0
clear
  • KANGHAR Компатибилен со Apple AirTags 2021, Нов Плоштад Дизајн со Воздух Дупка Меки Силиконски Анти-Нула Лесни Целосна Заштитна Кожата Покритие за AirTags, Keychain Carabiner (Галакси Печа
  • -20%
  • -20%
KANGHAR Компатибилен со Apple AirTags 2021, Нов Плоштад Дизајн со Воздух Дупка Меки Силиконски Анти-Нула Лесни Целосна Заштитна Кожата Покритие за AirTags, Keychain Carabiner (Галакси Печа

KANGHAR Компатибилен со Apple AirTags 2021, Нов Плоштад Дизајн со Воздух Дупка Меки Силиконски Анти-Нула Лесни

DEN 167.76

Износ
Това е достапна

✔【Компатибилност & Прецизно отсекување на Испис】 Најновите Retangle дизајн и совршено се вклопуваат за Airtag 2021 Верзија, големина : 3.35*од 1,5 инчи.Овој случај карактеристики независни дизајн да биде лесен за користење и носење, мала големина, прецизни cutouts се вклопуваат совршено сит на вашиот Air Tags, убаво ги покажувате на Apple логото во центар. ✔【Висок Квалитет на Силиконски Материјал】Силиконска Кожа Маска, силикони преносни заштитник случај додаток за Airtags, кој е направен од еко-пријателски течни силикони, пот-доказ, отпорно на гребење, и перат, удобен и лесен за носење. ✔【Стилски Дизајн】 заштитник имаат шест бои, дава вашиот Air Tags паметен и уникатен изглед.Стилски бои на располагање да ги дава вашиот паметен tracker уникатен изглед, покажува различни стилови во секојдневниот живот.Исто така можете да го промените Air Tag Случај според вашето расположение и облека. ✔【Полно Тело за Заштита & Carabiner】 2mm екстра дебели силикони ефикасно апсорбира шок кога падна, оставајќи нема отпечатоци од прсти и анти-нула.Здрав clip-за carabiner е лесно да се инсталира и да ги отстраните. ✔【Лесен за Употреба】Флексибилни заврши околу, дизајн, лесен, лесен за инсталација.Едноставно внесете го вашиот Air Tag во силиконски случај, се зацврсти на децата schoolbags или панталони, куче leashes, јаки, паричник, багаж.Тоа не е иритирачки за човечка кожа, лесно да се носат и многу се вклопуваат.Можете да го користите во секое време, насекаде.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Мулти‑функција еден предавател со шест корисници, може да се најдат многу објекти во исто време.Нема по

0 Батерија : CR2032 литиум копчето battery Working растојание : околу 75 метри (достапност)Пакување листа : 1*Антиизгу

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

Производот е многу мали и преносливо.Кога Bluetooth растојание е надвор од 1 до 15 метри и исклучен поради сла�

►【Клучни Пронаоѓач со Стан】клучни пронаоѓач е поврзан со телефонот преку Bluetooth и Findthing Стан.Findthing Голе�

Направени од високо квалитетна кожа материјал, не невкусна, издржливи.Боја и големина на пакување метод

Разумен Дизајн : Две парче систем се состои од случај и лесно да се инсталира и расклопување.Користете Ц�

Двете Орев и вашиот уред ќе beep да ве извести кога тие се исклучите од едни на други преку СТАН.Ако не може

СОВРШЕНО се ВКЛОПУВААТ Специјално дизајниран за случај за Apple Air Tag(*без Air Tag).Одржување на Air Tag удобно.ЦЕ�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Мерење : секоја антиизгубени ознака мерки за прибл 5.2 x 3.1 x 1.1 cm / 2.05 x 1.22 x 0.43 инчен, соодветна големина за д�

Компатибилен со Air Tag 2021(2021 порака).Уникатен и практичен новиот дизајн : да се Спречат airtag од паѓање од, и д

Разумен Дизајн : Две парче систем се состои од случај и лесно да се инсталира и расклопување.Користете Ц�

Висококвалитетна кожа материјал : KENTAUL Air Tag случај е направен од висококвалитет на кожа, која може да ви �

❤️ Smart AntiИзгубени Аларм : додека објект е надвор од опсег (Обично Bluetooth опсегот е околу 515 метри во затвор

【Совршен за Air Tag】 : Оваа Кожа Air Tags Случај е професионално дизајнирана за Airtag 2021 Заштита на вашиот уред о

GPS Локација за Евиденција:Вашиот мобилен телефон, треба да го симнете бесплатен стан наречен "Bseek"(стан

На Air Tag може да биде вметната или начин.7 инчи, и дијаметар 1.Заличи на вашата сопруга, девојка, сопруг, деч

Please wait...