0
clear
  • Heayzoki Екран Поделба Жица,Челична Жица Скок Жица,500m/546.8 yd Екран Поделба Жица за Телефон LCD Екран Поделба Одредување на Одржување(0.04 mm/500m)
  • -20%
  • -20%
Heayzoki Екран Поделба Жица,Челична Жица Скок Жица,500m/546.8 yd Екран Поделба Жица за Телефон LCD Екран Поделба Одредување на Одржување(0.04 mm/500m)

Heayzoki Екран Поделба Жица,Челична Жица Скок Жица,500m/546.8 yd Екран Поделба Жица за Телефон LCD Екран Поделба

DEN 256.56

Износ
Това е достапна

Висока цврстина, висока отпорност на абење, висока цврстина и висока затегнувачка цврстина, особено погоден за подели на екранот.Тоа е супер лесно да се одделат скршеното стакло од предната LCD собранието, намалување на гребнатини.Компатибилна за i OS Телефон / Samsung / LG и други мобилен телефон на поправка.Вкупната должина е 500m/546.8 yd, што е доволно долго за да се задоволат секојдневните потреби.Со компактен облик, лесен и пренослив, заземаат нема простор и може да се стави тоа насекаде.Функција : 1. Висока цврстина, висока отпорност на абење, висока цврстина и висока затегнувачка цврстина, особено погоден за подели на екранот. 2. Тоа е супер лесно да се одделат скршеното стакло од предната LCD собранието, намалување на гребнатини. 3. Компатибилна за i OS Телефон / Samsung / LG и други мобилен телефон на поправка. 4. Вкупната должина е 500m/546.8 yd, што е доволно долго за да се задоволат секојдневните потреби. 5. Со компактен облик, лесен и пренослив, заземаат нема простор и може да се стави тоа насекаде.Спецификација : Предмет Тип : Челик Жица Материјали : Челик Вкупна Должина : Околу. 500m/546.8 yd Функција : Челик жица користи за поправка LCD екран и поклопецот на мобилен телефон Пакет Листа : 1 x Челик Жица.

Повеќе информации

Item Type:
Steel Wire
Material:
 Steel
Total Length:
Approx. 500m/546.8yd
Function:
Steel wire used to repair LCD screen and cover of mobile phone
Package List:
1 x Steel Wire :

Најдобрите понуди во категоријата

Состојба : Нова.Поставување на Возило : Право.Директна Замена за Дел Броеви : TO2521155, 8161004050 Fitment Тип : Возило

1 : Бања косата со крпа и завиткајте е направен од корални сомот, мека ткаенина, силната апсорпција на вод

100% Сосема Нов и Висок Квалитет 1 Тип : CJMCU3001 Одбор 2 Големина : 18mm x 18mm 3 Влез Тип : светло 4 Излезен Интерфејс

Совршена декорација : Овие ѓубре лименки се дадени во интересен, трендовски и симпатична стилови и бои,и

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

ДИМЕНЗИИ : 11 х 11 во.Пакет : 6 pack јадење крпи.МАТЕРИЈАЛ : перење крпа е направен од двојноlayer кадифен ткаенин

Референца fitment за : Toyota.Примена : Taillight ЗадниКомбо Светилка Собранието Водич Клип.Референца OEM : 8149652020, 814960

Сет од 3 Постери Направени во САД.Постери се 18" x 24" во големина.Високквалитет 3 МИЛИ ламиниране за дополни

1 Buc фендер страна маркер светилка.За Хонда Граѓански 20162018 тоа е за Резервни.Тоа е Нов производ.Има 1year га�

5 D Експлозијадоказ Калено Стакло Екран Филм Лесен за употреба Користење на exces.26 mm 9 H Површинска Цврстин�

Производителот гаранција може да не се применува.Предниот Браник Место Светилка Рамки Сива Десната Рак

Земја на потекло : Кина.Пакет Тежина : 0.050 фунти.Abpa partslink број : VW2551101 Оем еквивалент дел број : 1 HM 945 072 В) опи

За цевки со женски теми, мерење на горниот дијаметар на нишката.КАДЕ ДА АПЛИЦИРАТЕ?Нашите Tee Цевка Адапт�

2 ПАРЧИЊА Motor To Go Мотор LED Задни Пак Сигнали Собранието Blinkers Индикатори за 2000 година, ХОНДА CBR900 RR...

Изработени од нерѓосувачки челик.Капацитет : 21oz 2 пресврт на капи 1 лесен проток пиење spout и 1 стандард ка�

Средниот слој : Скриени слој на абсорбента микрофибер (исто како 6r soakers).Совршена големина : 24 во x 15 во s кр

Материјали : Користење на висока густина стандардни материјали и висок квалитет, сертификација, нашите

Бела Микро USB Кабелот за Полнење Кабел.Ве молиме да го потврдите спецификации и plug големина пред купувањ

Изработени од нерѓосувачки челик.Капацитет : 21oz 2 пресврт на капи 1 лесен проток пиење spout и 1 стандард ка�

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те�

Повеќето од dustproof, полен, воздушни честички може да се испуштивме надвор после миење со ладна вода и може

Страна на пазарот светла се изработени од високо квалитетни LED Чип, Трајни ABS Пластика, Водоотпорен, Dustproo

[BPAБесплатен Материјал] 100% BPAfree и phthalateбесплатно, направени од нетоксични TRITAN материјал, па вие и вашите д

Please wait...