0
clear
  • KANGHAR Компатибилен со Apple AirTags 2021, Нов Плоштад Дизајн со Воздух Дупка Меки Силиконски Анти-Нула Лесни Целосна Заштитна Кожата Покритие за AirTags, Keychain Carabiner (Шарени Слика
  • -20%
  • -20%
KANGHAR Компатибилен со Apple AirTags 2021, Нов Плоштад Дизајн со Воздух Дупка Меки Силиконски Анти-Нула Лесни Целосна Заштитна Кожата Покритие за AirTags, Keychain Carabiner (Шарени Слика

KANGHAR Компатибилен со Apple AirTags 2021, Нов Плоштад Дизајн со Воздух Дупка Меки Силиконски Анти-Нула Лесни

DEN 167.76

Износ
Това е достапна

✔【Компатибилност & Прецизно отсекување на Испис】 Најновите Retangle дизајн и совршено се вклопуваат за Airtag 2021 Верзија, големина : 3.35*од 1,5 инчи.Овој случај карактеристики независни дизајн да биде лесен за користење и носење, мала големина, прецизни cutouts се вклопуваат совршено сит на вашиот Air Tags, убаво ги покажувате на Apple логото во центар. ✔【Висок Квалитет на Силиконски Материјал】Силиконска Кожа Маска, силикони преносни заштитник случај додаток за Airtags, кој е направен од еко-пријателски течни силикони, пот-доказ, отпорно на гребење, и перат, удобен и лесен за носење. ✔【Стилски Дизајн】 заштитник имаат шест бои, дава вашиот Air Tags паметен и уникатен изглед.Стилски бои на располагање да ги дава вашиот паметен tracker уникатен изглед, покажува различни стилови во секојдневниот живот.Исто така можете да го промените Air Tag Случај според вашето расположение и облека. ✔【Полно Тело за Заштита & Carabiner】 2mm екстра дебели силикони ефикасно апсорбира шок кога падна, оставајќи нема отпечатоци од прсти и анти-нула.Здрав clip-за carabiner е лесно да се инсталира и да ги отстраните. ✔【Лесен за Употреба】Флексибилни заврши околу, дизајн, лесен, лесен за инсталација.Едноставно внесете го вашиот Air Tag во силиконски случај, се зацврсти на децата schoolbags или панталони, куче leashes, јаки, паричник, багаж.Тоа не е иритирачки за човечка кожа, лесно да се носат и многу се вклопуваат.Можете да го користите во секое време, насекаде.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

【Совршен за Air Tag】 : Оваа Кожа Air Tags Случај е професионално дизајнирана за Airtag 2021 Заштита на вашиот уред о

Лесно ракување, со што е на англиски јазик прирачник за корисникот.Ефективна растојание : 50 стапки во от�

❤️ Smart AntiИзгубени Аларм : додека објект е надвор од опсег (Обично Bluetooth опсегот е околу 515 метри во затвор

Кога ќе се донесе на вашето дете во парк или на плажа, ве молиме да се обеси на вашето дете, може да ги нај�

Мултифункционален еден предавател со шест корисници, може да се најдат многу објекти во исто време.Нема

Со голем притиснете копчињата, ова копче пронаоѓач е лесен за употреба и е особено погодна за постарите

Производот е многу мали и преносливо.Кога Bluetooth растојание е надвор од 1 до 15 метри и исклучен поради сла�

Лесно да се поврзете и да го користите : Долго притискање на копчето во него се додека не се слушне две си

Кога клучни пронаоѓач е поврзан со мобилен телефон преку Bluetooth конекција, уредот може да се користи како

Материјал : Пластика.Кожа ❤【Целосна Заштита】Заштитите вашата деликатна воздухзапис од прашина и нула

4 Клучни Finders:Нашите клучни пронаоѓач е многу удобен за носење.Достапен во 4 стилски бои.Телефон Повикув

Оваа заштитна Силиконска случај поклопецот е професионално дизајнирана за Airtag.Клучни прстен обезбедув

Карактеристики на производот : 1.【 Милениче GPS Локатор】 : Постојат 8 колоркодирани примачите да се закач�

Разумен Дизајн : Две парче систем се состои од случај и лесно да се инсталира и расклопување.Користете Ц�

6 инчи, добро се совпаѓа со клучните синџир без да се води до многу простор, изработка на наоѓање на вашат

【Компатибилен со Air Tags】 : Специјално дизајниран за Air Tags, Направени од премиум СТП кожа и метални легури

[За Airtag Случај]Овој силикони случај е само компатибилни со airtag (2021).Ве молиме потврдете пред да купите...

Мулти‑функција еден предавател со шест корисници, може да се најдат многу објекти во исто време.Нема по

▶ [Наменета за Плочка Колега 2022] : Плочка Колега GPS случаи поклопецот е специјално дизајниран за 2022 нова �

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

【Безбедност Силиконски Материјал】Усвојување на напредни меки силиконски материјал, тоа има мазна пов

18 месеци на мирување батеријата незаменливи.Уникатен и cutest disign,најдобрите претстави опција.Најголем во

Компатибилен со Air Tag 2021(2021 порака).Уникатен и практичен новиот дизајн : да се Спречат airtag од паѓање од, и д

Оваа заштитна случај специјално дизајнирани за Air Tags 2021 , совршено се вклопуваат вашата тракер и лесен з�

Материјал : Пластика.Кожа ❤【Заштитна & Носи олеснување】Оваа силикони случај е прилагодена за Воздухта

Мерење : секоја антиизгубени ознака мерки за прибл 5.2 x 3.1 x 1.1 cm / 2.05 x 1.22 x 0.43 инчен, соодветна големина за д�

【Копче GPS】клучни пронаоѓач користи BT технологија за да се поврзете на паметен телефон.Екранот на изгуб

Компатибилен со Air Tag 2021(2021 порака).Уникатен и практичен новиот дизајн : да се Спречат airtag од паѓање од, и д

Разумен Дизајн : Две парче систем се состои од случај и лесно да се инсталира и расклопување.Користете Ц�

Компатибилни телефони : за Android, таа го поддржува за 4.4 и над систем, поддржува 4.0; За i OS, таа го поддржува з

Please wait...