0
clear
  • 14 Мини Розова Писмо H Воздух Пополни Фолија Балон Спакувани 1-Count
  • -20%
  • -20%
14 Мини Розова Писмо H Воздух Пополни Фолија Балон Спакувани 1-Count

14 Мини Розова Писмо H Воздух Пополни Фолија Балон Спакувани 1-Count

DEN 239.76

Износ
Това е достапна

Само Запечатување Може да се Ре-Исполнет & Повторно да се Користат Одново.Доаѓа во Мало Пријателски Пакување.Вклучува Do-IT-Yourself Инфлацијата Слама Само Удар & Направено. 14 " Пинк Мини Фолија Писмо H Воздухот се Пополни Само Балон (нема да плови) Само Запечатување.Спакувани во мало пријателски пакување.Пакувањето вклучува и инфлацијата слама за лесно на сајтот пополнување само удар и ќе го направи.Овој балон е само запечатување така, не постојат посебни sealers е потребно.Чаша и се држи се препорачува за прикажување но не се вклучени.Може да бидат обесени, како и.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Убав подарок : симпатична пом пом гарланд банери се убави подароци за вашите пријатели, семејства или со

Направени од издржлив, здрав чувствував дека ќе трае и трае!.Се користи повторно и повторно да го просла

И пурпурна лакови се направени на квалитетот полиестер, кој може да се прилагоди според вашата желба.ПА

Можете да висат на врата, градина врата, вратите сали, дневна соба, гаража, chalkboard, полици, огради, дрвја, ѕ

Честитки!Вие Сте Една Година Постара!!!!Среќен Роденден Знамето Е Веќе Носи На Јаже, Не Треба Да Се Собера

【Пакет Содржина】 : 2 парчиња тремот знак виси банери печатени со букви на "ВЕСЕЛИ" и "БОЖИЌ".【Додадете Пр

Се создаде забава и празнична партија украси со овие прекрасни ноќта на вештерките банери!.Виси на нив,

Божиќ банери се трајни производи за многу време се користи поради својата премија и здрав Чувствува крп

Многу Издржливи Ткаенини Материјал Направен од дебела 600 D полиестер оксфорд ткаенина која withstands времен

Совршена Големина : Секој знаме мерки околу 5.Високо Квалитетен Материјал : банерот е направен од лесен с

Сè што сакате е тука : букви, зборови, броеви, музика, број игри, азбука игри, игри на зборови, правописот и

Пет графички материјал options 7 мл мрежа, 13 оз scrim, 18 оз scrim единечен или двоен двострано,.Изборот на пет завр

Лесен за употреба, Роденден банер со 20 метри лента, може да се закачи на секое место, вашето сакате.Ние се

[Поставен Розово Злато Дизајн] : Овие хартија ѕвезда украси се дизајнирани да се реплицираат во кои орби

Висок Квалитет : Направен од врвен квалитет дебели cardstock во златен сјај.Писмата се поврзани меѓу себе на

Хартија.Доаѓаат со 10 Парчиња хартија злато ѕвезда гарланд.Секој еден е 13 метри и вкупно 130 метри.Доволно

7 ft јаже во пакетот) да помине низ и може да висат на ѕидот, патио, градината, балкон, меѓу дрвјата, ограда..

СОБРАНИЕТО е ПОТРЕБНО : pls дозволете си малку време да се стави знамето заедно пред партијата започнува;

Студени зимски денови само што влегов многу повеќе креативни!.Оваа забава за полнење има сè што е потреб

Пакетот Вклучува : комплетен сет на "FELIZ CUMPLEANOS" банер колекции.Тоа е мора да се има на партијата декорациј

Божиќ банери се трајни производи за многу време се користи поради својата премија и здрав Чувствува крп

【3 Поставете ноќта на Вештерките Крвав Бајрак】3 поставете крвави ноќта на вештерките банер доволно кол

1 во пакет.Одлично на bannister, вратата, или висат од таванот.Во соработка со Допир на Боја садови или Креати

Специјален Дизајн за 2020 Дипломирањето Партија.Материјал : 100% хартија.Банерот е направен од висок квалит

Тоа може да биде година повторно употребувани и лесно да се откажам од каминот, ѕид, маса, по ходникот и д

Пакетот вклучува 1 Голема Партија Банер.Овој банер карактеристики Бебе Туш насловот со слон и птица во с

Забава дизајн : Божиќ радост плакат е направен на квалитетот burlap кои може да се употребуваат многу пати;

Please wait...