0
clear
  • Sirdar Волна Hayfield Бонус DK, 100g, Бебе Бела (856)
  • -20%
  • -20%
Sirdar Волна Hayfield Бонус DK, 100g, Бебе Бела (856)

Sirdar Волна Hayfield Бонус DK, 100g, Бебе Бела (856)

DEN 72.72

Износ
Това е достапна

Производителот гаранција може да не се применува.ПРЕДИВО ДОЛЖИНА од 280 метри (306 метри). 100% Акрил.ИНСТРУКЦИИ за ПЕРЕЊЕ - Машина за Миење/ Волна Циклус, Кул Собори Сува.ГОЛЕМИНА на ИГЛА - 4.00 mm.КУКА ГОЛЕМИНА - 4.00 mm.Со стандардна DK напнатост, Бебе Бонус DK може да се користи во сите наши Sirdar и Hayfield DK модели.На 100g топки се направи ова предиво идеален за ќебиња и други поголеми проекти.И покрај тоа што голема вредност акрил, ова DK предиво е супер меки да работат со, пријател на вашите раце Бебе Бонус DK е идеален за плетење и капчиња проекти.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

4.Тип На Производ : Помеша Предиво 1.Употреба : Плетење 2.Боја : бела 3.Големина : 50g.DIY Млеко Памук Предиво Џе

Цените вклучува вкупно 2Пакети на; Треба инфо Bernat, Patons, Лили Bernat Ќебе Голема Топка Предиво Тиква Зачин (UPC

DIY Вашата Чанта : Користете предиво и игли за плетење да се создаде свој стил purses.Лесен за употреба дури и

Изберете вашиот омилен цврста или разновидниот сенка од широк спектар на Patons Shetland Буци бои.дебел 4ply пре

Боите се убаво за секој проект.Зграби топката за секој проект.Предиво се откачи од многу различни влакн

?Texture Garments направени од плетење предиво од кашмир.Тоа е фаворизирана од страна на потрошувачите.Yardage 910m (9

Оваа супер гломазна предиво е идеален за создавање на луксузна дебели додатоци и дома декор проекти со

※Оваа gorgeously мека Бебе предиво е направен од 100% Everfresh Акрилик.Поради тоа бара помалку мие и ќе помогне да

Основата е мека трислој акрилик во тече бои, кој се наоѓа на долги растојанија, и на топки се раскошен ка

92% Акрил, 8% Rayon.Цената е за 3 skeins на Vanna Избор Предиво Овес 860400 (UPC 023032863054) за вкупно 435 дворови / 9oz (399 метри / 25

Секоја Топка Големина : 150g / 5.3 оз, 540 метри / 590 метри 3,540 дворови вкупниот!.Предиво Тежина : 3 Светлина 100%

Материјал : 90% Супер Меки Полиестер, пријатна оваа меки, силни и се уште не е дека е густо предиво е идеале

100% Нови и добар квалитет, Направени од добар квалитет памук, меки, удобни и пријателски на кожата, без ст

Секоја Топка Големина : 300 g / 10.5 оз, 201 метри / 220 метри 440 метри вкупна!.Содржина : 100% полиестер.Нега : Маши

Bernat Ќебе Brights Предиво Еднорог Brights Голема Топка 2Пакет Со 10 Бела е Занаети Бод Маркери.Секоја топка е 10.5 О

Please wait...