0
clear
  • Moonrays 95027 Соларни Палубата Светлина Ѕид Sconce, Круг
  • -20%
  • -20%
Moonrays 95027 Соларни Палубата Светлина Ѕид Sconce, Круг

Moonrays 95027 Соларни Палубата Светлина Ѕид Sconce, Круг

DEN 291.84

Износ
Това е достапна

ИЛУМИНАТИВНИОТ : Овој стилски круг ѕид sconce содржи две топло бела Led диоди за осветлување на вашиот патио, дек оградата, или отворено чекори.ЕКО-ПРИЈАТЕЛСКИ : Една целосна наполнетост на својот соларен батеријата може да се задржи на светлина сјае за осум часа, чување енергија за планетата и спуштање на вашата електрична сметка.УДОБЕН : На sconce може да се монтира на повеќето цврсти површини во минути со вклучени завртки и минимални потреби за одржување благодарение на своите долготрајни LED светилки и тешки пластични домување.Јасно пластика леќа.Мерки 4.5" високи x 54.5" широк.Додадете и светлината и убавината на вашиот палубата или патио со овој елегантен надворешен ѕид sconce.Напојува само со сончевите зраци благодарение на својата батерија никел-кадмиум батеријата, природно бели LED светло се пали автоматски во мрак.Изработени од бронза пластични домување со јасна леќа, на sconce е доволно издржливи за да се застане на големо на отворено без rusting или пукање.Користете го за да го осветлите дека слабо чекор или да го инсталира неколку од нив околу отворен за седење за една прекрасна отворено амбиент.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Двојно пена еднострано лента : овие круг леплива лепило за монтажа снимката е направена на ЕВА пена, без�

АА ПРО ADERER ОРТОДОНТСКИ PLIER СТОМАТОЛОШКИ 3 ВИЛИЦИ PRONG PLIER ЖИЦА СВИТКУВАЊЕ ИНСТРУМЕНТИ.НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК,

100% Сосема Нов и Висок Квалитет 1 Тип : CJMCU3001 Одбор 2 Големина : 18mm x 18mm 3 Влез Тип : светло 4 Излезен Интерфејс

1 : Бања косата со крпа и завиткајте е направен од корални сомот, мека ткаенина, силната апсорпција на вод

Бела Микро USB Кабелот за Полнење Кабел.Ве молиме да го потврдите спецификации и plug големина пред купувањ

страница и изберете chat (Чет Услуги на Клиентите.Заштита : примарна и секундарна windings се тесно врзан, со д�

View mode : Стави на тастатурата настрана и да се префрлат на handsfree погледен мод.Премиум поликарбонат школка

МЕРЕЊА Доаѓа како плоштадот : 22 x 22 инчи.Големина кога се преклопени во триаголник : 31" x 13" x 13".НАПРАВЕН ОД

Се носи на прст на оваа флексибилни жица серпентина напрсток има две предиво водичи за контрола на влак�

БРЕНД : Meerkatt (Пакет 10) 3 / 4" Мини Круг Пушеле Леќа Килибар LED.Водоотпорен, Шок Доказ, Прашина Доказ.ГАРАНЦИЈ�

Ако виси играчки или дрвени прстени скршени, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас слободно!Ни

ДИМЕНЗИИ : 11 х 11 во.Пакет : 6 pack јадење крпи.МАТЕРИЈАЛ : перење крпа е направен од двојноlayer кадифен ткаенин

* Висок Квалитет : 100% сосема нов резервни агол светилка пак на абажур, висок квалитет Висок Квалитет : 100%

Повеќето од dustproof, полен, воздушни честички може да се испуштивме надвор после миење со ладна вода и може

Совршена декорација : Овие ѓубре лименки се дадени во интересен, трендовски и симпатична стилови и бои,и

Земја на потекло : Кина.Пакет Тежина : 0.050 фунти.Abpa partslink број : VW2551101 Оем еквивалент дел број : 1 HM 945 072 В) опи

3.3 ft Бела Кабелот за Напојување Полнење Кабел.Забелешка : ве молиме потврдете го вашиот уред модел пред д

5 V Работен напон : 4 360степен omnidirectional omnidirectional, антишум, може да се користи како компјутер снимање уред.Ви�

За цевки со женски теми, мерење на горниот дијаметар на нишката.КАДЕ ДА АПЛИЦИРАТЕ?Нашите Tee Цевка Адапт�

Материјали : Користење на висока густина стандардни материјали и висок квалитет, сертификација, нашите

Please wait...