0
clear
  • Qinlorgo Негативни Јони Генератор, Ionizer Генератор Модул Ionizer Воздух Прочистувач на Вода Диспензерот
  • -20%
  • -20%
Qinlorgo Негативни Јони Генератор, Ionizer Генератор Модул Ionizer Воздух Прочистувач на Вода Диспензерот

Qinlorgo Негативни Јони Генератор, Ionizer Генератор Модул Ionizer Воздух Прочистувач на Вода Диспензерот

DEN 210.96

Износ
Това е достапна

Широка Примена : Може да се користи во домаќинството воздух purifiers, фенови за коса, коса железо, dehumidifiers, фрижидери, вода точење, итн.Одличен Материјал : Направен од висок квалитет на АБС материјал, ова негативни јони генератор е издржлив и лесен за употреба.Карактеристики : влезниот напон на јони генератор е DC5 V, а потрошувачката на струја е помала од 1 W, anion концентрација е 10000000pcs/cm3.Заштита : Негативни јони генератор може да ефективна заштита на колото и продолжување на работниот век на електрични апарати.Практична настава : Негативни јони генератор е професионална алатка за некои апарати за домаќинство, што е многу практично и корисно.Функција : 1. Заштита : Негативни јони генератор може да ефективна заштита на колото и продолжување на работниот век на електрични апарати.2. Одличен Материјал : Направен од висок квалитет на АБС материјал, ова негативни јони генератор е издржлив и лесен за употреба.3. Карактеристики : влезниот напон на јони генератор е DC5 V, а потрошувачката на струја е помала од 1 W, anion концентрација е 10000000pcs/cm3.4. Практична настава : Негативни јони генератор е професионална алатка за некои апарати за домаќинство, што е многу практично и корисно.5. Широка Примена : Може да се користи во домаќинството воздух purifiers, фенови за коса, коса железо, dehumidifiers, фрижидери, вода точење, итн.Спецификација : Предмет Тип : Негативни Јони Generator Material : ABSWeight : Прибл. 35g / 1.23 oz Input Напон : DC5 VAnion Концентрација : 10000000pcs / cm3 Power :

Повеќе информации

Item Type:
Negative Ion Generator
Material:
ABS
Weight:
Approx. 35g / 1.23oz
Input Voltage:
DC5V
Anion Concentration:
10000000pcs / cm³
Power:
Uses:
Air Purifiers, Dehumidifiers, Refrigerators, Water Dispensers, etc.
Package List:
1 x Negative Ion Generator :

Најдобрите понуди во категоријата

★Информации за производот Име на Производ : Прочистувач на Воздух боја : Бела ★спецификација на Произв�

Таписерии изработка овозможува долг животен век.Прекрасна фигура форма, пријатен за око.Еднократно, ма�

Please wait...