0
clear
  • Куче Залак Затегнување Играчка 12 x 3.2 Инчи - Трајни Повлече Играчка со 2 Soft & Силна Рачки - Тешки Јута Залак Перница за Средни до Големи Кучиња - Идеален за Затегнување ?
  • -20%
  • -20%
Куче Залак Затегнување Играчка 12 x 3.2 Инчи - Трајни Повлече Играчка со 2 Soft & Силна Рачки - Тешки Јута Залак Перница за Средни до Големи Кучиња - Идеален за Затегнување ?

Куче Залак Затегнување Играчка 12 x 3.2 Инчи - Трајни Повлече Играчка со 2 Soft & Силна Рачки - Тешки Јута

DEN 767.76

Износ
Това е достапна

Екстра Трајни & Safe - кучето затегнување играчка со двојно крои е направен од висок квалитет на јута материјал за да се осигура дека вашето куче никогаш нема да го раскинам кога се забавувате.Гризењето површината е супер тешки, но сепак мека за кучешки заби, да ги задржи двете од вас апсолутно безбеден.Повеќенаменски, Кучиња Љубовта - На залак затегнување е голема награда и вежбање играчка, погодна за внатрешна и надворешна игра.Тоа е дизајниран за затегнување на војната, донеси, интерактивна игра, ИПО, полицијата, k9 schutzhund обука, плен вози зграда, агилност, прстен спорт, пролет пол тренингот и повеќе!.Удобно & Цврсти Рачки - Ова 12x3.2" затегнување играчки за кучиња карактеристики 2 мека уште силно се справува ви даваат повеќе страна сместување опции и обезбеди удобност зафат.На рачки се направени од највисок квалитет најлон материјал за да се спречи вашите раце од јажето изгореници и намалувања.Тоа Не е Џвака Играчка - Нашите јута затегнување е изграден безбедно и тешки, но нема играчка е неуништив.Немојте да дозволите вашиот кучешки пријател залак на рачки и никогаш не дозволувајте му да си игра со играчка сам!Сепак, тоа withstands дневниот tugging она што го прави совршен за голем puppies и средни до големи раси, како што е германски Овчар, Белгискиот Malinois, Pitbull, итн.Совршен За Возрасни Кучиња & Puppies - На tugging играчка е совршен за обука алатка за големи puppies & средни до големи раси, како што е германски Овчар, Белгискиот Malinois, Pitbull, итн.Купи рачно изработени затегнување на војната куче играчка сега, благодарам себе подоцна!.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Силни и издржливи, не е лесно да се скрши.Тоа е погодно да се забавува, се приспособат и да ги чува.Дршкат

【Безбедно и издржливиприродни】 Гумена топка и јаже играчки изработени од памук, трајни, антизалак, пер

Направен од висок квалитет на памук јаже, ова домашно милениче јаже топката е издржлива играчка.Рачно и

Безбедно и Издржливи 100% нетоксични трајни TPR материјал & памук јаже.Голема Боја и Дизајн свежа боја ќе в

МАТЕРИЈАЛ : пластични,памук.КАТЕГОРИЈА : Пет Материјали, домашно Милениче Играчки.БОЈА : бела,жолта,зеле

Материјал : џвакање гуми кучиња играчки изработени од нетоксични гума со јаже памук, безбедно и трајни п

DUAL ФИКСНИ и НОВ ДИЗАЈН, ТОКА : Xia Z тешки 20 ft тркачи за кучиња(вратоврска надвор количка)затворач употреба

13 Инчи долго со тенис топката на секој крај.Официјално лиценцирани од страна на NCAA.Печатени училиште ло

Роман дизајн коска облик стил, може да биде многу добра за привлекување на кучиња да се малку.Сигурен кв

Како и со било куче играчка, секогаш го надгледува вашето домашно милениче додека играте.Им ПОМАГА на ЧИ

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

Не Токсични Производ За Вас Куче.Машина Перат.Вежби Непцата И Чисти Забите.Пакет Димензии : 6.0" L X 11.0" W X 18.5

НЕУНИШТИВ МАТЕРИЈАЛ Направен од тесни, различно обоени перат памук јажиња.НАПРАВЕНИ ЗА ЗАБАВА Совршен

DURBALE : Здрав природен памук опфатени со коноп јаже.ИЗГРАДЕН ТЕШКА : За џвакање, игра и донеси активности.З

Направени од издржлив синтетички каучук безбедно нетоксични,тешки и трајни.Куче Џвакање Играчка,целос

【СОВРШЕН ПОДАРОК】 Оваа атрактивна и уникатен асортиман на памук јаже играчки беше сопствени дизајнир

Го намалува деструктивни џвакање во вашиот дом Масажа на непцата и чисти забите за време на изведба...

Совршен јаже за затегнување јаже игра, фрли и фати игри.Силен и здрав, со мека текстура за кучиња за конт

ИНТЕРАКТИВНА ИГРАЧКИ ЗА СВРЗУВАЊЕ И ВРШЕЊЕ Совршени за играње затегнување на војна и други игри со ваш

Мал подарок за вашите миленици за да ги задржи среќен во различни прилики.Уникатен Дизајн : Ова домашно

6.5" широк сина и бела ѕвезда во облик на играчка.Го прави голем дар да им даде на вашиот виршла за Hanukkah.Цвр

Професионални отворено производи, ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе се

Таа ги има сите детали везени на, така да не постои опасност од гушење на мали пластични делови.Кадифен,

2 ПАРЧИЊА Милениче Играчки рачно изработени Пресврткако Куче Млечни Памук Јаже Играчка.Големината : 19x 4

Please wait...