0
clear
  • Круг Флеш Планината LED Светла за Магла, DDUOO 2 парчиња 5inch 18W Браник ДОВЕДЕ Под Светлата за Автомобил Камион SUV Трактор АТВ UTV 4x4
  • -20%
  • -20%
Круг Флеш Планината LED Светла за Магла, DDUOO 2 парчиња 5inch 18W Браник ДОВЕДЕ Под Светлата за Автомобил Камион SUV Трактор АТВ UTV 4x4

Круг Флеш Планината LED Светла за Магла, DDUOO 2 парчиња 5inch 18W Браник ДОВЕДЕ Под Светлата за Автомобил

DEN 959.76

Износ
Това е достапна

Други : Трактор, Багер, Dozer, Патот ролери, Кран, Оган мотор, Harvester, Жито вежба, Спасување возилото, Кампување, Mowers, Snowplows, Рударството, Градежништвото осветлување, Морски итн. [ПАКЕТ]- 2 x 18 W Флеш Планината Светлина Парчиња, ако било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас.Широка Примена : Теренски Возила : за Џип, ЏИП, 4x4, АТВ, Автомобил, UTV, Камиони, Приколки, Мотокар, Воз, Прошетки, Внатрешно Осветлување, итн.000 часа долг живот-век , IP67 Вода-доказ и 'Рѓа-доказ, многу посветла и го Осветлува патот и, подобрување на ноќното видливост, да се обезбеди drivers' безбедноста на темно conditons;. [ВИСОКА ОСВЕТЛЕНОСТ]- Секоја Светлина направени од 6pcs 3 Watt Премиум Led диоди, 1440 лумен место зрак, над 50.Спецификација : LED Моќност : 18 W Суровини Лумен : 1440lm Оперативен Напон : 10-30 V DC Водоотпорен го оценувате : IP 67 Боја Температура : 6000 K Материјал : Diecast Алуминиумски Домување, PC Леќа животниот век : над 50000 часа Пакет : 2 x 18 W Флеш Планината Светлина Парчиња Функционална : * 18 W Флеш Планината LED Светилки направени од висок интензитет LED чип, ниска потрошувачка на енергија, висока осветленост, да се подобри возачи' видливост и сигурност при возење на темната ноќ; * LED Светло Флеш Планината засилен PC Леќа, Steardy и добро направени. [ФЛЕШ ПЛАНИНАТА ДИЗАЈН]- Универзална Флеш Планината Дизајн, LED Парчиња Светлина, може да се вградени директно во дупка сајт на предниот браник/задниот браник, не mouting bracets е потребно, исто така, можат да бидат инсталирани во било која саканата позиција на вашето возило;.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

ИЗБЕГА BALM ПРОМОВИРА МИР & СПОКОЈСТВО : Идеален Медитација Помош за оние кои сметаат дека е тешко да се тр

Страна на пазарот светла се изработени од високо квалитетни LED Чип, Трајни ABS Пластика, Водоотпорен, Dustproo

Виткање Дизајн Со прилепува во 4 краишта за да се направи тоа е лесно да се свитка и се одвиваат и пак ста

Испраќа Видео Сигнали низ Компонента Видео Приклучоци.Insignia Компонентен Видео Кабел Испрати Видео Сигн

5 D Експлозијадоказ Калено Стакло Екран Филм Лесен за употреба Користење на exces.26 mm 9 H Површинска Цврстин

Ги вклучува следните Озборн Удар Колекции од Jackson Lea : 47541, 47543, 47545 Чекори 1 Алуминиум, Бакар, Никел, Калај, З

Куќиште : NEMA 4 X / IP69 K.Моќ req : 100 до 240 vac (50 / 60 hz) во 0.4 макс. / 190 dc : 10.5 30 vdc 1.0 макс.Единици : фунти, килограми, унци

100% Сосема Нов и Висок Квалитет 1 Тип : CJMCU3001 Одбор 2 Големина : 18mm x 18mm 3 Влез Тип : светло 4 Излезен Интерфејс

14 инчен лаптоп торба е направен од висок квалитет на Neoprene материјал, водоотпорен и издржливи.На рамо, ра

Име На Производ : За Да Се Префрлате Прекинувач;Модел Бр : МЦ102;Номинална Напон Позиција : 2 Позиции(НА / ЗА)

Ако виси играчки или дрвени прстени скршени, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас слободно!Ни

Обичај печатени висок сјај слика sublimated директно да бела сјајни надворешноста површината.Одговара на по

2 2020 година (8 Генерација), а не за каква било друга таблета Вклучување на i Pad Bluetooth.Полнење помалку од 2 час

ИЗГЛЕД : форма на капакот и висината клип е уникатен и симпатична, кој носи повеќе да се забавуваат на ва

денот на благодарноста грб затворање.Забелешка : Големината работи мали,ве Молиме проверете ја големин

View mode : Стави на тастатурата настрана и да се префрлат на handsfree погледен мод.Премиум поликарбонат школка

* Висок Квалитет : 100% сосема нов резервни агол светилка пак на абажур, висок квалитет Висок Квалитет : 100%

Светилка одбор за контрола на е опремен со два прекинувачи, што се човечки тело индукција и постојана св

0 Кабелот(САМО за тастатурата, НЕ за i Pad) 1* Прирачник за Корисникот.(Apple Молив НЕ е вклучена) заштитна маск

БРЕНД : Meerkatt (Пакет 10) 3 / 4" Мини Круг Пушеле Леќа Килибар LED.Водоотпорен, Шок Доказ, Прашина Доказ.ГАРАНЦИЈ

Се носи на прст на оваа флексибилни жица серпентина напрсток има две предиво водичи за контрола на влак

За цевки со женски теми, мерење на горниот дијаметар на нишката.КАДЕ ДА АПЛИЦИРАТЕ?Нашите Tee Цевка Адапт

Единствена скала структура , тоа може да отвори повеќе Отворот.тоа не може да биде скршен лесно.8 зачекор

Средниот слој : Скриени слој на абсорбента микрофибер (исто како 6r soakers).Совршена големина : 24 во x 15 во s кр

5 V Работен напон : 4 360степен omnidirectional omnidirectional, антишум, може да се користи како компјутер снимање уред.Ви

Please wait...