60

Износ
Това е достапна

Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Microscope Model : HT-60 SMain Контрола Чип : Посветена Мајстор за DSPMagnification : 1 X-500 XPhoto/Видео : Вграден-in Pixel : Вистински 5 MP Pixels Auxiliary Извор на Светлина : 8 Бела LED Lights Static Резолуција : 640x480, 1280x960, 1600x1200, 2034x1536, 2592x1944 Imaging Растојание : Прирачник за Прилагодување 0-3cm Support Систем : Поддршка за Win XP/Vista/Win 7/Win 8/Win 10 (Компјутер или Таблет компјутер), за (за Телефон со OTG Функција)апликативен Софтвер : Hotviewer (за PC), Hot Microscope (за Android)Метод на Конекција : USB Кабелска Connection Power Набавка : USB (5 V DC)Динамичен Рамки : 20-30f/s под 600 LX Brightness Illumination Опсег : 0-30000 LX Жица Контрола Adjustable Supported Јазици : Поедноставен Кинески, Традиционален Кинески, English Color : Gray Product Големина : Прибл.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Секој Flex Shield екран заштитник не е само внимателно дизајнирани, но, исто така, ласерски сече за прецизно и

Направен во сад.Пакетот Должина на Производот е 5.5 инчи.Целта на Марката е да ве снабди со се што ви треба

Цинк легура со тешки хром позлатен заврши.Вклучува три завртки за приложување.Завртки се хром позлатен

【ГОЛЕМ КРУГ СКЛАДИРАЊЕ КОШНИЦА】Дијаметар 20in X Висина 14in, storsge кошеви совршен за играчка,перници, ќебиња

Орхидеи плус блум бустер ѓубриво.Нејзините содржи висока содржина на фосфор и се користи за да се потти

DC Famale 5.5x2.1mm џек до 12 Приклучоци / Конектори со 2 Машки да Машки Кабли : 5.5 X2.1mm до 5.5 X2.1mm, USB 2.0 до 5.5 X2.1mm за Лап

Должина : 24 инчен Плетење на Косата Екстензии.Тежина : 100g / еез Синтетички Влакна Екстензии.Материјал : Ви

Совршен Камериер Божиќ Украс за вашиот дрво.Керамички украс со 1 еднострани дизајн.Гланц за живописни с

Дел Број : DSE9130 Тип Име : Нови 12 Volt 5 Amp Компактен Полначи Информации За Батеријата.Компатибилен Со Длабоко

само кажи ми на овој производ,име, јас ќе ви се допадне : ) да ги реши сите дилеми >>Mc Call е за Шиење Шема #M4762

Преинсталиран водоотпорен гумена заптивка.Компатибилен со i Phone XR (Dual SIM Верзија).Тоа се користи за да го

Спецификација : Дизајн на тема : џокер љубовник Стил : Standup торбичка Материјал : Премиум mylar и metalized Ал фоли

✅ ВИСОКА ПОЛОВИНАТА & СТОМАК КОНТРОЛА Тренингот Legging ЈогаПанталони Жените е Дебела Руно Наредени Leggings

Спектакуларни Осветлување : Ова вдлабнати retrofit вградна светилка со мазна трим создава совршено топло и

Луѓето секогаш сакаат користење на некои оркестарот се за да го означите домаќинска визуелна естетски.

Надворешниот Caliper Се Користи За Мерење На Надворешниот Пречник На Цилиндерот Или Должината На Објектот.

3 слоеви на дизајн, ви помага да ја организирате вашите слики уредно.Изработени од дрвен материјал, eyсеч

Please wait...