0
clear
  • BIANTAI Отпад Бин Кожа Ѓубре Може да Wastebasket Ѓубре за Отпадоци за Спалната соба, Кујна, Бања или Канцеларија
  • -20%
  • -20%
BIANTAI Отпад Бин Кожа Ѓубре Може да Wastebasket Ѓубре за Отпадоци за Спалната соба, Кујна, Бања или Канцеларија

BIANTAI Отпад Бин Кожа Ѓубре Може да Wastebasket Ѓубре за Отпадоци за Спалната соба, Кујна, Бања или Канцеларија

DEN 520.80

Износ
Това е достапна

КОМПАКТЕН ДИЗАЈН : совршена големина за stashing внатре кабинети, под шалтери, под тоне и други складирање области, но стилски доволно да се направи оркестарот изјава кога се чуваат во обична глетка; Tucks уредно под маса, маса, веднаш до тоалет, пиедестал потоне и покрај суета, од страна на кревет или било кој друг простор во вашиот дом.ЗБОГАТЕТЕ го ВАШЕТО ОРКЕСТАРОТ : Подобрување на вашиот постоечки дома декор веднаш; Додава зголемување на резолуцијата да се погледне која било соба во дом или во канцеларија; Користите како отпад receptacle или како декоративни носителот на списанија, книги или други предмети за домаќинството.Големина : 25×20×27cm,Боја : Боја 12,Материјал : Кожа. 100% ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА : Ако поради некоја причина не сте целосно задоволни со вашиот купување - ако крши, ако тоа е оштетен во превозот, или дури и ако се смени твојот ум - едноставно да ги споделите со нас и ние ќе ви ги понудиме најдобрите продажба-по вас.ФУНКЦИОНАЛНА Идеален за домашна канцеларија, спални соби, занает соби, dens, и било која друга соба која се бара декоративни отпад; исто Така одлична за колеџ dorm соби, станови, апартмани, condos, RVs и campers; се Користи како декоративни кошница и да додадете дополнителни складирање на entryway, сала плакарот, спална соба, дневна соба, den, бања, деца playroom.Големина : 25×20×27cm Color : Боја 12 Material : Leather COMPACT ДИЗАЈН : совршена големина за stashing внатре кабинети, под шалтери, под тоне и други складирање области, но стилски доволно да се направи оркестарот изјава кога се чуваат во обична глетка.ЗБОГАТЕТЕ го ВАШЕТО ОРКЕСТАРОТ : Подобрување на вашиот постоечки дома декор веднаш; Додава зголемување на резолуцијата да се погледне која било соба во дом или во канцеларија; Користите како отпад receptacle или како декоративни носителот на списанија, книги или други предмети за домаќинството; Оваа модерна декоративни сад е совршен за поголем cubby мебел единици.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

3") Дијаметар( 8.Вие не мора да си помисли дека мал корпата за ѓубре може да биде толку убаво шик.На висока �

Ако имате било какви прашања, ве молиме да комуницирам со нас директно, ние може да ви помогне да ги реши

Димензии : Горниот Дијаметар 26cm,Дното 20cm,Висина Е 26cm.Повеќе Цели : Тоа Не Е Само Може Да Работи Како Ѓубре

Направени во велика БРИТАНИЈА од мека богородица пластични оваа бела furze пластика 30 Ltr вртлива корпа и к�

Големина : 20.8 cm X 15.2 Х 36 См.Удобен Рачка за Лесно Поправи Кеси за Отпадоци, исто Така, Може да ја Преместите

Производ параметри : Капацитет(7 Liter / 1.Површина е мазна и водоотпорен, многу издржливи и полесно да се чи�

Тесниот отвор дизајн спасува домашниот простор, не се плаши од празнината, и тесен барел е многу погодна

Достапни на спалната соба за облекување маса и на бања суета за поудобен живот.Изработен од квалитетен �

Тоа е совршен за дом, канцеларија, кујна и повеќе се користи.Идеален простор организаторот за бања,дневн

【Трајни и мирисдоказ, лесен за чистење】Highend пластика и цврсти вештачки дрвени нозе направи посилни и п�

Ѓубре лименки се згодни и убави.7") Материјал(PP+ABS).Тоа може да биде ставен во соба не само да се пополни на

Вистинската боја на производот може да биде малку поинаков од сликата, поради разликата во следи модел

Боја : зелена, бела, розова, отворање и затворање на метод : push тип, материјал : пластични, големина : 22.5*12.5*1

Производ Боја : Сребро.Производ Материјал : Мрежа.Производ Чистење Инструкции : Избрише Надолу Со Влажна

▲ПресТип Затворен Капак : Десктоп Ѓубре Може да се Користи PopUp Капакот да се Направи Полесно и Побрзо да

Please wait...