0
clear
  • DEYYA Диносаурус Симпатична Сина Перење Кошница со Рачки Количка за Перење Забавува Вграден во Ѕидот со кој се одвојува Загради Облека Организација
  • -20%
  • -20%
DEYYA Диносаурус Симпатична Сина Перење Кошница со Рачки Количка за Перење Забавува Вграден во Ѕидот со кој се одвојува Загради Облека Организација

DEYYA Диносаурус Симпатична Сина Перење Кошница со Рачки Количка за Перење Забавува Вграден во Ѕидот со кој

DEN 887.76

Износ
Това е достапна

Големина:голем дијаметар што е погодно за вчитување облека : 19.3x11.8x15.9 во/49x30x40.5 cm.Материјал:300 D Оксфорд Ткаенина ПВЦ,водоотпорен,силна и носат-отпорни.Виткање складирање кошница, многу лесен и лесно да се носат далеку.Погоден за семејството, за статистика, универзитет дом, итн.Опремени со трајни и мека рачка,модерно и удобно.Нашите перење забавува:безбедно и удобно да се користи со стабилна поддршка пост,во меѓувреме задебелена дното, постабилна и издржливи.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Предности на производите : Тешки и носатотпорни, силна страна на менувачот, лесно да се справи 【Простор

Ние се инсистира на обезбедување добар шопинг искуство со висок квалитет на материјалите и исклучителн

Големина:голем дијаметар што е погодно за вчитување облека : 19.3x11.8x15.9 во / 49x30x40.5 cm.Материјал:300 D Оксфорд

Изработени од ПВЦ водоотпорен 300 D Оксфорд ткаенина, само избришете ја со влажна крпа за брз кошница за ч�

★ Едноставно се водат на перење забавува излезе, ќе застане и да се задржи правоаголник исправена од со�

★[Комерцијални лен количка]Поддршка 150kg / 330lb lb оптоварување, цврст, стабилен, лесен за чување, да се зачу�

Гаранција : Со водоотпорен количка за складирање бин нормално ќе ти стигне во 815 дена(експрес испорака 4

Тоа е исто така лесно да се чисти, само избришете ја со влажна сунѓер или крпа.Опремени со Задебелена гол

6 x 11 Во / 51.Голема Големина 22.6 x 11 Во / 51.Расклопна и густа ткаенина ќе го направи тоа лесно за чување и од�

Огромен капацитет, облека ватенка лесно да се соберат.Назад леплив слој, внатрешниот ЈП обложување, вод�

Плетен кошница : изработени од природни плетен материјал, пореметат е стилски, елегантна и издржлива, бо

600 D оксфорд ткаенина со ЈП обложување.МАТЕРИЈАЛДвоен слој 600 D оксфорд ткаенина со ЈП слој во внатрешнос�

1 Самостојна : Само да се повлече од перење кошница и тоа ќе стојат исправено, без инсталација 2 Големина :

Самостојна : Едноставно се водат на перење забавува излезе, ќе застане и да се задржи во исправена позиц�

Ние не наплата или размена во следниве случаи : Вашата цел не пристигне поради субјективни причини (јас.

✔ Рачки рачки на двете страни за олеснување на преносливост, нуди трајни кошница со стилски изглед ✔ Р�

Материјал : 420d Оксфорд Ткаенина, Едно Парче.Големина : 29.5 * 20 Инчи / 75 * 50.8 CM.Карактеристики : Ова Перење То�

Тоа е многу погоден за чување на растенија градинарство и дневни домаќинство дребулии.Направени од вис�

Патент : НИ 9,926,105 B2 ; ДЕ 20 2014 101 047 U1 ; ZL 2014 година 1 0386688.1 BPA Free.Корисникот пријателски со едноставно popup за да �

МАТЕРИЈАЛ : 300 D Оксфорд ткаенина, водоотпорен и издржливи, долг животен век.ГОЛЕМИНА на&КАПАЦИТЕТ : На пе�

Функција : Тоа може да се користи како играчка за складирање кошница за детска соба, бања перење кошница,

Голем капацитет за дизајн, погоден за универзитетот,спални, станови, апартмани, семејства, може да се ко�

МАТЕРИЈАЛ : 300 D Оксфорд ткаенина, водоотпорен и издржливи, долг животен век.ГОЛЕМИНА на&КАПАЦИТЕТ : На пе�

ПОЧЕТНИОТ ПАКЕТ : Пакетот вклучува (1) (15" L x 28" H) Перење Кошница и (1) Сет на 3 Ткаенина Складирање и Кеси.И во

Please wait...