0
clear
  • Замена на Видео Проектор Далечински Управувач за LG DW325B
  • -20%
  • -20%
Замена на Видео Проектор Далечински Управувач за LG DW325B

Замена на Видео Проектор Далечински Управувач за LG DW325B

DEN 466.80

Износ
Това е достапна

Tekswamp далечински карактеристики удобен, лесно да се постигне копчиња во компактен, правоаголни тело, погодно за секојдневна употреба и транспорт.Електрични коло на далечинскиот управувач се бара малку енергија за да работат.Тоа ќе продолжи да работи дури и кога батериите се блиску до нивниот живот е крајот.НА Индикаторот ги осветлува по било активно копче на далечинскиот е притиснато.Тоа покажува дека далечинскиот управувач работи правилно и дека тоа праќа IR сигнал на уредот.Далечинското е изработена од цврста издржлива пластика и не ќе се скрши лесно.Копчиња се удобно, но не се премногу чувствителни на допир.Оваа функција ги спречува носење надвор или испраќање на случајни сигнали.Безбедност на Завртката е childproofing функција која го спречува неовластен пристап до мали делови во внатрешноста и гушење опасности поврзани со нив.Овој далечински е компатибилен само со моделот наведени погоре.Без дополнително програмирање е потребно.Далечинскиот обезбедува најголемиот дел од оригиналните команди за вашиот уред.Тоа е загарантирана за да го свртите уредот на и исклучување, им даде пристап и навигација низ менито, изберете влезниот сигнал.Некои специфични функции, како што страница флип, корекција на грешките, видео прилагодување и броевите се вообичаено достапни, но во ретки случаи може да не работи правилно со некои уреди.Не ласерски покажувач не е достапна.Далечински бара две ААА батерии (не се вклучени).

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те�

Повеќето од dustproof, полен, воздушни честички може да се испуштивме надвор после миење со ладна вода и може

Гума затка има одлична отпорност на топлина, студ отпор, dielectric отпор, озонската отпор.Овој кат џек прикл�

Производителот гаранција може да не се применува.Предниот Браник Место Светилка Рамки Сива Десната Рак

ИЗГЛЕД : форма на капакот и висината клип е уникатен и симпатична, кој носи повеќе да се забавуваат на ва�

*квалитетни материјали : направен од висококвалитетна ABS, нетоксични и невкусна, цврсти и издржливи...

Бесплатен Превозот.БЕСПЛАТНИ НЕОГРАНИЧЕН километражата гаранција за покривање на DAT АВТО ДЕЛОВИ предм�

Висока цврстина, висока отпорност на абење, висока цврстина и висока затегнувачка цврстина, особено пог

БРЕНД : Meerkatt (Пакет 10) 3 / 4" Мини Круг Пушеле Леќа Килибар LED.Водоотпорен, Шок Доказ, Прашина Доказ.ГАРАНЦИЈ�

Ако виси играчки или дрвени прстени скршени, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас слободно!Ни

Ги вклучува следните Озборн Удар Колекции од Jackson Lea : 47541, 47543, 47545 Чекори 1 Алуминиум, Бакар, Никел, Калај, З

страница и изберете chat (Чет Услуги на Клиентите.Заштита : примарна и секундарна windings се тесно врзан, со д�

1 : Бања косата со крпа и завиткајте е направен од корални сомот, мека ткаенина, силната апсорпција на вод

Убаво.Моден колокација.Исклучителна изведба.Концизни и јасни.Не е лесно да се деформира, силна тридимен

14 инчен лаптоп торба е направен од висок квалитет на Neoprene материјал, водоотпорен и издржливи.На рамо, ра�

Висока цврстина, висока отпорност на абење, висока цврстина и висока затегнувачка цврстина, особено пог

Please wait...