0
clear
  • Садот Покријте Заграда, Тенџере Капак Кревање Клип Силикони Капак Heightening Клип Симпатична Форма за Кујна за Спална соба(зелен)
  • -20%
  • -20%
Садот Покријте Заграда, Тенџере Капак Кревање Клип Силикони Капак Heightening Клип Симпатична Форма за Кујна за Спална соба(зелен)

Садот Покријте Заграда, Тенџере Капак Кревање Клип Силикони Капак Heightening Клип Симпатична Форма за Кујна

DEN 196.56

Износ
Това е достапна

ИЗГЛЕД : форма на капакот и висината клип е уникатен и симпатична, кој носи повеќе да се забавуваат на вашата кујна.УПОТРЕБА : Овој држач има широк спектар на употреба, а исто така може да се користи за мобилен телефон носители и стапчиња за јадење на сопствениците.ПО-ПРОДАЖБАТА на УСЛУГАТА : Ние сме посветени на обезбедување на секој клиент со квалитетни производи и квалитетни услуги.Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за решенија, ние ќе ви послужи wholeheartedly.МАТЕРИЈАЛ : Ова тенџере капакот на држачот е направен од високо-квалитет со силиконска, кој е безбеден за храна и може да се користат со доверба.ФУНКЦИЈА : Ова тенџере покрие кревање менгеме да може ефективно да се спречи вода од преполн, и е дизајнирана да ви помогне да се ослободи пареа во притисокот шпорет или тенџере.Дизајниран да ви помогне во ослободување на пареа од вашиот притисок cookers или садови.Направени од премиум силикони, не-токсични, еко-пријателски и издржливи.Спортски уникатна и прекрасна форма, со што повеќе да се забавуваат на вашата кујна.Разноврсна, исто така, може да се користи за мобилен телефон на сопственикот и стапчиња за јадење држачот.Ужива голема висока температура отпор, без деформација и без проширување.

Повеќе информации

Condition:
100%Brand New
Material:
Silicone
Optional color:
Red / Black / Blue / Green / White / Rose Red
Size:
approx.4*5*2cm / 1.57*1.97*0.79in
Package List:
1* Lid Heightening Clip :

Најдобрите понуди во категоријата

Изработени од нерѓосувачки челик.Капацитет : 21oz 2 пресврт на капи 1 лесен проток пиење spout и 1 стандард ка�

ДИМЕНЗИИ : 11 х 11 во.Пакет : 6 pack јадење крпи.МАТЕРИЈАЛ : перење крпа е направен од двојноlayer кадифен ткаенин

МЕРЕЊА Доаѓа како плоштадот : 22 x 22 инчи.Големина кога се преклопени во триаголник : 31" x 13" x 13".НАПРАВЕН ОД

Име На Производ : За Да Се Префрлате Прекинувач;Модел Бр : МЦ102;Номинална Напон Позиција : 2 Позиции(НА / ЗА)

Производителот гаранција може да не се применува.Предниот Браник Место Светилка Рамки Сива Десната Рак

*квалитетни материјали : направен од висококвалитетна ABS, нетоксични и невкусна, цврсти и издржливи...

5 V Работен напон : 4 360степен omnidirectional omnidirectional, антишум, може да се користи како компјутер снимање уред.Ви�

АА ПРО ADERER ОРТОДОНТСКИ PLIER СТОМАТОЛОШКИ 3 ВИЛИЦИ PRONG PLIER ЖИЦА СВИТКУВАЊЕ ИНСТРУМЕНТИ.НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК,

Бесплатен Превозот.БЕСПЛАТНИ НЕОГРАНИЧЕН километражата гаранција за покривање на DAT АВТО ДЕЛОВИ предм�

[BPAБесплатен Материјал] 100% BPAfree и phthalateбесплатно, направени од нетоксични TRITAN материјал, па вие и вашите д

Материјали : Користење на висока густина стандардни материјали и висок квалитет, сертификација, нашите

Совршена декорација : Овие ѓубре лименки се дадени во интересен, трендовски и симпатична стилови и бои,и

Двојно пена еднострано лента : овие круг леплива лепило за монтажа снимката е направена на ЕВА пена, без�

View mode : Стави на тастатурата настрана и да се префрлат на handsfree погледен мод.Премиум поликарбонат школка

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те�

Висок Квалитет На Супер Флексибилен Кабел.Тешки Конектори со Екстра Thich Вирус Олеснување 1 Машки и 2 Женс

БРЕНД : Meerkatt (Пакет 10) 3 / 4" Мини Круг Пушеле Леќа Килибар LED.Водоотпорен, Шок Доказ, Прашина Доказ.ГАРАНЦИЈ�

100% Сосема Нов и Висок Квалитет 1 Тип : CJMCU3001 Одбор 2 Големина : 18mm x 18mm 3 Влез Тип : светло 4 Излезен Интерфејс

Гума затка има одлична отпорност на топлина, студ отпор, dielectric отпор, озонската отпор.Овој кат џек прикл�

ИЗБЕГА BALM ПРОМОВИРА МИР & СПОКОЈСТВО : Идеален Медитација Помош за оние кои сметаат дека е тешко да се тр

страница и изберете chat (Чет Услуги на Клиентите.Заштита : примарна и секундарна windings се тесно врзан, со д�

Изработени од нерѓосувачки челик.Капацитет : 21oz 2 пресврт на капи 1 лесен проток пиење spout и 1 стандард ка�

2 ПАРЧИЊА Motor To Go Мотор LED Задни Пак Сигнали Собранието Blinkers Индикатори за 2000 година, ХОНДА CBR900 RR 1 пар се п�

Единствена скала структура , тоа може да отвори повеќе Отворот.тоа не може да биде скршен лесно.8 зачекор

Светилка одбор за контрола на е опремен со два прекинувачи, што се човечки тело индукција и постојана св

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Please wait...