0
clear
  • Кеј Dee Дизајни Земјата Живот Грабител Рерна Мит, 5.5 x 7.5, Разни
  • -20%
  • -20%
Кеј Dee Дизајни Земјата Живот Грабител Рерна Мит, 5.5 x 7.5, Разни

Кеј Dee Дизајни Земјата Живот Грабител Рерна Мит, 5.5 x 7.5, Разни

DEN 167.76

Износ
Това е достапна

Памук.Лесно и исклучување.Се вклопува удобно на рацете за сигурен зафат.Јамка за бесење.За разлика памучен ткаенина на карета грб.Нуди топлина заштита на 200 степени farenheit.Нема место доста како дома со овој грабител мит.Класичен земја збор за кујната, со петел и бодликава жица печатење која менува за да памучен ткаенина на карета. 5. 5 x 7. 5 во големина се вклопува удобно во рака за цврст стисок за топлинска заштита на 200 степени.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

1 Печење користите ракавици отпорни на топлина силикони со хранаодделение материјали; 2 Против пролизгу

Топлинска изолација и антипропадна поради специјални антипропадна силика гел.Производот е лесно да се

Лесно За Чување : Страна Lanyard Дизајн, Погодно За Бесење Складирање,Па Тоа Е Лесно За Чување И Висат Нив Пр

Првиот слој е не се лизга & BPA free храна одделение силиконски, вториот слој е премиум органски памук.Гриже

Материјали : кујна ракавица белезници изработени од мек, полиестер ткаенини, понуда на екстремни отпорн

2 X 11 Инчи) И Тенџере Носител (8 X 8 Инчи) Направи Повеќе Погодно За Секоја Кујна И Печење Употреба.Мора Да Се

НАЈДОБАР ПОДАРОК : Нашата фурна mitts и тенџере носители поставите вклучувајќи 1pcs кујна, фурна ракавици 10.6

Рерната mitts ракавици се употребуваат во кујната печење,готвење,скара..Slicone изолација materail спречување на

Логистика Време На Испорака : Нормална Обичните Логистика Испорака Време Е За 10 До 15 Дена,Забрзан Логист

Висок Квалитет : Полиестер, Водоотпорен Материјал.Рерната Mitts Се Супер Отпорни На Топлина, Спречување На

1 {Size Опис} 1 Buc Долго Унисекс Кујна Престилка : 34.7 x 26.7 Инчен / 88x68 CM, 2 парчиња Рерна Mitts : 8.1x10.6 Inch / 20.5x27 CM, 2 пар

【 Машина Перат】 Одлична бода и linings цврсто се утврдат внатрешните крпа.Тие може да ви служи добро, дури

Материјал Опис : Водоотпорен Полиестер Ткаенини + Топлинска Изолација Ткаенина.Производ Перформанси : Т

Димензии : Должина од 30 CM (11.81 Инчен).На микробранова печка ракавици има 100% памучна ткаенина.На микробран

1 инчи секој.Таа ги опфаќа целосна вашата дланка, до вашиот зглоб.Што Чекаш?Кликнете на "Додади во Кошнич

Совршен и шарени да го прави идеален подарок.ЕКОПРИЈАТЕЛСКИ, ОТПОРНИ на ТОПЛИНА : Alselo подебели рерна mitts,

★【Премиум Материјали】 Sungwoo Екстра Долг силикони рерна mitts се состои од 2 слоеви од различни материјали.

100% Памук 2 ПАРЧЕ СЕТ Вклучува една фурна мит (6.5" широк x 13" долго) и еден овална тава носител (8" широк x 10" до

Рерната Mitts (5.9*11 Инчи) Може Да Се Заштити Вашиот Зглобовите И Лактите Многу Добро.Заштита На Рака И Надла

Производот е наредени со полиестерпамук ткаенини со удобно се чувствуваат.Производот е отпорни на топл

МИРИСА СРЕЌЕН : Мојот нос знае дека она што сте готвење се случува да предизвика некои вкусни радост.МНО

Широка Примена : Музика Забелешка Микробранова Печка Ракавици Се Широко Се Користи Во Животот, Погоден

Ќе добиете 2 рерна mitts, 2 тенџере носители (1with џеб и еден без џеб).Смешни рерна mitts и тенџере носители на пр

Големината и Дизајн – во Секој сет содржи 2 мини mitts секој мерење 5.Достапни во различни слатки скици, мод

"рерна ракавици е направена со памук и лен, тоа е безбедно и еко може директно допир на кожата; ја Користи

Мекото полиестерпамук мембрани, исто така, додава дополнителна заштита & удобност слој.Водоотпорен и Па

Обезбедување На Топол И Мек Зафат За Вашиот Дом Или Ресторани Печење.Водоотпорен Полиестер Ткаенини И А

Топлинска Заштита до 500° F – Трајни гума, Neoprene надворешноста нуди топлина, течни, и маснотии заштита до 500

Производ Големина : 1 Пар (1pcs Рерна Mitts и 1pcs Тенџере Носители) .Рерната мит е 7.3*11 инчи, и топлинска изолациј

Please wait...