0
clear
  • DAUERHAFT Лебди Рака Зафат Против Пролизгување се Справи со Водоотпорен за OSMO Акција за Нуркањето(Сина)
  • -20%
  • -20%
DAUERHAFT Лебди Рака Зафат Против Пролизгување се Справи со Водоотпорен за OSMO Акција за Нуркањето(Сина)

DAUERHAFT Лебди Рака Зафат Против Пролизгување се Справи со Водоотпорен за OSMO Акција за Нуркањето(Сина)

DEN 412.80

Износ
Това е достапна

Направени од високо квалитетна ABS материјал, светлина и преносни.Опремени со прилагодливи рака јаже, повторно да се заштити од испаѓање.Постоечкиот дизајн овозможува камерата да лесно да плови на вода, додека опремени со водоотпорен случај.На дното отворање дизајн, може да се стави мала промена, повикување и други светлина статии.Анти‑лизга plaid дизајн на дршката може ефикасно да се спречи раце од добивање на исклучување за време на нуркање или други спортови на вода.Функција : 1. Направени од високо квалитетна ABS материјал, светлина и преносни.2. Анти‑лизга plaid дизајн на дршката може ефикасно да се спречи раце од добивање на исклучување за време на нуркање или други спортови на вода.3. Опремени со прилагодливи рака јаже, повторно да се заштити од испаѓање.4. Постоечкиот дизајн овозможува камерата да лесно да плови на вода, додека опремени со водоотпорен случај.5. На дното отворање дизајн, може да се стави мала промена, повикување и други светлина статии.6. Лебдечки selfie држи рака зафат е наменета за движење камери, совршен за фотографија за време длабоко нуркање, нуркањето, пливање, сурфање и други вода спортски активности.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Лебди Рака Grip Material : ABSProduct Димензии : Висина : Околу. 18 cm/7.1 in Diameter : Прибл. 4 cm/1.6 in Weight : Прибл. 81.0 g Applicable Модели : За DJI Osmo Акција, за GOPRO 9 и други движење камери.Пакет Листа : 1 x Лебди Рака Grip1 x Рака Strap Note : 1. Ве молиме овозможи 1‑3cm грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

S3 C е најдолгата лебди пол за gopro на тековниот пазар, стигнат до 39.5" кога тоа целосно да се прошири."'.S3 C е в�

Monopod со Застане на Нозе и Течност Видео Главата 20° поместување на сите страни и 360° panning систем Отстранли�

Водоотпорен Лебди Рака Зафат Подводни Нуркање Selfie Пол Пловни Стап со Плови Рака Компатибилен со Херој К

Фото / Видео monopod кој гарантира jitterбесплатни снимки, особено во спортот и природата, фотографија и кога

GP193 Алуминиум Шлем Selfie се Залагаме за Go Pro ХЕРОЈ 1 / 2 / 3 / 3+ / 4 / 5 Седница / 6 / 7 , Xiaoyi и 4 K 2 Генерација Спортски К

Отстранлив spider, 20 нервира, 360 ротација.Висина : 56.8159 см Пакет големина : 57.5 cm.Тежина : 1.42 kg Максимално оптов�

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

Висок Квалитет на Изградба : Да им се овозможи на монтирање на камери, camcorders, трепка, двоглед и домет за г�

КОМПАКТЕН GOPRO ДОДАТОК СО ГОЛЕМИ НАСТАВКАТА – 12" НА 36" ПРОДОЛЖУВА : Лесно може да го носи вашиот преносен, �

ПОВЕЌЕ ПРОДОЛЖУВАЊЕ; ПОДОБРИ РЕЗУЛТАТИ : Дополнуваат вашиот Go Pro со selfie стап што го прави вашиот снимки н

Пакет : Yes.Тип : Професионални Tripod.Бренд Име : Benro.Макс Extened Должина (mm) : 1695 Број на модел : C48 T.Тип : Професион

Пресврт за да ја определите должината, лесен за ракување, должина е прилагодлив од 19cm да 73cm.Лесен и прено

¡¾Universal Компатибилност¡¿ Max Вчитување е 17.¡¾Lightweight & Лесно да се Носат¡¿ Тело на продолжување пол е напра�

Отстранување на пајакот ги претвора ГЛАСАЧКО место да стандард monopod со гума нога.Пајакот е целосно прен�

Лесен и пренослив, корисен додаток за фотографија љубовници.Направени од добри квалитетни материјали, �

Максималната Висина 60.0" (152.4 cm).Укината Должина 20.0" (50.8 cm).Капацитет 22.00 lb (9.98 kg).Машки Конец Големина 1 / 4"20 & 3

★Универзална Монтажа Плоча со Реверзибилна 1 / 4"20 Нога Максимален дијаметар : Φ31mm;Max оптоварување тежина

Please wait...