0
clear
  • XIAOQIANG Монтира на Ѕид Огледало Шминка, Двојно Двострано Зголемена Огледало Шминка за Бања, Флексибилни Gooseneck, и дел за Вшмукување (Боја : Никел, Големина : 7X)
  • -20%
  • -20%
XIAOQIANG Монтира на Ѕид Огледало Шминка, Двојно Двострано Зголемена Огледало Шминка за Бања, Флексибилни Gooseneck, и дел за Вшмукување (Боја : Никел, Големина : 7X)

XIAOQIANG Монтира на Ѕид Огледало Шминка, Двојно Двострано Зголемена Огледало Шминка за Бања, Флексибилни Gooseneck,

DEN 6461.04

Износ
Това е достапна

▲1x, 7x и 10x зголемување опции за да бидете сигурни дека секој детал е на место. ▲ LED светилки кои ќе обезбедат целото лице се рефлектира и овозможи да ја заврши својата шминка во области без соодветна светлина. ▲ Шминка огледало овозможува 360 - степен ротација, флексибилни рака може да продолжи, Кога не е во употреба, тоа може да биде укината против ѕид Својата проширување на арм е идеална за простории со ограничен простор. ▲ Вклучена монтажа hardwareand инструкции.Приклучокот во штекерот, енергија - заштеда на енергија и еколошки дека се осигура дека вие никогаш не ја изгуби моќта на вашиот огледало. ▲ Елегантен дизајн, ќе биде погоден за дома, хотел, бањи и бања, итн.Идеален за примена во шминка, како што се носење контактни леќи, веѓа tweezing, make-up прозорци, фризурата, и бричење, ет.Dual - страна вртливата ѕид огледало се користи во тоалетот за дами се облекуваат и господин бричење.Елегантен дизајн е совршен за декорација во луксузен хотел бањи и дома.Име : Ѕид - монтирани шминка mirror Diameter : 8. 5 инчи Огледало Дебелина : 2 inch Shape : Round Orientation : Вертикална Рамка Материјал : Метал Сијалица Тип : LEDColor : Бронзени заврши, никел заврши Круг двострано огледало : 10x, 7x зголемувачот + обичните На рака може да биде продолжен до 13 инчи ( 30 cm) агол на Ротација : 360 степени залепи за ѕид : yes Weight : 1.5 кг LED живот : 10, 000 часа Влезен напон : 90-260 VPower : 3-5 WOccasions : бања, тоалет, хотел, спа, итн.Пакет се Вклучени : 1x ѕид огледало★ Услуга - Нашата продавница работи во добра вера и се задоволството на клиентите, како неговата цел.Ние веруваме дека сте задоволни со квалитетот и квалитет на нашите производи.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ви обезбеди задоволително решение.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

☞Самостојна Табела Шминка Огледало Swivels 360 Степени Модерен Дизајн Идеален за Облекување Маса, Бања, Коз

SPECIFICATIONPlug работи.Тоа нема да се загреат со продолжена употреба ▲【МултиЦел】Елегантен дизајн,ќе биде по

Издржлив материјал : Козметички суета огледало е изработен од ABS материјал и стакло, со совршен изглед и

Сувенири на Франција 'Париз Ноќе' Двоен Чанта Огледало.Висок квалитет на метал круг Огледало, за подаро

Ние ви обезбеди задоволително решение.Двата дела може да вртливата или се исправи и, исто така, може да б

Не постои ризик купување 【Погоден за Чистење на шминка】 : Дали тоа е миење на лицето, со правење маска и

???????????????????????????????????? ???????????????????????? ???????????????????????? : Оваа прекрасна облекување огледало пристигнува со 12 LED

Bluetooth Аудио Звучници; Екранот се прикажува датумот, времето 1инчен висока.Dual USB и Двоен Стандард Места.УЛ

Ние се обезбеди 100% гаранција за квалитет.Тип : Ѕид Монтирани Бања Mirror Style : Modern Feature : Осветлени,Зголемена,

Заврши штити од влага и кондензација ★Hd Огледало, да ги Задржи на Вистинска Слика, Мазна и НеDeformable, Водо

1.Издржливи и компактен; 2.Двојно огледало, лесно да се носат.Без разлика дали тоа е автомобил или стави р

ОПИС на ПРОИЗВОДОТ : Име на Производ : Ѕид Монтирани Бања Mirror Material : brass Voltage : 110 V220 VColor : Silver Features : СензорActiv

Огледало површина (W x H) : 4.Стои огледало е особено погоден за козметичка употреба, e.за примена на шминка

Сите производи е генерички.Дијаметар е од 6,2 cm.Направени со висок квалитет трајни синтетички материјал.

✟ Мали Димензии Готски Огледало : 8.6*6.2 инч ✟ Специјален Дизајн : Rotatable двојна страна, вклучувајќи огледа

★ Дизајн:Висококвалитетни HD сребро огледало, нежна и мазна текстура, се направи вашиот дом повеќе елег

▲ LED ОСВЕТЛУВАЊЕ : Козметички Суета Огледало Симулира природен сончева светлина, светлина е природен и

Направи вашата ќерка е слатка 15 или слатка 16 како што е со овие уникатни Компактно Огледало услуги.Оваа Q

【ДВОЈНО SIDED15 X ЗГОЛЕМЕНА ОГЛЕДАЛО】:шминка огледало карактеристики со 1 X и 15 X шминка огледало, со висок

★ultiцел wallmount огледало изгледа елегантен и стилски во бањата, како и во ходникот или дневна соба Практи

Please wait...