0
clear
  • Кујна Ѓубре може да Свитлива Ѕид Монтажа на Возилото може да Ѓубре
  • -20%
  • -20%
Кујна Ѓубре може да Свитлива Ѕид Монтажа на Возилото може да Ѓубре

Кујна Ѓубре може да Свитлива Ѕид Монтажа на Возилото може да Ѓубре

DEN 1368.00

Износ
Това е достапна

*квалитетни материјали : направен од високо-квалитетна ABS, не-токсични и невкусна, цврсти и издржливи. *ust прикачите кујната ѓубре може да било кабинет фиоките или вратите. (Дебелината на вратата треба да биде помалку од 0.86 инчен/2,2 см).Во меѓувреме, нашите пластични ѓубре е, исто така, avalible за виси над ѕидот или било станот со два лепило куки. *Кога ќе се перење, режење, dicing или готвење на храна, не треба да се отвораат и затвораат кабинет вратата постојано со твоите влажни раце, во споредба со ѓубре под мијалникот.Ѕидот-монтирани виткање ѓубре може да виси во право покрај вас. *ож да го користите : Мали ѓубре кутии можат да бидат обесени на кујната врати, вратата, кујна врати, фиоки, автомобили или на друго место.Постои одреден заградата на дното на корпата за ѓубре, која може да се залепи на земјата како што се бара. *Грижете се-слободен шопинг -* : Ако нешто не е во ред со вашата нарачка, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа!.Име : Свитлива виси корпата за ѓубре,Направен од високо-квалитет дебели PP материјални, не-токсични, отпорни и долг животен век.Карактеристики : простор за заштеда на енергија, лесен за употреба, фиксна прстен дизајн го прави ѓубре торба лесно да се поправи, и ѓубре кеса не е лесно да падне.Примена : кујната кабинет вратата, дневна соба, спална соба, бања, автомобил, итн.Во прилог да виси на ѕидови и кабинети, тоа исто така може да биде ставен на theground Foldable дизајн, заштеда на простор и лесно да се use Suitable за повеќето кујна doors The дебелина на вратата треба да биде помалку од 0.86 инчен(2,2 см) - Одговара 99.99% кабинет вратата.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Висока цврстина, висока отпорност на абење, висока цврстина и висока затегнувачка цврстина, особено пог

Земја на потекло : Кина.Пакет Тежина : 0.050 фунти.Abpa partslink број : VW2551101 Оем еквивалент дел број : 1 HM 945 072 В) опи

Помал калибар дизајн : различни од повеќето од свеќа чаши на венец прстени со премногу голем calibers, ова св

АА ПРО ADERER ОРТОДОНТСКИ PLIER СТОМАТОЛОШКИ 3 ВИЛИЦИ PRONG PLIER ЖИЦА СВИТКУВАЊЕ ИНСТРУМЕНТИ.НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК,

5 D Експлозијадоказ Калено Стакло Екран Филм Лесен за употреба Користење на exces.26 mm 9 H Површинска Цврстин�

ДИМЕНЗИИ : 11 х 11 во.Пакет : 6 pack јадење крпи.МАТЕРИЈАЛ : перење крпа е направен од двојноlayer кадифен ткаенин

Сет од 3 Постери Направени во САД.Постери се 18" x 24" во големина.Високквалитет 3 МИЛИ ламиниране за дополни

Повеќето од dustproof, полен, воздушни честички може да се испуштивме надвор после миење со ладна вода и може

Изработени од нерѓосувачки челик.Капацитет : 21oz 2 пресврт на капи 1 лесен проток пиење spout и 1 стандард ка�

→Големина на Прашањето : ←П:Што материјал е оваа маица / фустан направени од?На:Поголемиот дел од наша

Испраќа Видео Сигнали низ Компонента Видео Приклучоци.Insignia Компонентен Видео Кабел Испрати Видео Сигн

Име На Производ : За Да Се Префрлате Прекинувач;Модел Бр : МЦ102;Номинална Напон Позиција : 2 Позиции(НА / ЗА)

Светилка одбор за контрола на е опремен со два прекинувачи, што се човечки тело индукција и постојана св

За цевки со женски теми, мерење на горниот дијаметар на нишката.КАДЕ ДА АПЛИЦИРАТЕ?Нашите Tee Цевка Адапт�

Единствена скала структура , тоа може да отвори повеќе Отворот.тоа не може да биде скршен лесно.8 зачекор

100% Сосема Нов и Висок Квалитет 1 Тип : CJMCU3001 Одбор 2 Големина : 18mm x 18mm 3 Влез Тип : светло 4 Излезен Интерфејс

3.3 ft Бела Кабелот за Напојување Полнење Кабел.Забелешка : ве молиме потврдете го вашиот уред модел пред д

2 2020 година (8 Генерација), а не за каква било друга таблета Вклучување на i Pad Bluetooth.Полнење помалку од 2 час

ИЗБЕГА BALM ПРОМОВИРА МИР & СПОКОЈСТВО : Идеален Медитација Помош за оние кои сметаат дека е тешко да се тр

Висок Квалитет На Супер Флексибилен Кабел.Тешки Конектори со Екстра Thich Вирус Олеснување 1 Машки и 2 Женс

1 : Бања косата со крпа и завиткајте е направен од корални сомот, мека ткаенина, силната апсорпција на вод

денот на благодарноста грб затворање.Забелешка : Големината работи мали,ве Молиме проверете ја големин�

БРЕНД : Meerkatt (Пакет 10) 3 / 4" Мини Круг Пушеле Леќа Килибар LED.Водоотпорен, Шок Доказ, Прашина Доказ.ГАРАНЦИЈ�

Изработени од нерѓосувачки челик.Капацитет : 21oz 2 пресврт на капи 1 лесен проток пиење spout и 1 стандард ка�

страница и изберете chat (Чет Услуги на Клиентите.Заштита : примарна и секундарна windings се тесно врзан, со д�

Состојба : Нова.Поставување на Возило : Право.Директна Замена за Дел Броеви : TO2521155, 8161004050...

Обичај печатени висок сјај слика sublimated директно да бела сјајни надворешноста површината.Одговара на по

Please wait...