0
clear
  • Baomain Toggle Switch DPST ЗА вклучување/Исклучување 2 Позиција 250VAC 15A 125VAC 20A 1/2 монтажа Дупка Завртка Терминал
  • -20%
  • -20%
Baomain Toggle Switch DPST ЗА вклучување/Исклучување 2 Позиција 250VAC 15A 125VAC 20A 1/2 монтажа Дупка Завртка Терминал

Baomain Toggle Switch DPST ЗА вклучување/Исклучување 2 Позиција 250VAC 15A 125VAC 20A 1/2 монтажа Дупка Завртка

DEN 150.96

Износ
Това е достапна

Оценка : 250 VAC 15 A, 125 VAC 20 A.Контакт : Двоен скок еден фрли(DPST).Одржување тип на движење начин. 4 Завртка терминали.Монтажа дупка : 12mm.DPST toggle прекинувач со завртка терминали.125 VAC, 20 amp.1/2" монтажа дупка.Ако ви треба за да се префрлате прекинувач со УЛ наведени,ве Молиме да пребарувате на ASIN : B07 D6 DX39 W.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Tekswamp далечински карактеристики удобен, лесно да се постигне копчиња во компактен, правоаголни тело, пог

Висока цврстина, висока отпорност на абење, висока цврстина и висока затегнувачка цврстина, особено пог

2 2020 година (8 Генерација), а не за каква било друга таблета Вклучување на i Pad Bluetooth.Полнење помалку од 2 час

Висока цврстина, висока отпорност на абење, висока цврстина и висока затегнувачка цврстина, особено пог

Обичај печатени висок сјај слика sublimated директно да бела сјајни надворешноста површината.Одговара на по

[BPAБесплатен Материјал] 100% BPAfree и phthalateбесплатно, направени од нетоксични TRITAN материјал, па вие и вашите д

Повеќето од dustproof, полен, воздушни честички може да се испуштивме надвор после миење со ладна вода и може

Се носи на прст на оваа флексибилни жица серпентина напрсток има две предиво водичи за контрола на влак�

денот на благодарноста грб затворање.Забелешка : Големината работи мали,ве Молиме проверете ја големин�

Сет од 3 Постери Направени во САД.Постери се 18" x 24" во големина.Високквалитет 3 МИЛИ ламиниране за дополни

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те�

АА ПРО ADERER ОРТОДОНТСКИ PLIER СТОМАТОЛОШКИ 3 ВИЛИЦИ PRONG PLIER ЖИЦА СВИТКУВАЊЕ ИНСТРУМЕНТИ.НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК,

страница и изберете chat (Чет Услуги на Клиентите.Заштита : примарна и секундарна windings се тесно врзан, со д�

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

* Висок Квалитет : 100% сосема нов резервни агол светилка пак на абажур, висок квалитет Висок Квалитет : 100%

Бесплатен Превозот.БЕСПЛАТНИ НЕОГРАНИЧЕН километражата гаранција за покривање на DAT АВТО ДЕЛОВИ предм�

Куќиште : NEMA 4 X / IP69 K.Моќ req : 100 до 240 vac (50 / 60 hz) во 0.4 макс. / 190 dc : 10.5 30 vdc 1.0 макс.Единици : фунти, килограми, унци

Материјали : Користење на висока густина стандардни материјали и висок квалитет, сертификација, нашите

Безбедно и практично : Popsicle шише за вода со рака користите безбедна и здрава хранаодделение пластика, ко

Please wait...