0
clear
  • Insignia Компонентен Видео Кабел # NS-HZ508
  • -20%
  • -20%
Insignia Компонентен Видео Кабел # NS-HZ508

Insignia Компонентен Видео Кабел NS-HZ508

DEN 191.76

Износ
Това е достапна

Испраќа Видео Сигнали низ Компонента Видео Приклучоци.Insignia Компонентен Видео Кабел - Испрати Видео Сигнали низ Компонента Видео Приклучоци.Едноставно решение за видео врски Карактеристики Испраќа видео сигнали низ компонента видео приклучоци за подобрување на квалитет на сликата над С-Видео, композитен видео и коаксијален кабел.Може да се спореди со 720p/1080i high-definition видео извори.Не се за употреба со аудио конекција.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те

Производителот гаранција може да не се применува.Предниот Браник Место Светилка Рамки Сива Десната Рак

Изработени од нерѓосувачки челик.Капацитет : 21oz 2 пресврт на капи 1 лесен проток пиење spout и 1 стандард ка

5 D Експлозијадоказ Калено Стакло Екран Филм Лесен за употреба Користење на exces.26 mm 9 H Површинска Цврстин

Бесплатен Превозот.БЕСПЛАТНИ НЕОГРАНИЧЕН километражата гаранција за покривање на DAT АВТО ДЕЛОВИ предм

ИЗБЕГА BALM ПРОМОВИРА МИР & СПОКОЈСТВО : Идеален Медитација Помош за оние кои сметаат дека е тешко да се тр

Висока цврстина, висока отпорност на абење, висока цврстина и висока затегнувачка цврстина, особено пог

Безбедно и практично : Popsicle шише за вода со рака користите безбедна и здрава хранаодделение пластика, ко

Земја на потекло : Кина.Пакет Тежина : 0.050 фунти.Abpa partslink број : VW2551101 Оем еквивалент дел број : 1 HM 945 072 В) опи

2 ПАРЧИЊА Motor To Go Мотор LED Задни Пак Сигнали Собранието Blinkers Индикатори за 2000 година, ХОНДА CBR900 RR 1 пар се п

ДИМЕНЗИИ : 11 х 11 во.Пакет : 6 pack јадење крпи.МАТЕРИЈАЛ : перење крпа е направен од двојноlayer кадифен ткаенин

Куќиште : NEMA 4 X / IP69 K.Моќ req : 100 до 240 vac (50 / 60 hz) во 0.4 макс. / 190 dc : 10.5 30 vdc 1.0 макс.Единици : фунти, килограми, унци

0 Кабелот(САМО за тастатурата, НЕ за i Pad) 1* Прирачник за Корисникот.(Apple Молив НЕ е вклучена) заштитна маск

→Големина на Прашањето : ←П:Што материјал е оваа маица / фустан направени од?На:Поголемиот дел од наша

View mode : Стави на тастатурата настрана и да се префрлат на handsfree погледен мод.Премиум поликарбонат школка

Висок Квалитет На Супер Флексибилен Кабел.Тешки Конектори со Екстра Thich Вирус Олеснување 1 Машки и 2 Женс

денот на благодарноста грб затворање.Забелешка : Големината работи мали,ве Молиме проверете ја големин

* Висок Квалитет : 100% сосема нов резервни агол светилка пак на абажур, висок квалитет Висок Квалитет : 100%

5 V Работен напон : 4 360степен omnidirectional omnidirectional, антишум, може да се користи како компјутер снимање уред.Ви

Страна на пазарот светла се изработени од високо квалитетни LED Чип, Трајни ABS Пластика, Водоотпорен, Dustproo

МЕРЕЊА Доаѓа како плоштадот : 22 x 22 инчи.Големина кога се преклопени во триаголник : 31" x 13" x 13".НАПРАВЕН ОД

Please wait...