0
clear
  • Делфин Под Морето 9.7 во Таблет Ракав Торба за Носење Одговара на iPad 2018/2017 iPad 6 Генералот 5 Генералот 9.7, iPad Воздух 1/2 9.7, Заштитна Торба за Носење
  • -20%
  • -20%
Делфин Под Морето 9.7 во Таблет Ракав Торба за Носење Одговара на iPad 2018/2017 iPad 6 Генералот 5 Генералот 9.7, iPad Воздух 1/2 9.7, Заштитна Торба за Носење

Делфин Под Морето 9.7 во Таблет Ракав Торба за Носење Одговара на iPad 2018/2017 iPad 6 Генералот 5 Генералот

DEN 1034.40

Износ
Това е достапна

Димензии : 9.7 во - 24 x 16.9 x 0.61 cm; компатибилен со Повеќето 9.7" таблети.Ве молиме проверете ја големината на вашиот таблет внимателно пред купување. 9.7 инчен таблет ракавот е тенок и лесен, лесно може да се стави во вашиот briefcase, ранец, итн.Овој таблет торба е направен од висока густина Оксфорд ткаенина, а внатре е исполнет со полиестер пена пополнување слој, може да го заштитите вашиот уред од гребнатини, удари и шокови. 9.7 инчен таблет ракавот е компатибилен со i Pad Воздух/Air 2 9.7 инчен, i Pad 9.7" 2018 i Pad 6 Генерација / 2017 i Pad 5 Генерација 9.7 инч.Погоден за бизнис патувања, училиште, канцеларија и секојдневна употреба.Таблета ракав торба е компатибилен со повеќето 9.7 инчен tablet Tablet ракав случај е да се носат-отпорни, прашина-доказ и шок-отпорни.Заштита на вашиот уред од гребнатини ефикасно.Мазна и издржливи патент затворање за лесен пристап на уредот.Answer : ___________________________ Note : 9.7 инчен i Pad ракав случај не содржат страна џеб.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Големина : 10.2 cm x 19.5 cm (4 инчен x 8 инчен).Класификација : Виси Чанта, Мобилни Торбичка, Џеб.Функција : Трајни �

Воскресна гума рабовите на екранот заштита.Пристап до сите порти со лесно притискање на копчето покрие�

КОМПАТИБИЛЕН УРЕД лаптоп ракав торба е компатибилен со Mac Book Air М1 13.3 инчен 2020, Mac Book Air 13.3 инчен 2018 / 2019, Mac Bo

Etui Conque Уметност غطاء هاتف Carcasa Custodia Téléphone чехол для телефона.Hülle Уникатен дизајн и лесно да пристапите д

Големина : 10.2 cm x 19.5 cm (4 инчен x 8 инчен).Класификација : Виси Чанта, Мобилни Торбичка, Џеб.Функција : Трајни �

Големина : 10.2 cm x 19.5 cm (4 инчен x 8 инчен).Класификација : Виси Чанта, Мобилни Торбичка, Џеб.Функција : Трајни �

Etui Conque Hülle Funda Carcasa Custodia Telefono Téléphone.Уникатен дизајн и лесно да пристапите до сите копчиња, контроли и при�

Handsewn за совршено се вклопуваат за BQ Aquaris Х5 Плус.Оваа торба само ќе одговара BQ Aquaris Х5 Плус, без никакви доп

Преносни и Лесна : не падне надвор лаптоп компјутери и лесно се вклопува во чанти, ранци или други вреќи,

Компатибилен со i Phone 11 Симпатична крава дизајн изгледа доста живописни, персоналните и креативни, дава �

Одговара за Samsung Galaxy Tab S7 FE, S7 Плус, S7, A8, A7, S6 Лајт, S6 Внатрешни Димензии : 12 Инчи со 9.75 Инчи.Neoprene материјал, з�

Handsewn за совршено се вклопуваат за LG V20 Оваа торба само ќе одговара LG V20 без никакви дополнителни Случај, М

Кога Youâ€повторно Подготвен Да Го симнат, Iphone Пари Носителот Отстранува Без да Остават Било Леплива Ост

5 цм Се Нормални.Инструкции : Црна И Бела Боја се Меша Телефон за Држачот Може да Се Изрибан, Поради Разли�

Кога Youâ€повторно Подготвен Да Го симнат, Iphone Пари Носителот Отстранува Без да Остават Било Леплива Ост

Спречи Распадне,Не Леплива Остатоци Кога Отстранети.Fashion & Погодно : Покрај На Стап Паричник На Вашиот Те

Please wait...