0
clear
  • HBGEWO Туш Главата, 8 Инчен Висок Притисок Дожд Туш Главата, Притисок и Зголемување на Туш Главата, Страшни Туш Искуство, од не ' Рѓосувачки Челик Врнежи Квадратни Туш Г?
  • -20%
  • -20%
HBGEWO Туш Главата, 8 Инчен Висок Притисок Дожд Туш Главата, Притисок и Зголемување на Туш Главата, Страшни Туш Искуство, од не ' Рѓосувачки Челик Врнежи Квадратни Туш Г?

HBGEWO Туш Главата, 8 Инчен Висок Притисок Дожд Туш Главата, Притисок и Зголемување на Туш Главата, Страшни

DEN 455.76

Износ
Това е достапна

Нашата луксузна бања rainhead е совршена замена дека ќе авион од висок притисок, ветер на топла вода, така целото тело е полеани со downpour.Вие нема да се вратиме на нормална туш повторно.HBGEWO 8 инчи широка дизајнер дожд туш е 100% тешки солидна нерѓосувачки челик, трајни производи со највисок ' рѓа отпор.Површината хром финиш го прави showerhead убава и прекрасна натпревар со било бања оркестарот.Нашите универзална туш главата, брзо се поврзува на било кој стандарден туш рака во рок од 5 минути.Екстра Бонус : Слободен Тефлон Лента и Дополнителни Водата на Филтерот за да им помогне со монтирање на моментот кога тој ќе пристигне.Секој Spark Pod Дожд Туш Главата има максимална одлив од 1.8 литри во минута (GPM) па можете да ги зачувате на вашиот бојлер сметка, или да уживаат во повеќе топла врнежи. 90 силикон млазници.Со зглобот топката конектор може да се прилагоди и да ја поправите тоа да било агол ви се допаѓа.Комбинација на ултра-тенок и воздухот-во технологијата на води кон висок притисок и силен проток.Производство на Врнежи ефект е можно, дури и на вода со низок притисок.Флексибилни силикони авиони спречи вар скала start-up за одржување- - - - слободно уживање, плус тоа е прилагодливи агол или за мажи, жени или деца да се развивам, по напорниот ден со релаксирачки дожд туш, тоа е крајната начин да се донесе парче spa luxury до вашиот дом.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Производителот гаранција може да не се применува.Полиран челик туш колона.Нерѓосувачки челик.Мебел; Ту

'Рѓа Отпор Карактеристики интерфејс на ПРЕДВОДЕНА од дожд туш глава е направен од цврст месинг дека е в

Патентирана 18инчен флексибилни туш главата, вратот и да го постават туш главата, секаде каде што сакате

Сите Метални НеПластични : Туш е изработен од нерѓосувачки челик.Сите МЕТАЛНА конструкција овозможува

Произведено во Кина.Забранета во CA,CO,ЗДРАВО,NV,NY,VT,WA.Полно тело, спреј за туш со екстра широк надворешниот

Showerhead само (рака и прирабница и не се вклучени) 8инчен дијаметар квадратен дожд showerhead.Лесно да се чисти с

Направени од силна месинг материјали со хром позлата, тоа е издржлив и не е лесно да ' рѓа.Направени од си

Дожд Туш Глава : 580*380 Плоштад Во Големи Не ' Рѓосувачки Челик Врнежи Showerhead.туш дизајн таа мора да биде уба

100% Сосема нов и hight квалитет.Издржливи и убави.Се користи за бањи, кујни се убави и згодни.Исто така се ко

8 Инчен Дијаметар Спреј Врнежи од дожд Туш Главата Овозможува Супериорен Покриеност за Крајна Туширање

АДА во СОГЛАСНОСТ : да биде во Согласност со Американците со Хендикеп Акт (АДА) спецификации.И со значајн

★ Услуги на клиентите : Ние стоиме зад нашите тушеви со нашите извонредни услуги на клиентите, ако неког

✿【Туш главата комбинација】 : со 8инчен дарежлив туш главата, 4.Одговара на секој стандард туш рака.Деве

АвтоЧистење на Меки Силиконски Млазницатаавточистење дизајн на силиконски млазници чува здравјето и з

Вентил сржта на овој туш има положено оловослободни и кадмиумслободен за сертификација и висока вода п

ДП ДОМА МултиФункција туш панели систем се претвори вашиот обичните туш во домашен спа, ПРЕДВОДЕНА Рабо

НЕ РАЧЕН ТУШ ГЛАВАТА Фиксна showerhead конструиран со стабилна Нерѓосувачки челик.Издржливи месинг 1 / 2" фит

Висок притисок Нашите луксузни врнежи showerhead е совршена замена дека ќе авион од висок притисок на ветер

за да ви помогне преку телефон или епошта.ЛЕСНО АЛАТКАТАБЕСПЛАТНО ИНСТАЛАЦИЈА само една страназаостру

Витамин Ц Туш Витамин C еквивалентно на 600 портокали секој пат кога ќе туш.Се чувствуваат moisturerinzing и негу

Нерѓосувачки челик панел, силни и издржливи,групадупка дизајн neeilleshapedl вода outet вода е во ред и моќни。.Ле

Лесен за употреба, Flo Wise 3 има ексклузивна автовраќање функција која се враќа назад до 1 Вклучува режимот

ВРНЕЖИ од дожд ТУШ : Користење на премиум месинг да се направи целина постави туш, фонтана во моментов Ми

Please wait...