0
clear
  • 4 Начин Крстот Форма Еднакви Пневматски 8мм 10мм 6mm 4mm 12mm OD Цевка Цевка Притисни во 4-Port Воздух Splitter Гас Конектор Брзо Монтирање,8mm
  • -20%
  • -20%
4 Начин Крстот Форма Еднакви Пневматски 8мм 10мм 6mm 4mm 12mm OD Цевка Цевка Притисни во 4-Port Воздух Splitter Гас Конектор Брзо Монтирање,8mm

4 Начин Крстот Форма Еднакви Пневматски 8мм 10мм 6mm 4mm 12mm OD Цевка Цевка Притисни во 4-Port Воздух Splitter

DEN 429.36

Износ
Това е достапна

Оперативен Притисок : 0~10.2 kgf/cm2 (0~1.0 Mpa).Негативниот Притисок : -750mmhg (10 Torr).Температурата на работа Опсег : 0~60 C.Одговара За Tube Материјал : СТП / Најлон ,Полиуретан.Брзо Монтирање Материјал : Пластика.Тип : Црево да Hose Connector Тип : 4mm,6mm,8mm,10мм,12mm OD Hose Design : 4 Патот Крст Shape Fluid Тип : Ер / Vacuum Operating Притисок : 0~10.2 kgf/cm2 (0~1.0 Mpa)Негативен Притисок : -750mmhg (10 Torr)Температурата на работа Опсег : 0~60 CFit За Tube Материјал : СТП / Најлон ,Polyurethane Quick Фитинг Материјал : Plastic Quick Фитинг Боја : Црна , Blue Package Содржина : 1 КОМПЈУТЕР Брзо Fitting Type : Fittings Model Број : PZA4-12 Design : : во Облик на Крст, 4 Ways Fit За Цевка Големина : 4mm 6mm 8мм 10мм 12mm OD Цевка Цевка.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Виткање Дизајн Со прилепува во 4 краишта за да се направи тоа е лесно да се свитка и се одвиваат и пак ста�

2 2020 година (8 Генерација), а не за каква било друга таблета Вклучување на i Pad Bluetooth.Полнење помалку од 2 час

0 Кабелот(САМО за тастатурата, НЕ за i Pad) 1* Прирачник за Корисникот.(Apple Молив НЕ е вклучена) заштитна маск

Средниот слој : Скриени слој на абсорбента микрофибер (исто како 6r soakers).Совршена големина : 24 во x 15 во s кр

Испраќа Видео Сигнали низ Компонента Видео Приклучоци.Insignia Компонентен Видео Кабел Испрати Видео Сигн

Име На Производ : За Да Се Префрлате Прекинувач;Модел Бр : МЦ102;Номинална Напон Позиција : 2 Позиции(НА / ЗА)

Оценка : 250 VAC 15 A, 125 VAC 20 A.Контакт : Двоен скок еден фрли(DPST).Одржување тип на движење начин 4 Завртка термин�

Куќиште : NEMA 4 X / IP69 K.Моќ req : 100 до 240 vac (50 / 60 hz) во 0.4 макс. / 190 dc : 10.5 30 vdc 1.0 макс.Единици : фунти, килограми, унци

1 : Бања косата со крпа и завиткајте е направен од корални сомот, мека ткаенина, силната апсорпција на вод

Светилка одбор за контрола на е опремен со два прекинувачи, што се човечки тело индукција и постојана св

* Висок Квалитет : 100% сосема нов резервни агол светилка пак на абажур, висок квалитет Висок Квалитет : 100%

Висока цврстина, висока отпорност на абење, висока цврстина и висока затегнувачка цврстина, особено пог

Tekswamp далечински карактеристики удобен, лесно да се постигне копчиња во компактен, правоаголни тело, пог

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те�

Висок Квалитет На Супер Флексибилен Кабел.Тешки Конектори со Екстра Thich Вирус Олеснување 1 Машки и 2 Женс

Материјали : Користење на висока густина стандардни материјали и висок квалитет, сертификација, нашите

ИЗБЕГА BALM ПРОМОВИРА МИР & СПОКОЈСТВО : Идеален Медитација Помош за оние кои сметаат дека е тешко да се тр

[BPAБесплатен Материјал] 100% BPAfree и phthalateбесплатно, направени од нетоксични TRITAN материјал, па вие и вашите д

БРЕНД : Meerkatt (Пакет 10) 3 / 4" Мини Круг Пушеле Леќа Килибар LED.Водоотпорен, Шок Доказ, Прашина Доказ.ГАРАНЦИЈ�

ИЗГЛЕД : форма на капакот и висината клип е уникатен и симпатична, кој носи повеќе да се забавуваат на ва�

Единствена скала структура , тоа може да отвори повеќе Отворот.тоа не може да биде скршен лесно.8 зачекор

14 инчен лаптоп торба е направен од висок квалитет на Neoprene материјал, водоотпорен и издржливи.На рамо, ра�

АА ПРО ADERER ОРТОДОНТСКИ PLIER СТОМАТОЛОШКИ 3 ВИЛИЦИ PRONG PLIER ЖИЦА СВИТКУВАЊЕ ИНСТРУМЕНТИ.НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК,

Се носи на прст на оваа флексибилни жица серпентина напрсток има две предиво водичи за контрола на влак�

Please wait...