0
clear
  • Preamer Спирала Ритам ХСС Скала Чекор Вежба Битови во Собата За Метал Дрво Дупка Видов Вежба Малку Сет,10-45mm
  • -20%
  • -20%
Preamer Спирала Ритам ХСС Скала Чекор Вежба Битови во Собата За Метал Дрво Дупка Видов Вежба Малку Сет,10-45mm

Preamer Спирала Ритам ХСС Скала Чекор Вежба Битови во Собата За Метал Дрво Дупка Видов Вежба Малку Сет,10-45mm

DEN 389.04

Износ
Това е достапна

Единствена скала структура , тоа може да отвори повеќе Отворот.тоа не може да биде скршен лесно.8 зачекори : 10,15,20,25,30,35,40,45 ММ. Тоа може да deburr, chamfer и се отвори дупка, но обичните пресврт вежба не може да.Чекор вежба малку е направено од надгради high speed челик карактеризира со добро балансирана цврстина, отпорност на абење и црвена цврстина својства за подобро и побрзо дупка -дупчење перформанси.Слој прави вежба малку повеќе издржливи, така што тоа може да трае со години со бескомпромисната квалитет.Површински Третман : азот третман (зголемување на цврстината и абразија се спротивстави.Материјал : ХСС 4241. Алатка за користење : пиштол вежба, клупа вежба.Вода да се направи ti кул додека работат, тоа може ефикасно да се продолжи работниот век.Се препорачува за дупчење брзина од 250400 вртежи во минута Одговараат за употреба во ритам под 25 артефакти(како што се железо, челик, ПВЦ панели, дрво одбор ,не се погодни за сечење Нерѓосувачки челик) , плоча дебелина под 5мм.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

денот на благодарноста грб затворање.Забелешка : Големината работи мали,ве Молиме проверете ја големин

* Висок Квалитет : 100% сосема нов резервни агол светилка пак на абажур, висок квалитет Висок Квалитет : 100%

5 V Работен напон : 4 360степен omnidirectional omnidirectional, антишум, може да се користи како компјутер снимање уред.Ви

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те

Претворете го Вашиот Таблет компјутер во Лаптоп тастатурата се поврзува на вашиот таблет беспрекорно п

страница и изберете chat (Чет Услуги на Клиентите.Заштита : примарна и секундарна windings се тесно врзан, со д

ИЗБЕГА BALM ПРОМОВИРА МИР & СПОКОЈСТВО : Идеален Медитација Помош за оние кои сметаат дека е тешко да се тр

View mode : Стави на тастатурата настрана и да се префрлат на handsfree погледен мод.Премиум поликарбонат школка

3.3 ft Бела Кабелот за Напојување Полнење Кабел.Забелешка : ве молиме потврдете го вашиот уред модел пред д

БРЕНД : Meerkatt (Пакет 10) 3 / 4" Мини Круг Пушеле Леќа Килибар LED.Водоотпорен, Шок Доказ, Прашина Доказ.ГАРАНЦИЈ

Светилка одбор за контрола на е опремен со два прекинувачи, што се човечки тело индукција и постојана св

Сет од 3 Постери Направени во САД.Постери се 18" x 24" во големина.Високквалитет 3 МИЛИ ламиниране за дополни

2 2020 година (8 Генерација), а не за каква било друга таблета Вклучување на i Pad Bluetooth.Полнење помалку од 2 час

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Професионални персоналните DIY печатење дизајн, прилагодени на персоналните и лесно појавување на метод

Изработени од нерѓосувачки челик.Капацитет : 21oz 2 пресврт на капи 1 лесен проток пиење spout и 1 стандард ка

Референца fitment за : Toyota.Примена : Taillight ЗадниКомбо Светилка Собранието Водич Клип.Референца OEM : 8149652020, 814960

100% Сосема Нов и Висок Квалитет 1 Тип : CJMCU3001 Одбор 2 Големина : 18mm x 18mm 3 Влез Тип : светло 4 Излезен Интерфејс

Екстремни Удобност Намалување на физички замор со мека пена перница да рамномерно се редистрибуираат

Куќиште : NEMA 4 X / IP69 K.Моќ req : 100 до 240 vac (50 / 60 hz) во 0.4 макс. / 190 dc : 10.5 30 vdc 1.0 макс.Единици : фунти, килограми, унци

Please wait...