0
clear
  • DOITOOL 50pcs Хоризонтална Џек Хидраулични Род Додатен Приклучок Клипот Хоризонтална Џек Приклучоци
  • -20%
  • -20%
DOITOOL 50pcs Хоризонтална Џек Хидраулични Род Додатен Приклучок Клипот Хоризонтална Џек Приклучоци

DOITOOL 50pcs Хоризонтална Џек Хидраулични Род Додатен Приклучок Клипот Хоризонтална Џек Приклучоци

DEN 1113.60

Износ
Това е достапна

Гума затка има одлична отпорност на топлина, студ отпор, dielectric отпор, озонската отпор.Овој кат џек приклучокот е направен од премиум гумени материјал, лесен за употреба и инсталирање, водоотпорен, влага доказ и запечатување на квалитетот.Најдобри соодветна дебелина, лесен дизајн, исклучителен изглед, добар квалитет подигање на џек тапа.Отпорност на стареење сопственост и одличен физиолошки инерција воздухот, невкусна, не се применува.Уникатен дизајн.Дизајниран во заострените форма со стандардни димензии, лесно да се поврзете или да се повлече.Опис на Овие џек масло приклучоци се направени од сигурен гумени материјали, на тој начин, тие се издржливи, водоотпорен, влага доказ и имаат запечатување.Покрај тоа, тие се прилично лесно да се примени и да ја инсталирате.И оваа големина е компатибилен со повеќето хидраулични хоризонтална приклучоци, затоа, може да бидат сигурни дека тие можат да и служат на вашето барање.Карактеристики - Боја : Црна.- Материјал : Гума.- Големина на : 1. 50 x 1. 00 x 1. 00cm/ 0. 59 x 0. 39 x 0. 39 инч.- Овој кат џек приклучокот е направен од премиум гумени материјал, лесен за употреба и инсталирање, водоотпорен, влага доказ и запечатување квалитет.- Најдобри соодветна дебелина, лесен дизајн, исклучителен изглед, добар квалитет подигање на џек тапа.- Гума затка има одлична отпорност на топлина, студ отпор, dielectric отпор, озонската отпор.- Отпорност на стареење сопственост и одличен физиолошки инерција воздухот, невкусна, не се применува.- Уникатен дизајн.Дизајниран во заострените форма со стандардни димензии, лесно да се поврзете или да се повлече.Пакет Вклучувајќи 50 x џек приклучоци.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Куќиште : NEMA 4 X / IP69 K.Моќ req : 100 до 240 vac (50 / 60 hz) во 0.4 макс. / 190 dc : 10.5 30 vdc 1.0 макс.Единици : фунти, килограми, унци

Виткање Дизајн Со прилепува во 4 краишта за да се направи тоа е лесно да се свитка и се одвиваат и пак ста

Единствена скала структура , тоа може да отвори повеќе Отворот.тоа не може да биде скршен лесно.8 зачекор

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

МЕРЕЊА Доаѓа како плоштадот : 22 x 22 инчи.Големина кога се преклопени во триаголник : 31" x 13" x 13".НАПРАВЕН ОД

Безбедно и практично : Popsicle шише за вода со рака користите безбедна и здрава хранаодделение пластика, ко

5 V Работен напон : 4 360степен omnidirectional omnidirectional, антишум, може да се користи како компјутер снимање уред.Ви

страница и изберете chat (Чет Услуги на Клиентите.Заштита : примарна и секундарна windings се тесно врзан, со д

денот на благодарноста грб затворање.Забелешка : Големината работи мали,ве Молиме проверете ја големин

Помал калибар дизајн : различни од повеќето од свеќа чаши на венец прстени со премногу голем calibers, ова св

Име На Производ : За Да Се Префрлате Прекинувач;Модел Бр : МЦ102;Номинална Напон Позиција : 2 Позиции(НА / ЗА)

* Висок Квалитет : 100% сосема нов резервни агол светилка пак на абажур, висок квалитет Висок Квалитет : 100%

2 2020 година (8 Генерација), а не за каква било друга таблета Вклучување на i Pad Bluetooth.Полнење помалку од 2 час

БРЕНД : Meerkatt (Пакет 10) 3 / 4" Мини Круг Пушеле Леќа Килибар LED.Водоотпорен, Шок Доказ, Прашина Доказ.ГАРАНЦИЈ

Состојба : Нова.Поставување на Возило : Право.Директна Замена за Дел Броеви : TO2521155, 8161004050 Fitment Тип : Возило

Ако виси играчки или дрвени прстени скршени, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас слободно!Ни

Please wait...