0
clear
  • Boao 20 Парчиња Леплива Лепило Замена Круг Двојно Пена Еднострано Лента Подлога Монтажа Лепило Компатибилен со Чашката, Поп Проширување Стојат и Контрола (Транспарен
  • -20%
  • -20%
Boao 20 Парчиња Леплива Лепило Замена Круг Двојно Пена Еднострано Лента Подлога Монтажа Лепило Компатибилен со Чашката, Поп Проширување Стојат и Контрола (Транспарен

Boao 20 Парчиња Леплива Лепило Замена Круг Двојно Пена Еднострано Лента Подлога Монтажа Лепило Компатибилен

DEN 155.76

Износ
Това е достапна

Двојно пена еднострано лента : овие круг леплива лепило за монтажа снимката е направена на ЕВА пена, безбеден и сигурен, со силно лепило, која може да донесе удобноста на вашиот живот.Количина ќе примите : ќе добиете 20 парчиња лепило за монтажа влошки, голема количина на лепило замени служат за да можете да ја користите.4 инчи, Дебелина : 1 mm/ 0.Детали за големина : секој леплива лепило пена влошки мерки 35 mm/ 1.Каде да се користат за : овие универзални додатоци може да се примени за бања огледало, ѕид, фрижидер, шкафче, дом, канцеларија, автомобил и други поврзани опрема, практични за вашата дневна употреба.39 инчи, соодветна големина одговара за повеќето проширување на мирување.Како да го користите : колку Што кора исклучување на филмот на двете страни на производ нежно, проверете дали површината на објектот е мазна и чиста тоа пред да го користите, тогаш може да се држи ги на било каква мазна место, на подолг лепило време, подобро stickiness.Карактеристики : Материјал : ЕВА пена Боја : како на слики прикажани Дијаметар : 35 mm/ 1.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Производителот гаранција може да не се применува.Предниот Браник Место Светилка Рамки Сива Десната Рак

Испраќа Видео Сигнали низ Компонента Видео Приклучоци.Insignia Компонентен Видео Кабел Испрати Видео Сигн

денот на благодарноста грб затворање.Забелешка : Големината работи мали,ве Молиме проверете ја големин�

View mode : Стави на тастатурата настрана и да се префрлат на handsfree погледен мод.Премиум поликарбонат школка

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

АА ПРО ADERER ОРТОДОНТСКИ PLIER СТОМАТОЛОШКИ 3 ВИЛИЦИ PRONG PLIER ЖИЦА СВИТКУВАЊЕ ИНСТРУМЕНТИ.НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК,

Единствена скала структура , тоа може да отвори повеќе Отворот.тоа не може да биде скршен лесно.8 зачекор

МЕРЕЊА Доаѓа како плоштадот : 22 x 22 инчи.Големина кога се преклопени во триаголник : 31" x 13" x 13".НАПРАВЕН ОД

* Висок Квалитет : 100% сосема нов резервни агол светилка пак на абажур, висок квалитет Висок Квалитет : 100%

Бела Микро USB Кабелот за Полнење Кабел.Ве молиме да го потврдите спецификации и plug големина пред купувањ

Земја на потекло : Кина.Пакет Тежина : 0.050 фунти.Abpa partslink број : VW2551101 Оем еквивалент дел број : 1 HM 945 072 В) опи

Висока цврстина, висока отпорност на абење, висока цврстина и висока затегнувачка цврстина, особено пог

Изработени од нерѓосувачки челик.Капацитет : 21oz 2 пресврт на капи 1 лесен проток пиење spout и 1 стандард ка�

страница и изберете chat (Чет Услуги на Клиентите.Заштита : примарна и секундарна windings се тесно врзан, со д�

2 ПАРЧИЊА Motor To Go Мотор LED Задни Пак Сигнали Собранието Blinkers Индикатори за 2000 година, ХОНДА CBR900 RR 1 пар се п�

5 V Работен напон : 4 360степен omnidirectional omnidirectional, антишум, може да се користи како компјутер снимање уред.Ви�

Виткање Дизајн Со прилепува во 4 краишта за да се направи тоа е лесно да се свитка и се одвиваат и пак ста�

БРЕНД : Meerkatt (Пакет 10) 3 / 4" Мини Круг Пушеле Леќа Килибар LED.Водоотпорен, Шок Доказ, Прашина Доказ.ГАРАНЦИЈ�

Се носи на прст на оваа флексибилни жица серпентина напрсток има две предиво водичи за контрола на влак�

Страна на пазарот светла се изработени од високо квалитетни LED Чип, Трајни ABS Пластика, Водоотпорен, Dustproo

ДИМЕНЗИИ : 11 х 11 во.Пакет : 6 pack јадење крпи.МАТЕРИЈАЛ : перење крпа е направен од двојноlayer кадифен ткаенин

Please wait...