0
clear
  • Heayzoki Екран Поделба Жица,Челична Жица Скок Жица,500m/546.8 yd Екран Поделба Жица за Телефон LCD Екран Поделба Одредување на Одржување(0.035 mm/500m)
  • -20%
  • -20%
Heayzoki Екран Поделба Жица,Челична Жица Скок Жица,500m/546.8 yd Екран Поделба Жица за Телефон LCD Екран Поделба Одредување на Одржување(0.035 mm/500m)

Heayzoki Екран Поделба Жица,Челична Жица Скок Жица,500m/546.8 yd Екран Поделба Жица за Телефон LCD Екран Поделба

DEN 294.96

Износ
Това е достапна

Висока цврстина, висока отпорност на абење, висока цврстина и висока затегнувачка цврстина, особено погоден за подели на екранот.Тоа е супер лесно да се одделат скршеното стакло од предната LCD собранието, намалување на гребнатини.Компатибилна за i OS Телефон / Samsung / LG и други мобилен телефон на поправка.Вкупната должина е 500m/546.8 yd, што е доволно долго за да се задоволат секојдневните потреби.Со компактен облик, лесен и пренослив, заземаат нема простор и може да се стави тоа насекаде.Функција : 1. Висока цврстина, висока отпорност на абење, висока цврстина и висока затегнувачка цврстина, особено погоден за подели на екранот. 2. Тоа е супер лесно да се одделат скршеното стакло од предната LCD собранието, намалување на гребнатини. 3. Компатибилна за i OS Телефон / Samsung / LG и други мобилен телефон на поправка. 4. Вкупната должина е 500m/546.8 yd, што е доволно долго за да се задоволат секојдневните потреби. 5. Со компактен облик, лесен и пренослив, заземаат нема простор и може да се стави тоа насекаде.Спецификација : Предмет Тип : Челик Жица Материјали : Челик Вкупна Должина : Околу. 500m/546.8 yd Функција : Челик жица користи за поправка LCD екран и поклопецот на мобилен телефон Пакет Листа : 1 x Челик Жица.

Повеќе информации

Item Type:
Steel Wire
Material:
 Steel
Total Length:
Approx. 500m/546.8yd
Function:
Steel wire used to repair LCD screen and cover of mobile phone
Package List:
1 x Steel Wire :

Најдобрите понуди во категоријата

БРЕНД : Meerkatt (Пакет 10) 3 / 4" Мини Круг Пушеле Леќа Килибар LED.Водоотпорен, Шок Доказ, Прашина Доказ.ГАРАНЦИЈ�

0 Кабелот(САМО за тастатурата, НЕ за i Pad) 1* Прирачник за Корисникот.(Apple Молив НЕ е вклучена) заштитна маск

Совршена декорација : Овие ѓубре лименки се дадени во интересен, трендовски и симпатична стилови и бои,и

Помал калибар дизајн : различни од повеќето од свеќа чаши на венец прстени со премногу голем calibers, ова св

Професионални персоналните DIY печатење дизајн, прилагодени на персоналните и лесно појавување на метод

страница и изберете chat (Чет Услуги на Клиентите.Заштита : примарна и секундарна windings се тесно врзан, со д�

ДИМЕНЗИИ : 11 х 11 во.Пакет : 6 pack јадење крпи.МАТЕРИЈАЛ : перење крпа е направен од двојноlayer кадифен ткаенин

Име На Производ : За Да Се Префрлате Прекинувач;Модел Бр : МЦ102;Номинална Напон Позиција : 2 Позиции(НА / ЗА)

Производителот гаранција може да не се применува.Предниот Браник Место Светилка Рамки Сива Десната Рак

Фан прашина маска е многу погоден за употреба во домови, канцеларии, трговски центри, училишта, ресторан

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те�

Земја на потекло : Кина.Пакет Тежина : 0.050 фунти.Abpa partslink број : VW2551101 Оем еквивалент дел број : 1 HM 945 072 В) опи

1 : Бања косата со крпа и завиткајте е направен од корални сомот, мека ткаенина, силната апсорпција на вод

1 Buc фендер страна маркер светилка.За Хонда Граѓански 20162018 тоа е за Резервни.Тоа е Нов производ.Има 1year га�

Ако виси играчки или дрвени прстени скршени, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас слободно!Ни

Светилка одбор за контрола на е опремен со два прекинувачи, што се човечки тело индукција и постојана св

Please wait...