0
clear
  • Издржливи Времето Радио со LED Светилка Лесни Јасен Глас Преносни Стабилна за Ураганот,Отворено(Бела)
  • -20%
  • -20%
Издржливи Времето Радио со LED Светилка Лесни Јасен Глас Преносни Стабилна за Ураганот,Отворено(Бела)

Издржливи Времето Радио со LED Светилка Лесни Јасен Глас Преносни Стабилна за Ураганот,Отворено(Бела)

DEN 1608.00

Износ
Това е достапна

AM/FM прием функција, изградена-во радио антена, светилка може да се наплаќа преку USB кабел.Рака cranking мобилен телефон полнење функција, врвка за околу рака лесно да се носат и го спречува производ од испаѓање.Мали димензии, лесен, удобен за друга цел.Рака чудак генерира електрична енергија, осветлување функција, 5 LED, итен аларм функција.Рака чудак 1 минута, може да осветлување повеќе од 8 минути.Функција : 1. Мали димензии, лесен, удобен за друга цел.2. Рака чудак 1 минута, може да осветлување повеќе од 8 минути.3. Рака чудак генерира електрична енергија, осветлување функција, 5 LED, итен аларм функција.4. AM/FM прием функција, изградена-во радио антена, светилка може да се наплаќа преку USB кабел.5. Рака cranking мобилен телефон полнење функција, врвка за околу рака лесно да се носат и го спречува производ од испаѓање.6. Ергономски дизајниран, удобно допирање, компактен и лесен за носење.7. Соларна енергија снабдување, висока осветленост, ниско потрошувачка на енергија, заштита на животната средина.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Рака Чудак Flashlight Material : Plastic Optional Боја : Бела, Green Lithium Батерија : 120m Ah Model : 401235 LED:5 LED Flashlight FM Фреквенција : 76-108 или 88-108 MHz СУМ Фреквенција : 520-1600 или 522-1710 KHz Аларм : 90d BSolar : 5-5.5 V Излезна Моќност : DC 5 V Текст Напојување : DC 5 VWeight : Прибл. 216g Size : Прибл. 15.7x5.8x5.2cm/6.18x2.28x2.05inch Package Листа : 1 x Manual1 x Рака Чудак Flashlight1 x USB Кабел.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Моќ индикатор (ако знаеш колку енергија на производот е, полнење на време).4000 mah мобилни напојување (надг

1.Новиот Дизајн : моќ банка за полнење на вашиот& видиме преку МикроUSB кабелот директно, нема потреба од а

[МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН РАДИО] : преносни радио има широк спектар на AM / FM фрекфенција на прием.Во исто време,

【Професионални Времето Радио】На EAXCK итни чудак радио има 4000m Ah моќ банка,способни за обезбедување на ит

Спецификации : Радио функција : AM / FM / WB (NOAA)вградената батерија : 3 x AAA / 300 m Ah / 3.Постојат три начини за

Сите во еден:Greatone Итни Сончевата Страна Чудак Радио, NOAA Времето Радио за Итни хумор h AM / FM, LED Светло& Чит

Времето Сигнализација Радио : Тенок радио и временските сигнализација часовник обезбедува сирената и с

5108 MHZ СУМ : 5221620 KHZ Водоотпорен : IPX5 Батеријата : 5000m Ah Објект големина : 166*52*78 MM / 6.Карактеристики : ★пренос

[Соларни&Ракаизвит полнење] : Разни полнење методи, ракаизвит, соларни полнење, микро USB кабел и 3 AAA батер

Многу семејства го користат како итен полнач за семејството мобилни телефони, итен полначи за бизнис па

Повеќе полнење методи : рака чудак, соларна, Микро USB полнењето, поддршка 3 ААА суви батерии, удобен и подо

Сите во еден:Greatone Итни Сончевата Страна Чудак Радио, NOAA Времето Радио за Итни хумор h AM / FM, LED Светло& Чит

Ако користите USB кабел за полнење, индикаторот за полнење ќе флеш За Вашиот Attention This соларни радио е водо

NOAA Weather Channel На NOAA Времето Сигнализација Итни Каналот автоматски звучи многу гласно коишто се слушаат т

Времето радио со повеќе моќ копија options е најдобар избор 4 извори на енергија, вклучувајќи ракачудак, сол

1000m Ah Изграден Во Батеријата : Едноставно го приклучиш на вашиот мобилен телефон или други мали електрон

Животот Saver радио!Се известени прво за секој временски алармирање во вашата област, како што се урагани,

Please wait...