0
clear
  • KANGHAR Компатибилен со Apple AirTags 2021, Нов Плоштад Дизајн со Воздух Дупка Меки Силиконски Анти-Нула Лесни Целосна Заштитна Кожата Покритие за AirTags, Keychain Carabiner (Маскирна Печ
  • -20%
  • -20%
KANGHAR Компатибилен со Apple AirTags 2021, Нов Плоштад Дизајн со Воздух Дупка Меки Силиконски Анти-Нула Лесни Целосна Заштитна Кожата Покритие за AirTags, Keychain Carabiner (Маскирна Печ

KANGHAR Компатибилен со Apple AirTags 2021, Нов Плоштад Дизајн со Воздух Дупка Меки Силиконски Анти-Нула Лесни

DEN 167.76

Износ
Това е достапна

✔【Компатибилност & Прецизно отсекување на Испис】 Најновите Retangle дизајн и совршено се вклопуваат за Airtag 2021 Верзија, големина : 3.35*од 1,5 инчи.Овој случај карактеристики независни дизајн да биде лесен за користење и носење, мала големина, прецизни cutouts се вклопуваат совршено сит на вашиот Air Tags, убаво ги покажувате на Apple логото во центар. ✔【Висок Квалитет на Силиконски Материјал】Силиконска Кожа Маска, силикони преносни заштитник случај додаток за Airtags, кој е направен од еко-пријателски течни силикони, пот-доказ, отпорно на гребење, и перат, удобен и лесен за носење. ✔【Стилски Дизајн】 заштитник имаат шест бои, дава вашиот Air Tags паметен и уникатен изглед.Стилски бои на располагање да ги дава вашиот паметен tracker уникатен изглед, покажува различни стилови во секојдневниот живот.Исто така можете да го промените Air Tag Случај според вашето расположение и облека. ✔【Полно Тело за Заштита & Carabiner】 2mm екстра дебели силикони ефикасно апсорбира шок кога падна, оставајќи нема отпечатоци од прсти и анти-нула.Здрав clip-за carabiner е лесно да се инсталира и да ги отстраните. ✔【Лесен за Употреба】Флексибилни заврши околу, дизајн, лесен, лесен за инсталација.Едноставно внесете го вашиот Air Tag во силиконски случај, се зацврсти на децата schoolbags или панталони, куче leashes, јаки, паричник, багаж.Тоа не е иритирачки за човечка кожа, лесно да се носат и многу се вклопуваат.Можете да го користите во секое време, насекаде.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

GPS Локација за Евиденција:Вашиот мобилен телефон, треба да го симнете бесплатен стан наречен "Bseek"(стан

6 инчи, добро се совпаѓа со клучните синџир без да се води до многу простор, изработка на наоѓање на вашат

Компатибилен со Air Tag 2021(2021 порака).Уникатен и практичен новиот дизајн : да се Спречат airtag од паѓање од, и д

0 Батерија : CR2032 литиум копчето battery Working растојание : околу 75 метри (достапност)Пакување листа : 1*Антиизгу

Материјал : Пластика.Кожа ❤【Целосна Заштита】Заштитите вашата деликатна воздухзапис од прашина и нула

ТЕНКА И ИЗДРЖЛИВИ Мислам форма фактор прави лесно да се вклопи во вашиот паричник, чанта, или лаптоп и т�

❤️ Smart AntiИзгубени Аларм : додека објект е надвор од опсег (Обично Bluetooth опсегот е околу 515 метри во затвор

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Лесно ракување, со што е на англиски јазик прирачник за корисникот.Ефективна растојание : 50 стапки во от�

Мерење : секоја антиизгубени ознака мерки за прибл 5.2 x 3.1 x 1.1 cm / 2.05 x 1.22 x 0.43 инчен, соодветна големина за д�

▶ [Наменета за Плочка Колега 2022] : Плочка Колега GPS случаи поклопецот е специјално дизајниран за 2022 нова �

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

【Безбедност Силиконски Материјал】Усвојување на напредни меки силиконски материјал, тоа има мазна пов

Направени од високо квалитетна кожа материјал, не невкусна, издржливи.Боја и големина на пакување метод

[За Airtag Случај]Овој силикони случај е само компатибилни со airtag (2021).Ве молиме потврдете пред да купите...

ТЕНКА И ИЗДРЖЛИВИ На Innway Картичка е 1.5 mm тенок, што го прави лесно да се вклопи во вашиот паричник, чанта,

Компатибилен со Air Tag 2021(2021 порака).Уникатен и практичен новиот дизајн : да се Спречат airtag од паѓање од, и д

✔️Лесен за Употреба : да се Спречат airtag од паѓање од, и да не го блокира звукот на airtag.Прилепува цврсто и

✔【Компатибилност & Прецизно отсекување на Испис】 Најновите Retangle дизајн и совршено се вклопуваат за Airt

Материјал : Пластика.Кожа ❤【Целосна Заштита】Заштитите вашата деликатна воздухзапис од прашина и нула

【Совршен за Air Tag】 : Оваа Кожа Air Tags Случај е професионално дизајнирана за Airtag 2021 Заштита на вашиот уред о

СОВРШЕНО се ВКЛОПУВААТ Специјално дизајниран за случај за Apple Air Tag(*без Air Tag).Одржување на Air Tag удобно.ЦЕ�

Лесно да се поврзете и да го користите : Долго притискање на копчето во него се додека не се слушне две си

Кога ќе се донесе на вашето дете во парк или на плажа, ве молиме да се обеси на вашето дете, може да ги нај�

Производот е многу мали и преносливо.Кога Bluetooth растојание е надвор од 1 до 15 метри и исклучен поради сла�

????【Долго Следење На Растојание】???? : Дизајниран со радио фрекфенција технологија, нашите клучни пронао

Оваа заштитна Силиконска случај поклопецот е професионално дизајнирана за Airtag.Клучни прстен обезбедув

Please wait...