0
clear
  • Lamin-x Обичај се Вклопуваат Жолти Светла Опфаќа за Мерцедес C-Класа (08-11)
  • -20%
  • -20%
Lamin-x Обичај се Вклопуваат Жолти Светла Опфаќа за Мерцедес C-Класа (08-11)

Lamin-x Обичај се Вклопуваат Жолти Светла Опфаќа за Мерцедес C-Класа (08-11)

DEN 1318.80

Износ
Това е достапна

Храбар жолта светлата се погледне во текот на денот, и одлични за бело-out и магла услови.Штити од карпа штета, песок-експлозија, или облачност.Комплет вклучува филм за двете страни на вашето возило и DIY инструкции за инсталација.Lamin-x Светлата & Мали Овална Магла Светлина ги Опфаќа precut и за лево и право страни на вашиот Мерцедес Ц Класа (2008,2009,2010,2011).Ги штити и ги покрива вашите светла од оштетување на патот остатоци.Изберете Clear невидливи за заштита и/или Боја филмови крастава жаба храбар стил.Одличен додаток за вашиот автомобил.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Нашата Сина Боја изгледа светло сина кога е темно, но дава бела светлина, кога е осветлена од халоген све

Применливост : Светлата Поклопец на Леќите особено прилагоди за да одговара за А3 / 8 V 20132016, RS3 20152016...

Суптилна затемнети филм за фарови што се овозможува добра видливост во текот на ноќта.Штити од карпа шт

Суптилна затемнети филм за фарови што се овозможува добра видливост во текот на ноќта.Штити од карпа шт

Суптилна затемнети филм за фарови што се овозможува добра видливост во текот на ноќта.Штити од карпа шт

Штити од карпа штета, песокексплозија, или облачност.Штити од карпа штета, песокексплозија, или облачно

Нашата Сина Боја изгледа светло сина кога е темно, но дава бела светлина, кога е осветлена од халоген све

Се подобри Вашето Возило е Надворешен Стил.Светлата поклопец на леќите на држи вашиот автомобил светла

Материјал : пластика / Одговара За BMW E90 318 320i 325i 330i.Транспарентен школка, не влијае на светлината емисија.

Овој објект се направени од високо квалитетна ABS пластика, лесни, colorfast и издржливи.Парична казна површи

Дизајнирани за да го подобрат изгледот на опашката светла.Не бара дупчење или сечење.Изработени од АБС

19972006 Wrangler 2 парчиња.Додава Аеродинамичен Стил На Секое Возило.Без Дупчење Или Модификации Кои Што Се Пот

Јасно заштита филм, кој го штити од спротивставувајќи, sandblasting, и УВ деградација.Штити од карпа штета, пес

Материјал : пластика / Одговара За Ауди А6 C6 20042011 Транспарентен школка, не влијае на светлината емисија.С

Ние нудиме winches, обновување опрема, цевки врати, огледало колекции и повеќе додатоци.Едно парче дизајн з

Нашата Сина Боја изгледа светло сина кога е темно, но дава бела светлина, кога е осветлена од халоген све

Please wait...