0
clear
  • kusashangye 3D Печатач Замена на Делови Крајот Запре Endstop Ограничување Прекинувачи Plug Контрола со 24AWG Кабел 2 Игли се Префрлите Компатибилен со Anet A8 Плус Десктоп 3D Печатач
  • -20%
  • -20%
kusashangye 3D Печатач Замена на Делови Крајот Запре Endstop Ограничување Прекинувачи Plug Контрола со 24AWG Кабел 2 Игли се Префрлите Компатибилен со Anet A8 Плус Десктоп 3D Печатач

kusashangye 3D Печатач Замена на Делови Крајот Запре Endstop Ограничување Прекинувачи Plug Контрола со 24AWG

DEN 1982.40

Износ
Това е достапна

Кабел Производ Должина : 750mm, 2pin(1pcs); 500mm, 2pin(2 парчиња).Пакет Тежина : 23g / 0.8 оз.Пакет Производ Големина : 9 * 8 * 2.5 cm / 3.5 * 3.1 * 1in. 3 D Печатач Делови Додатоци.Погоден : Компатибилен со Anet A8 Плус 3 D Печатач.Објектот Тежина : 1 Grams Features : На endstop Ограничување Прекинувачи за полнење одговара на Компатибилен со Anet A8 Плус 3 D печатач.Пакетот вклучува 3pcs ограничување прекинувачи(2pin), еден на еден со макара и другите двајца без макара; 3pcs кабли, 750mm(1pcs) и 500mm(2 парчиња).Активирањето е чувствителен, го повтори позиционирање е во висока точност, со подолг живот.Мали димензии, лесна инсталација, само plug and play.100% сосема нов и висок квалитет, совршен 3 D печатач делови.Спецификации : Погоден : Компатибилен со Anet A8 Плус 3 D Printer Cable Производ Должина : 750mm, 2pin(1pcs); 500mm, 2pin(2 парчиња)Пакет Производ Големина : 9 * 8 * 2.5 cm / 3.5 * 3.1 * 1in Package Тежина : 23g / 0.8 oz The содржината на пакетот ќе добијат:1 * X Граница Вклучите Cable1 * Y Граница Вклучите Cable1 * Z Граница Вклучите Cable2 * Ограничување Switch1 * Граница Вклучите со Pulley Please се чувствуваат слободни да не контактирате ако никакви проблеми, нашата служба за корисници тим ќе одговори на вас во прв пат.Ефикасноста на работата е на високо ниво и работата е повеќе од добредојдена.Пред ставање на ред, ве молиме да се споредат изглед, форма, и големината на производот со вашиот производ.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.А.А.Опис на производот : ◎ облека оди с

Преинсталиран водоотпорен гумена заптивка.Компатибилен со i Phone XR (Dual SIM Верзија).Тоа се користи за да го

Совршен Камериер Божиќ Украс за вашиот дрво.Керамички украс со 1 еднострани дизајн.Гланц за живописни с

【ГОЛЕМ КРУГ СКЛАДИРАЊЕ КОШНИЦА】Дијаметар 20in X Висина 14in, storsge кошеви совршен за играчка,перници, ќебиња

само кажи ми на овој производ,име, јас ќе ви се допадне : ) да ги реши сите дилеми >>Mc Call е за Шиење Шема #M4762

Совршен материјал.На дрвени знак има убав изглед и е безбедно.Ве молиме овозможи 1 инчен отстапување се

Стабилна Издржливи : Изработени од Екопријателски дрво, доаѓа со торба на гума бендови за двојно прицвр

Материјал : Високо квалитетна ABS пластика, одлична ефикасност и издржливост.Делукс Моделирани Поздравн

Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Microscope Model : HT60 SMain Контрола Чип : Посветена Мајстор за DSPMagnific

Сопствени дизајниран за вашиот уред.Лесна инсталација ткаенина за Чистење вклучени.Штити од прашина, sm

ДИМЕНЗИЈА : околу 9.3 Hx 11.8 Wx 15.9 L инчи.Тоа е совршен за универзитетот, дом и семејство употреба.МАТЕРИЈАЛ : 30

✅ ВИСОКА ПОЛОВИНАТА & СТОМАК КОНТРОЛА Тренингот Legging ЈогаПанталони Жените е Дебела Руно Наредени Leggings

Цинк легура со тешки хром позлатен заврши.Вклучува три завртки за приложување.Завртки се хром позлатен

Номинална струја : 30 A; Боја : Црна / Црвена.Направени од добар квалитет Бакар позлатен пролет може да го и

Дел Број : DSE9130 Тип Име : Нови 12 Volt 5 Amp Компактен Полначи Информации За Батеријата.Компатибилен Со Длабоко

НулаДоказ патентиран филм Воена Одделение.Доживотна Гаранција.Без додаден рефус ја Подобрува зафат.Н

Објектот Пакет Висина : 0.25 Инчи.Објектот Пакет Должина : 4.0 Инчи.Објектот Пакет Ширина : 6.5 Инчи.Тип На Про

Леќа Материјал : Оптичко Стакло.Рамка Материјал : Супер светло Алуминиум.Компатибилен за DJI Mavic 3 и за DJI Mav

Вертикална челик вртливата главата на завртката : одлична за род виси на pitched zpurlin 18Мерач на 16Мерач.XПРИТ

* Item Материјал : Памук+Мрежа Item Боја : Црна / Црвена / Бела / Сина (Како Слики Show) Ставка Опис : стегачи за рак

Надворешниот Caliper Се Користи За Мерење На Надворешниот Пречник На Цилиндерот Или Должината На Објектот.

Топлина Притиснете Мат за Лесно Притиснете, исто така, совршен за притискање на шиење проекти.Оваа подл

Совршен proportioning на нож тело 6.Assisted Отворањето На G10 се справи со џебен нож има flipper и палецот студ што овоз

Please wait...