0
clear
  • 14 Инчен Neoprene Лаптоп Ракав Случај Торба со рамо, рака За 14 Лаптоп/MacBook/Ultrabook/Chromebook (Класичен шарени)
  • -20%
  • -20%
14 Инчен Neoprene Лаптоп Ракав Случај Торба со рамо, рака За 14 Лаптоп/MacBook/Ultrabook/Chromebook (Класичен шарени)

14 Инчен Neoprene Лаптоп Ракав Случај Торба со рамо, рака За 14 Лаптоп/MacBook/Ultrabook/Chromebook (Класичен

DEN 383.76

Износ
Това е достапна

14 инчен лаптоп торба е направен од висок квалитет на Neoprene материјал, водоотпорен и издржливи.На рамо, рака е прилагодлив и се отстранува.Вие нема да добиете мал јазот на врвот кога ќе zip до тоа, бидејќи се справува нема скриени.Гласник торба има џеб во пред се, со патент, каде можете да ги чувате мали предмети, како на пример, полнач, адаптер.Брилијантен печатење на двете страни на чантата го направат вашиот живот шарени.Тоа може да се одржи до, така и во машина за перење или фен, никогаш нема да згаснат.Торба за лаптоп димензија : 15" x 1" x 11" (Dxšxv).Компатибилен со повеќето од 14" лаптоп/ Macbook Pro/Acer/Asus/Dell/Fujitsu/Леново/HP /Samsung/Sony/Toshiba.На YIDA 14 инчен Chromebook случај торба обезбедува стилски заштита за вашиот Chromebook лаптоп, таблет или Лаптоп.Мода и шарени гласник торба треба да ви донесе повеќе среќен .Исто така, Тоа може да биде совршен подарок за денот на Мајката Божиќ.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Ако виси играчки или дрвени прстени скршени, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас слободно!Ни

Изработени од нерѓосувачки челик.Капацитет : 21oz 2 пресврт на капи 1 лесен проток пиење spout и 1 стандард ка�

Производителот гаранција може да не се применува.Предниот Браник Место Светилка Рамки Сива Десната Рак

1 : Бања косата со крпа и завиткајте е направен од корални сомот, мека ткаенина, силната апсорпција на вод

Материјали : Користење на висока густина стандардни материјали и висок квалитет, сертификација, нашите

страница и изберете chat (Чет Услуги на Клиентите.Заштита : примарна и секундарна windings се тесно врзан, со д�

2 2020 година (8 Генерација), а не за каква било друга таблета Вклучување на i Pad Bluetooth.Полнење помалку од 2 час

Повеќето од dustproof, полен, воздушни честички може да се испуштивме надвор после миење со ладна вода и може

ИЗГЛЕД : форма на капакот и висината клип е уникатен и симпатична, кој носи повеќе да се забавуваат на ва�

МЕРЕЊА Доаѓа како плоштадот : 22 x 22 инчи.Големина кога се преклопени во триаголник : 31" x 13" x 13".НАПРАВЕН ОД

View mode : Стави на тастатурата настрана и да се префрлат на handsfree погледен мод.Премиум поликарбонат школка

ДИМЕНЗИИ : 11 х 11 во.Пакет : 6 pack јадење крпи.МАТЕРИЈАЛ : перење крпа е направен од двојноlayer кадифен ткаенин

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те�

100% Сосема Нов и Висок Квалитет 1 Тип : CJMCU3001 Одбор 2 Големина : 18mm x 18mm 3 Влез Тип : светло 4 Излезен Интерфејс

Средниот слој : Скриени слој на абсорбента микрофибер (исто како 6r soakers).Совршена големина : 24 во x 15 во s кр

Обичај печатени висок сјај слика sublimated директно да бела сјајни надворешноста површината.Одговара на по

БРЕНД : Meerkatt (Пакет 10) 3 / 4" Мини Круг Пушеле Леќа Килибар LED.Водоотпорен, Шок Доказ, Прашина Доказ.ГАРАНЦИЈ�

Please wait...