0
clear
  • Антибактериски Лосион Сапун, Светлина, Мирис, 8oz Пумпа
  • -20%
  • -20%
Антибактериски Лосион Сапун, Светлина, Мирис, 8oz Пумпа

Антибактериски Лосион Сапун, Светлина, Мирис, 8oz Пумпа

DEN 254.40

Износ
Това е достапна

Се продаваат како 1 EA.Брзо дејство на антимикробна агент (PCMX, 0.3%) да го убие бактериите.Ефективна одмастување агент го прави совршен за foodservice средини.Не-иритирачки формула, исто така, прави MICRELL идеален за честа употреба во различни прилагодувања, вклучувајќи училишта, здравствени клубови, канцеларии и рекреација области.MICRELL е специјално формулиран со брзо дејство на антимикробна агент (PCMX) да го убие бактерии, светлина мирис и ефикасен одмастување агент што го прави совршен за foodservice средини.Неговата не-иритирачки формула, исто така, прави MICRELL идеален за честа употреба во различни прилагодувања, вклучувајќи училишта, здравствени клубови, канцеларии и рекреација области.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Нема ништо друго што се отстранува нечистотијата и валкано доста вака силен 5 кг.ЗА ВАШЕТО ЗАДОВОЛСТВО.Н

ТЕЧНИ РАКА САПУН : 97% Природно Потекло.ТЕЧНИ РАКА МИЕ : Неиритирачки формула со Витамин Ц мие далеку нечи

Безбедна за Сите : Нежна, без суровост течни рака сапун формулиран за мрсна, чувствителен, или сува типов

Се продаваат 4 / Картон.Ефикасен против најчестите бактерии.Помага во спречување на инфекции.Блага кон к

Мултицел рака почисто со природни pumice scrubbers.Гелстил рака почиста држи за раце и се шири лесно.Содржи при

Гѓа Мејер е Чиста Ден Рака Сапун содржи посебен рецепт на алое вера гел, маслиново масло и уникатна комб

Хардработи, несушење сапун за зафатени рацете.Рака сапун направен со етерични масла, алое вера, маслино

Притиснете надолу на пумпата, ги течност на влажна рака и масирајте нежно.На пенење пумпа произведува к

Точка Магија ПРО Presto Прав В 10 Природни Бамја (за луѓе со стандардни кожата на ѕвонење), Фондацијата 6g x 4 Т

Не Растворувач Формула Ја Елиминира Сушење И Пукање.Содржи Супериорен Кожата Омекнување на Кожата Клим

Ќе добиете 1 Pecksniffs Ѓумбир Цвет & Пачули Moisturising Рака мие.Нежен Сапун за Чистење за Слободни Рацете.Формули

ПЕНЕЊЕ РАКА МИЕ Нашите луксузно Пенење Рака Сапун нежно ги отстранува нечистотијата и нечистотии, оста

Содржи (4) 28 унца рефил шише на пенење рака мие.Refills вашиот метод пенење рака мие шише 2.8 X (да се биде супер

535702 Допирбесплатно издавање систем значи дека нема потреба да и ги допираат валкани фармацевт�идеален

Првиот производ е елаборат "меморија книгата" се нарекува нашата земја дневник.Убаво спакуван со Мишел

Dual одделение pumice струже далеку валкано.Блага кон кожата.Чиста цитрус мирис.Копачка Чистење е тешка долж

Biodegradable сапун 【 Пенење Растворливи Сапун Хартија 】1 : Земете еднократна сапун лист со сува рака...

Хардработи, несушење сапун за зафатени рацете.Рака сапун направен со етерични масла, алое вера, маслино

Може да исклучи лесно, оставајќи нема леплива филмот на кожата или када.Збогатен зеленчук глицерин.Чист

НеBacillРАКА САПУН УБИВА 99.99% ОД грешки — се Чувствуваат добро за чиста и сигурна миењето на рацете со Cleanze

Содржи (6) 28 унца пенење рака сапун рефил пошта.Пенење рака мие со растителна основа препарати за чистење

Цитрус Нежно Мирис.Се користи од страна на научниците кои ги миеле своите раце до 40 пати на ден.Со алое и

Please wait...