0
clear
  • HANPABUM 33 Парови Избрани Повеќе Студ Обрачот Обетки Поставите Жени, Девојки Гроздобер Геометриски Лажни Бисер Круг Топката CZ Обетки Пакет
  • -20%
  • -20%
HANPABUM 33 Парови Избрани Повеќе Студ Обрачот Обетки Поставите Жени, Девојки Гроздобер Геометриски Лажни Бисер Круг Топката CZ Обетки Пакет

HANPABUM 33 Парови Избрани Повеќе Студ Обрачот Обетки Поставите Жени, Девојки Гроздобер Геометриски Лажни Бисер

DEN 383.76

Износ
Това е достапна

◆МОДА ОБЕТКИ СЕТ : Различни стилови на обетки,Еден цел вклучува 33 парови на earring(Студ обетки и големи обрачот обетки ).Повеќе стилови повеќе појавување.Можете да го Носат различни и симпатична обетки секојдневно.Секој earring е посебна ,сите тие се популарни со жени и девојки. ◆ЕКОЛОШКИ МАТЕРИЈАЛИ : Направи на Безбеден, алуминиум ,олово-слободни и без никел.тие се безопасни за вашето тело.Високо полиран површина, мазна и сјајна.Не се само убави на изглед, но исто така и удобен за носење. ◆ПОГОДЕН ПОВОД : Симпатична обетки се погодни за многу прилика ,како што пријатели партија,танц топката,земајќи модна фотографија,секојдневно носење.Избор на соодветни методи.Вие исто така може да ги споделите со вашите пријатели и семејство .Тие ќе ви се допадне овие модни обетки. ◆WAERING СОВЕТИ : Со цел да се продолжи животот на накит,Во секојдневниот живот, да се избегне директен контакт со вода, парфем, сапун, спреј за коса, mothballs, детергент кристали и други предмети со хемиски состав на ерозија на накит.Не носете накит додека спиење, бањање, пливање или прави напорни вежби.Само користење на суво платно за да ја исчистите. ◆НАЈДОБРИ ПО-ПРОДАЖБАТА на ГАРАНЦИЈА : 365 Ден Парите Назад или Размена на Гаранција.Ако имате било какви прашања во врска со производот, можете да не контактирате на време.Ние ќе се потрудиме да ви ја имаат пријатен шопинг.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Можете да го користите во вашиот прв дупка за полиран изглед или во 2 или 3 дупка да се збогати вашето уво

Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Произведени Responsibily : Во Пандора, ние веруваме дека одгов�

Please wait...