0
clear
  • Commercial 3 Литри Комерцијални Канцеларија Wastebasket, Сина w/Рециклирање на Логото, 2-Пакет
  • -20%
  • -20%
Commercial 3 Литри Комерцијални Канцеларија Wastebasket, Сина w/Рециклирање на Логото, 2-Пакет

Commercial 3 Литри Комерцијални Канцеларија Wastebasket, Сина w/Рециклирање на Логото, 2-Пакет

DEN 383.76

Износ
Това е достапна

3 литри wastebasket со рециклирање на логото за употреба во комерцијални средини.Соодветни за канцеларии, јавни простори, ресторани, училишта, болници и други високо-сообраќај области.Durably направени со линеарна ниска густина полиетилен пластична дека се залага и за секојдневна употреба.Мазен финиш кој лесно може да се избриша се чистат со влажна крпа.Лесни пластовидно дизајн за лесно складирање или транспорт со други појавување на кантите.Точно боја моделирана пластична не избледи со текот на времето.Еден Бренд.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

8 литри капацитет на ѓубрето, може да е доволно за секојдневна употреба, но сепак препорачуваме да се изм

Производ параметри : Капацитет(7 Liter / 1.Highend пластика се лесни, трајни и лесни да се чистат, со faux дрво нозе,

КОМПАКТЕН ДИЗАЈН : совршена големина за stashing внатре кабинети, под шалтери, под тоне и други складирање о�

Производ Боја : Сребро.Производ Материјал : Мрежа.Производ Чистење Инструкции : Избрише Надолу Со Влажна

Производ параметри : Капацитет(7 Liter / 1.Површина е мазна и водоотпорен, многу издржливи и полесно да се чи�

Тоа може ефикасно да се спречи мирис, да се спречи кутре од тропа во текот на корпата за ѓубре, исто така,

8 Литри) Висина(14.Тоа може ефикасно да се спречи мирис, да се спречи кутре од тропа во текот на корпата за �

■Внатрешниот ѕид е засилен ефикасно да се спречи деформација и е издржлив ◆Направени од PP материјал, д�

▲ПресТип Затворен Капак : Десктоп Ѓубре Може да се Користи PopUp Капакот да се Направи Полесно и Побрзо да

【Удобен Дизајн】 8.67"W x 14.3"H Можат да може да се одржи до 7 Литар / 1.9 Литри на ѓубре.На кружна форма е соврше�

Оваа мемо подлога носител е ефикасен дизајнер решение за десктоп.Стилски, модерен бентвуд мемо носител�

★Најновите стил корпата за ѓубре, модерен и нови ★Канцеларија, кујна, дневна соба, трпезарија мебел од �

Направени во велика БРИТАНИЈА од мека богородица пластични оваа бела furze пластика 30 Ltr вртлива корпа и к�

Цена За : Секоја Зелена Животната средина Атрибут : Минимум 30% PostConsumer Рециклираната Содржина ги Вклучува

【Трајни и мирисдоказ, лесен за чистење】Highend пластика и цврсти вештачки дрвени нозе направи посилни и п�

Димензии : Горниот Дијаметар 26cm,Дното 20cm,Висина Е 26cm.Повеќе Цели : Тоа Не Е Само Може Да Работи Како Ѓубре

3") Дијаметар( 8.Вие не мора да си помисли дека мал корпата за ѓубре може да биде толку убаво шик.На висока �

Практична педалата за отпадоци изработени од метал.Со пластичен сад со метална рачка.Димензија : ø 29 x 66 c

Боја : зелена, бела, розова, отворање и затворање на метод : push тип, материјал : пластични, големина : 22.5*12.5*1

Тоа се вклопува секаде каде што е потребно, Користење на корпата за ѓубре, ѓубре повеќе нема да се меша �

Лесно & санитарна употребаефикасно крие ѓубре и го задржува кеса ѓубре во место Вистинската боја на пр�

Како таква, оваа пластика wastebasket може да биде еденеднострано или двострано, зависно од вашата креативна

Вистинската боја на производот може да биде малку поинаков од сликата, поради разликата во следи модел

Please wait...