0
clear
  • Резервни Легиран Челик 4Pcs/set Силна Тркала Резен алат, Машина Сечилото, за Велосипед Цевка Машина Главата Цевка
  • -20%
  • -20%
Резервни Легиран Челик 4Pcs/set Силна Тркала Резен алат, Машина Сечилото, за Велосипед Цевка Машина Главата Цевка

Резервни Легиран Челик 4Pcs/set Силна Тркала Резен алат, Машина Сечилото, за Велосипед Цевка Машина Главата

DEN 580.80

Износ
Това е достапна

Со термички третман за висока цврстина и силна сечење способност.Специјално дизајнирани за возење велосипед цевка машина. 4pcs/set.Сечилото површината е се црно и не е лесно да ' рѓа.Сечилото е со фалсификувани легиран челик, силни и издржливи.Функција : 4pcs/set.Специјално дизајнирани за возење велосипед цевка машина.Сечилото е со фалсификувани легиран челик, силни и издржливи.Со термички третман за висока цврстина и силна сечење способност.Сечилото површината е се црно и не е лесно да ' рѓа.Спецификации : Материјал : алуминиум steel Quantity : 4pcs/set Dimensions : надворешниот дијаметар : 18mm, внатрешниот : 5mm дебелина : 3mm Package листата : 4 * Blades Note : 1. Ве молиме овозможи мала грешка поради прирачник за мерење.2. Различни следи бои можат да бидат различни.Ви благодариме за вашиот вид разбирање.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Дизајниран за сечење цевки во ограничени простори.Пролетнатоварени прилагодување завртка се однесува

ПРЕЦИЗНИ НАМАЛУВАЊА : Нашата цевка машина обезбедува непречено намалувања дури и на неправилни цевка.З�

Прави чисти сече на тенки ѕидови бакар, месинг, алуминиум и канал.Голем knob за точни притисок и побрзо нам

Сечилото е со фалсификувани легиран челик, силни и издржливи 4pcs / set.Со термички третман за висока цврсти

Тоа е основна алатка за сечење за дома корисна човек и plumbers 【Ергономски Дизајн】 професионални PEX цевка

Со термички третман за висока цврстина и силна сечење способност.Сечилото е со фалсификувани легиран ч�

ROTHENBERGER нуди повеќе од 6,000 производи за да изберете од.Целосно прилагодливи прецизност цевка сечење во о�

Разноврсна, Точни и Солиден.CRL Стискаш и Поп Стакло Машина е добра алатка за сечење стаклени цевки како м

Широк ролки со одблесокот cutoff жлебот за погодност.Земјата површина за лесна и подвижна.Тркала retracts во м�

Острицата обезбедува брзо сечење и уредни инцизија.Тешки и многу тешко, лесно и безбедно да се користи.Р

Please wait...